Pokemon GO
עמוד 10 מתוך 10 ראשוןראשון ... 8910
מציג תוצאות 136 עד 150 מתוך 150

נושא: PoKeMoN- The One!

1. משתמש מנוסה
    שם: תומר
    סיפור יפה!

PS3 זה הקונסולה הנייחת הכי טובה בעולם! היא יותר טובה מXBOX 360!

PSN ID: thekingsofgames6

2. משתמש מנוסה
    ככה, קראתי הכל ואני חייב לומר כמה דברים:
    עלילה מעניינת, מזכירה טיפה את הסיפור "נילס הולגרסון" אבל אני שמח שמישהו הצליח לשלב את זה בעולם הפוקימונים וגם אהבתי את התוספות שלך לעלילה (אייפון במקום פוקיגיר, מכשפים שהופכים פוקימונים לבני אדם וכ'ו).
    אני אמשיך לעקוב בהצלחה!

3. משתמש מנוסה
    שם: דביר
    פרק טוב! אני ממש במתח!

תג האסטרטגיה אה? אתה מעתיק?!
    בברכה, דביר.
    סופר מקצוען, מפקסל מקצוען.

גם אני אוהב את אייפום!

אייפום שולט!

קישורים חשובים שלי

סיפור שלי, תיכנסו ותגיבו
    הסיפור הנצפה ביותר בפורום! פרק 43 יצא! (לחצו על הלוגו כדי להיכנס לסיפור)

4. משתמש מנוסה
    שם: רועי
    ציטוט פורסם במקור על ידי the charmander צפה בהודעה
    בשביל זה יש לי אייפון תגיד לחברים שלך שיש פה מורה שגולש בפורום. אם זה ירגיש לך יותר טוב.
    ותשאיר איזה תגובה טובה יא ספאמר! זה סיפור רציני פה!
    מצטער, מיהרתי...
    בקושי הספקתי לסיים את ההודעה והעיפו אותנו מהחדר כי התחיל השיעור...
    בכל מקרה, פרק מעולה, חיכיתי להמשך בעלילה כבר...

קרדיט לטל על החתימה!

גם אני חבר בצהל"י- צבא ההגנה לפורום ירוק

בברכה רועי, מנהל פורום משחקים כלליים ומשחקים להורדה לשעבר.

5. אמאש'ך פלאפי ):
    שם: ספרטה
    פרק טוב :p
    איזה שינוי יש שקוראים את שני הסיפורים שלך ברצף :p
    אני מנהל את משוב, ומה אתה עשית היום ?

[YOUTUBE]0jnv0ejmLlY[/YOUTUBE]

6. מנהל ראשי
    שם: אדם
    כן, זה די מבלבל. רק מראה כמה קשה להכיר בן אדם דרך האינטנט.

7. וואו כל כך אין לי מושג
    שם: דוד
    פרק ממש יפה.
    אהבתי את הרעיון הזה שהם הפכו לבני אדם.
    אבל זה סיפור על פוקימון, לא אמור להיות שם
    מכשפים וכל מיני דברים כאלה.
    אבל זה הסיפור שלך, תעשה מה שאתה רוצה.
    העיקר שהסיפור יהיה יפה.

תודה שהתייחסתם, דוד

dav5000, minato, master minato, artist ninja, Mr. Pool

8. אמאש'ך פלאפי ):
    שם: ספרטה
    Dont Give Up.
    אני מנהל את משוב, ומה אתה עשית היום ?

[YOUTUBE]0jnv0ejmLlY[/YOUTUBE]

9. מנהל ראשי
    הסיפור חוזר ובגדול!!!

10. מנהל ראשי
    פרק כ״א: GYM Leader! Here I come!

כאב חד העיר אותי מעלפוני, ראיתי את פיג׳יוטו וראלטס מביטים בי בדאגה, כריס ליטף אותי בעדינות וציפה שאחזור להכרה.
    ״אתה בסדר?״ שאל ראלטס בחשש, פיג׳יוטו שהבחין בכך שהתעוררתי קרא בקול, כריס הביט בפני וחייך.
    ״מה קרה לי?״ שאלתי את פיג׳יוטו, הדבר האחרון שזכרתי הוא שמישהו משך אותי לאחור וגרם לי לאבד הכרה.
    ״דארקראי ניסה לחטוף אותך.״ ענה פיג׳יוטו בקול שקט. ״אבל אני ושינקס וראלטס הצלנו אותך, שינקס מעולף בפוקדור.״
    ״באמת?״ נדהמתי ״מה הוא רוצה ממני?״
    ״הוא מילמל משהו על אפקט. אבל כריס לא נתן לו, הוא נלחם מולו ושינקס ממש נתן את כל כולו.״ ענה פיג׳יוטו.*
    הזדקפתי, הודיתי לפיג׳יוטו ולראלטס ועזבתי אותם. זה כבר ממש לא מצחיק, דארקראי הוא פוקימון מפחיד, זה יכל להיגמר באסון, והוא דיבר על האפקט, ברור שזאת לא התקלות סתמית.
    ״צ׳ארמנדר!״ שמעתי את פיג׳יוטו. ״איפה אתה?״*
    ״אני רוצה קצת להיות לבד!״ קראתי לעברו, אך הוא המשיך לעוף לכיווני.
    ״שמע צ׳ארמנדר.״ נחת פיג׳יוטו לצידי. ״אתה זוכר על מה דיברנו לפני שנחטפת?״
    ״על הקרב של שינקס?״ שאלתי אותו.
    ״כן, הוא נלחם ממש טוב נכון?״ שאל פיג׳יוטו בטון מעט מעלה חשד. היה זכור לי משהו נוסף, אך משום מה לא בדיוק ידעתי על מה מדובר.
    המשכנו להתאמן כל הלילה, שינקס החלים במרכז הפוקימונים, והעייפות שלחה את אותותיה בכולנו. הקרב נגד אבא שלי מתקיים מחר, וכל רצוני זה לחבק אותו. התגעגעתי אליו.

