Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 23
  1. student of Gakuen Alice
    שם: אליס

כפי שרובכם יודעים, ברשימת המטרות לפורום שפרסמתי כתבתי שאני רוצה לחדש את בית ספר לכתיבה.
    אז הנה הוא כאן! בית ספר לכתיבה!. בבית הספר תלמדו לכתוב נכון ולבנות סיפורים, בנוסף בכל סוף שיעור יהיה ''נקודה להרחבה'' שהיא לא חובה, אך בנקודה הזאת אגדיר מושג\אמצעי ספרותי שיוכל לעזור לכם בהמשך הדרך.

ברוכים הבאים לבית הספר

שלום לכל המשתמשים והתלמידים לעתיד
    ברוכים הבאים לבית ספר לכתיבה, כאן תלמדו מספר שיעורים אשר יכללו:
    *בניית סיפור ועלילה בצורה נכונה
    *פיסוק נכון
    *כיצד להעביר את הדמיון לדף
    *חשיבות כתיבת סיפורים
    *עוד המון!

על כל ש.ב שתקבלו תקבלו ציון 1-10.
    לכל טווח ציונים ישנו דרגה
    1-3-C
    3-7-B
    7-10-A

כדי לא לפגוע בתלמידים הציון לא יפורסם אלה רק הדרגה.

טופס רישום לבית הספר

שם משתמש:
    שם אמיתי\שם שבוא תרצו שאפנה אליכם:
    רמת הכתיבה שלכם לדעתכם: נמוך\נמוך-בינוני\בינוני\בינוני-גבוהה\גבוהה
    הערות\שניצל\קוסקוס\קפה הפוך? :

רשימת תלמידים:

1.אייל
    2.מגל
    3.מאי
    4.עמית
    5.מתן
    6.יונתן
    7.איתי

אני מקווה שיירשמו הרבה (:
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

2. היורתמים לא תמיד מנצחים
    שם: רמז- לא טראנקס
    שם משתמש: סקילה style
    שם אמיתי\שם שבוא תרצו שאפנה אליכם: ילד שנטשת אותו או מגל, מה שיותר נוח לך ):
    רמת הכתיבה שלכם לדעתכם: בינוני
    הערות\שניצל\קוסקוס\קפה הפוך? : נוטשת סקייפ ): את יותר גרועה מיאיר ))):

מגל שים את זה בחתימה זה כזה אתה
    ~אלון 2015

סקילה זה אח
    I will eat you all! Num Num Num Num!

STM= system to manage

3. משתמש מנוסה
    שם: אייל
    שם משתמש:קפטן ליאון
    שם אמיתי\שם שבוא תרצו שאפנה אליכם:אייל
    הערות\שניצל\קוסקוס\קפה הפוך? :אני עובד על סיפור בוורד ולכן אני רוצה לשפר אותו כמה שאני יכול
    תתרמו ותצילו חיים של מישהו,אפילו תרומה מעטה של 14 שקל http://www.uxv.co.il/neomi/

גם אני מאמין בתגובות בונות

תזכו בפרסים שווים עם נקודות תהילה!

שינוי כינוי עכשיו בזכות צמ"ח!

"There can be no ugly woman, there can only be not enough vodka"

4. student of Gakuen Alice
    ציטוט פורסם במקור על ידי סקילה style צפה בהודעה
    שם משתמש: סקילה style
    שם אמיתי\שם שבוא תרצו שאפנה אליכם: ילד שנטשת אותו או מגל, מה שיותר נוח לך ):
    הערות\שניצל\קוסקוס\קפה הפוך? : נוטשת סקייפ ): את יותר גרועה מיאיר ))):
    ברוכה הבאה לבית הספר ילד שנטשת אותו D=
    חח סתם
    אני שמחה שנרשמת (:

ציטוט פורסם במקור על ידי קפטן ליאון צפה בהודעה
    שם משתמש:קפטן ליאון
    שם אמיתי\שם שבוא תרצו שאפנה אליכם:אייל
    הערות\שניצל\קוסקוס\קפה הפוך? :אני עובד על סיפור בוורד ולכן אני רוצה לשפר אותו כמה שאני יכול
    אוקיי אין בעיה, אני שמחה מאוד שנרשמת ואשמח לעזור לך לשפר את הסיפור, אני ממליצה לך לקרא את הנקודות להרבה שיפורסמו עם השיעורים
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

5. אוהבת בנות*
    שם: XxהמחדירלצרכןxX
    שם משתמש: Shizu-Chan
    שם אמיתי\שם שבוא תרצו שאפנה אליכם: שמוליק. אני דורשת שתקראי לי שמוליק! סתם, מאי.
    רמת הכתיבה שלכם לדעתכם: נמוך\נמוך-ב aינוני\בינוני\בינוני-גבוהה\גבוהה
    הערות\שניצל\קוסקוס\קפה הפוך? : שניצל BD אה וכן אני לא מתחברת לסקייפ כי לקחו לי את המחשב,
    עכשיו אני הצלחתי להתגנב למחשב של אחי כי הוא הלך לאכול ._.

בא לכם נשים? לחצו כאן
    Spoiler ספוילר

6. משתמש מתקדם
    שם משתמש: jigels po
    שם אמיתי\שם שבוא תרצו שאפנה אליכם: מתן
    רמת הכתיבה שלכם לדעתכם: נמוך-בינוני
    הערות\שניצל\קוסקוס\קפה הפוך? : מעדי; תותים.
    והינה פרק מסיפור שהתחלתי : הנערה הייתה בלונדינית עם עיניים אפורות .
    "איך קוראים לך?" גולד שאל את הנערה , "קוראים לי אנבת'." היא אמרה , "לי קוראים גולד." גולד אמר , "קוראים לי אסונה." אסונה אמרה , "ולי קוראים דני." אמרתי , "קיצור של דניאל." " בכל מקרה , איך נדע שאת דוברת אמת?" שאלתי , רק אז ראיתי שהיא קשורה ברגליים ובידיים , "נראה לך שאשקר לך?תוכלו להרוג אותי מתי שתרצו כשאני קשורה ככה." אנבת' אמרה אמרה , "טוב , זה נכון." גולד אמר .
    שחררתי אותה מהחבלים שקשרו אותה , "תודה רבה." אנבת' הביטה בי , לפתע הרגשתי שאנחנו מתחילים לזוז , "מתחילים לשוט." גולד אמר בשמחה .
    "בואי איתנו לחדר ולא תצטרכי להיות קשורה ככה." אסונה אמרה .
    'אני לא מאמין שלוק יעשה דבר כזה.' חשבתי בכעס , לאחר כמה דקות הגענו לחדר שלנו , "ברוכה הבאה." גולד ואסונה אמרו.
    "רגע , מי הוא ההורה האלוהי שלכם?" אנבת' שאלה , "אנחנו לא ממש יודעים." אני אמרתי בעצב , ולפתע סמל של שלד התעופף מעל הראש שלי ,של אסונה ושל גולד , "לא , זה לא טוב בכלל , עוד אחד זה לא היה נורא כל כך , אבל עוד שלושה!!" היא אמרה בלחץ , "עוד שלושה מה?" שאלתי בלחץ , "טוב , עוד שלושה בנים של שלושת הגדולים :האדס , זאוס ופוסידון." היא אמרה בלחץ "גילינו כבר בן פוסידון אחד בשם פרסי ג'קסון ובת זאוס אחת בשם תאליה גרייס, אבל עכשיו יש גם אותכם כבני האדס." היא הוסיפה , מרוב שהופתענו עזבנו את הנשק שלנו."בני האדס, אל המוות."אני , אסונה וגולד אמרנו ביחד , מופתעים מאוד.

7. עמיטריד.
    שם: עמיטריד
    שם משתמש: Amitlv

שם אמיתי\שם שבוא תרצו שאפנה אליכם: מננהל מוזיקה בעתיד בעבר ובהווה או עמית איך שבא לך...

רמת הכתיבה שלכם לדעתכם: כתיבה נמוך... רעיונות ויצירתיות גבוהה מעוד

הערות\שניצל\קוסקוס\קפה הפוך? : מלון!!! בא לי מלון עסיסי!!!!

כמו תמיד. עמיטריד.