״כריס מיילס!״ נשמע קול מוכר, היה זה טום בוי, רק שקולו לא היה מתנשא ובריוני, הוא היה כנוע ועצוב.
    ״שלא תעיז להתקרב לפוקימונים שלי טום בוי!״ קרא כריס בפחד.
    ״לא באתי לחטוף את הפוקימונים שלך בכלל. באתי לבקש ממך את הפוקימונים שלי בחזרה.״ אמר טום בוי בעדינות.
    ״אתה לא ראוי לפוקימונים שלך.״ אמר כריס בכעס. ״אתה מכה ומשפיל אותם.״
    ״אתה צודק, אבל אני מעוניין להשתנות.״ אמר טום בוי. ״תוכל לשאול את הפוקימונים שלי אם הם בכלל מעוניינים לחזור אלי?״*
    כריס חשב לעצמו כי הפוקימונים ידעו מה טוב בשבילם ואם ימצאו לעצמם דרך לסלוח לו, אז אין סיבה להתנגד. הווארד היה דרוך לכל מלכודת מצדו של טום בוי. כריס הוציא את הפוקדורים של טום בוי ושיחרר אותם החוצה. סנוראנט רץ בשמחה לעבר טום בוי מרגע שהבחין בו, גראוולר ניגש אליו בכניעה, פרימפלאפ חיבק אותו בהבנה. רק גראולייט עמד בצד בכעס ולא הביט בפניו של טום בוי.
    ״אתה לא סולח לי גראולייט?״ שאל טום בוי, כשהבעת עצב על פניו. צ׳ארמנדר נהם בכעס לעבר טום בוי.
    ״גראולייט חזור אלי.״ ביקש טום בוי, כשידיו פרוסות לעבר גראולייט בחום.
    ״הוא לא סולח לך, אני מצטער אך אשיב לך את הפוקדורים של השאר.״ אמר כריס בהחלטיות. ״אני אמסור אותו למרכז הפוקימונים ומשם נראה מה נעשה איתו.״
    ״אני מבין גראולייט. סליחה שלא הייתי מאמן מספיק טוב בשבילך, אך אני בכל זאת מעוניין שיהיה לך מאמן טוב. עם כל הצער בדבר אני מעביר לכריס בעלות מלאה עליך.״
    ״אתה רציני?״ שאל כריס בהלם ״למה?״
    ״כי אתה מאמן טוב שמגיע לו את הפוקימונים המוצלחים, אני משוכנע שבצוות שלך יש מספיק מקום לתת לגראולייט בדיוק מה שהוא צריך. צר לי שאיני מתאים לו אך זה מובן.״ ענה טום בוי בעצב.
    ״אני מודה לך ואני מבטיח שאגן עליו ואאמן אותו היטב.״ ענה כריס בחיוך. ״אתה מסכים גראולייט?״ שאל כריס בחיוך, שתי נביחות מאושרות אישרו את מה שכבר ידע.

״היית מאמין?״ שאלתי את גראולייט בשמחה, הוא הגיב בשלילה וחייך אלי.
    ״יש לי הרבה מה לספר לך אנדרו.״ אמר גראולייט בשקט. ״ניפגש אחרי שכולם ילכו לישון? אתה יודע לצאת מהפוקדור?״
    ״בסדר גראולייט, ניפגש בזירת האימונים של מרכז הפוקימונים.״

כריס היה מודאג, הוא שכב במיטה שלו בחוסר רוגע וחשב על הקרב שצפוי לו מחר. הוא לא חשב שבאמת ינצח בקרבות נגד המאמנים וחשש שזה באמת מזל כפי שהגדיר ראלף.
    הוא בדק שוב ושוב באייפון פרטים על הקרב למחר, ראלף ישתמש בעיקר בפוקימונים מהירים בעלי התקפות חזקות. בצוות שלו יש סוולו, מאנצ׳לקס, פרסיאן ואמביפום. כריס יכל לדמיין לעצמו באילו התקפות ראלף יבחר, ובאפשרויות רבות שיוכל להשתמש בזירה שלו. כריס חשב שהאסטרטגיה שלו מאוד גבוהה, אך ציונו הסופי היה בסך הכל 67%. ממוצא האסטרטגיה של ראלף היה 89% מה שהדאיג את כריס מאוד. הוא ניסה לחשוב על אסטרטגיות שיוכלו לסייע לו נגד הפוקימונים של ראלף. לבסוף כריס הצליח להירדם, תוך הרגשה שהפוקימונים שלו יתנו כל מאמץ נגד מאמן המכון.

זה היה הרגע שחיכיתי לו. גראולייט כבר מן הסתם חיכה לי בזירת האימונים, שלחתי יד לעבר הכפתור והפוקדור נפתח. ראיתי שכריס כבר נרדם ויצאתי מהחדר במהירות, ירדתי במדרגות ויצאתי מהמרכז, רץ לעבר הזירה. גראולייט רבץ שם, מביט בפנס שהאיר את הזירה.
    ״היי גראולייט!״ קראתי לו, הגעתי עד אליו והתיישבתי לידו.
    ״שלום אנדרו.״ חייך גראולייט ״אני רואה שהפכת לפוקימון חזק.״
    