8. Surgeon of Death
    שם משתמש:יונתן.
    שם אמיתי\שם שבוא תרצו שאפנה אליכם:יונתן
    רמת הכתיבה שלכם לדעתכם: נמוך\נמוך-בינוני\בינוני\בינוני-גבוהה\גבוהה:בינוני
    הערות\שניצל\קוסקוס\קפה הפוך? :תחזרי לסקייפ ):

9. student of Gakuen Alice
    ציטוט פורסם במקור על ידי Shizu-Chan צפה בהודעה
    שם משתמש: Shizu-Chan
    שם אמיתי\שם שבוא תרצו שאפנה אליכם: שמוליק. אני דורשת שתקראי לי שמוליק! סתם, מאי.
    רמת הכתיבה שלכם לדעתכם: נמוך\נמוך-ב aינוני\בינוני\בינוני-גבוהה\גבוהה
    הערות\שניצל\קוסקוס\קפה הפוך? : שניצל BD אה וכן אני לא מתחברת לסקייפ כי לקחו לי את המחשב,
    עכשיו אני הצלחתי להתגנב למחשב של אחי כי הוא הלך לאכול ._.
    *מביאה שניצל* בתאבון
    ברוכה הבאה לבית הספר לכתיבה שמוליק

ציטוט פורסם במקור על ידי jigels po צפה בהודעה
    שם משתמש: jigels po
    שם אמיתי\שם שבוא תרצו שאפנה אליכם: מתן
    רמת הכתיבה שלכם לדעתכם: נמוך-בינוני
    הערות\שניצל\קוסקוס\קפה הפוך? : מעדי; תותים.
    והינה פרק מסיפור שהתחלתי : הנערה הייתה בלונדינית עם עיניים אפורות .
    "איך קוראים לך?" גולד שאל את הנערה , "קוראים לי אנבת'." היא אמרה , "לי קוראים גולד." גולד אמר , "קוראים לי אסונה." אסונה אמרה , "ולי קוראים דני." אמרתי , "קיצור של דניאל." " בכל מקרה , איך נדע שאת דוברת אמת?" שאלתי , רק אז ראיתי שהיא קשורה ברגליים ובידיים , "נראה לך שאשקר לך?תוכלו להרוג אותי מתי שתרצו כשאני קשורה ככה." אנבת' אמרה אמרה , "טוב , זה נכון." גולד אמר .
    שחררתי אותה מהחבלים שקשרו אותה , "תודה רבה." אנבת' הביטה בי , לפתע הרגשתי שאנחנו מתחילים לזוז , "מתחילים לשוט." גולד אמר בשמחה .
    'אני לא מאמין שלוק יעשה דבר כזה.' חשבתי בכעס , לאחר כמה דקות הגענו לחדר שלנו , "ברוכה הבאה." גולד ואסונה אמרו.
    "רגע , מי הוא ההורה האלוהי שלכם?" אנבת' שאלה , "אנחנו לא ממש יודעים." אני אמרתי בעצב , ולפתע סמל של שלד התעופף מעל הראש שלי ,של אסונה ושל גולד , "לא , זה לא טוב בכלל , עוד אחד זה לא היה נורא כל כך , אבל עוד שלושה!!" היא אמרה בלחץ , "עוד שלושה מה?" שאלתי בלחץ , "טוב , עוד שלושה בנים של שלושת הגדולים :האדס , זאוס ופוסידון." היא אמרה בלחץ "גילינו כבר בן פוסידון אחד בשם פרסי ג'קסון ובת זאוס אחת בשם תאליה גרייס, אבל עכשיו יש גם אותכם כבני האדס." היא הוסיפה , מרוב שהופתענו עזבנו את הנשק שלנו."בני האדס, אל המוות."אני , אסונה וגולד אמרנו ביחד , מופתעים מאוד.
    ברוכה הבאה לבית ספר לכתיבה
    שהמשימה הראשונה תפורסם אבדוק את הקטע שלך עם שאר הקטעים

ציטוט פורסם במקור על ידי Amitlv צפה בהודעה
    שם משתמש: Amitlv

שם אמיתי\שם שבוא תרצו שאפנה אליכם: מננהל מוזיקה בעתיד בעבר ובהווה או עמית איך שבא לך...

רמת הכתיבה שלכם לדעתכם: כתיבה נמוך... רעיונות ויצירתיות גבוהה מעוד

הערות\שניצל\קוסקוס\קפה הפוך? : מלון!!! בא לי מלון עסיסי!!!!
    נגמרו לנו העסיסיים קח אחד רקוב 0:

ברוכה הבאה לבית הספר

ציטוט פורסם במקור על ידי יונתן. צפה בהודעה
    שם משתמש:יונתן.
    שם אמיתי\שם שבוא תרצו שאפנה אליכם:יונתן
    רמת הכתיבה שלכם לדעתכם: נמוך\נמוך-בינוני\בינוני\בינוני-גבוהה\גבוהה:בינוני
    הערות\שניצל\קוסקוס\קפה הפוך? :תחזרי לסקייפ ):
    ברוכה הבאה לבית ספר לכתיבה

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

10. מנהל ראשי

שם משתמש: itayQT
    שם אמיתי\שם שבוא תרצו שאפנה אליכם: איתי אביטן
    רמת הכתיבה שלכם לדעתכם: נמוך\נמוך-בינוני\בינוני\בינוני-גבוהה\גבוהה: גבוהה מאד.
    הערות\שניצל\קוסקוס\קפה הפוך? : שניצל

11. student of Gakuen Alice
    אוקיי איתי, בוא נראה איך אתה בכתיבה (:

ברוכה הבאה

שיעור ראשון יפורסם ביום חמישי או מחר

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

12. student of Gakuen Alice

שיעור 1
    ברוכים הבאים לשיעור הראשון של בית ספר לכתיבה!!!
    אז ככה.
    השיעור היום ידבר על:
    עלילה והעברתה לכתיבה

השלב הראשון בכתיבת סיפור הוא לחשוב על עלילה, רעיון. לאחר שיש לנו את הרעיון מגיע החלק הקשה יותר-איך להעביר את הרעיון למילים שיעבירו אותו כמו בדימיון הסופר?
    ממה צריך להתחיל? מתיאור דמות ראשית? מהקדמה לעלילה? מהסבר קצר? כל אפשרות שונה בהתאם לסיפור ולעלילה שלו-החלק הטריקי הוא לדעת מה לכתוב בכל מצב.
    וכאן אני רוצה לראות את היכולות שלכם!

ש.ב שלכם הם:
    א. תחשבו על עלילה\רעיון ותכתבו אותו (הניסוח לא חשוב, כי הכוונה היא רק לראות מה העלילה שבחרתם)
    ב.אני רוצה שתנסו להעביר את העלילה שלכם לכתוב-מה לדעתכם צריך לבוא בעלילה שלכם? תיאור? הקדמה? הסבר קצר? אני רוצה לראות את כושר השיפוט שלכם במה לכתוב ורמת הכתיבה שלכם.

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

13. עמיטריד.
    שם: עמיטריד
    ש.ב.

Spoiler ספוילר

מכווה שזה מה שהתכבנת שנעשה...

כמו תמיד. עמיטריד.

14. משתמש מתקדם
    אני שונא שיעורי בית , אבל בכל זאת :

א.העלילה שבחרתי היא בעצם באה מהעולם של פרסי ג'קסון , רק שהדמויות הראשיות אחרות , שהדמויות של פרסי ג'קסון (החצויים לא כולל לוק) בעצם בקושי מופיעות .
    אני גם כמובן מוסיף דמויות , מסעי חיפוש חדשים , ביתנים חדשים (לדוגמא אין ביתן הרקולס) ועוד...

ב."איך קוראים לך?" גולד שאל את הנערה , "קוראים לי אנבת'." היא אמרה , "לי קוראים גולד." גולד אמר , "קוראים לי אסונה." אסונה אמרה , "ולי קוראים דני." אמרתי , "קיצור של דניאל." " בכל מקרה , איך נדע שאת דוברת אמת?" שאלתי , רק אז ראיתי שהיא קשורה ברגליים ובידיים , "נראה לך שאשקר לך?תוכלו להרוג אותי מתי שתרצו כשאני קשורה ככה." אנבת' אמרה אמרה , "טוב , זה נכון." גולד אמר .

15. משתמש מנוסה
    שם: אייל
    ש.ב:

הגיבור הוא טייס שהתרסק בעולם אחר ומוזר. הוא חוקר את העולם ההוא ומנסה לשרוד.הסיפור מתחיל בכך שהטייס מספר איך הוא הגיע לעולם ההוא ושהוא גם מספר על מה שקורה לו שם. התיאור הוא חלק חשוב בסיפור זה מכיוון שהנושא הוא פנטזיה ולכן אני אתאר. מקווה שיצא לי טוב
    תתרמו ותצילו חיים של מישהו,אפילו תרומה מעטה של 14 שקל http://www.uxv.co.il/neomi/

גם אני מאמין בתגובות בונות

תזכו בפרסים שווים עם נקודות תהילה!

שינוי כינוי עכשיו בזכות צמ"ח!

"There can be no ugly woman, there can only be not enough vodka"

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •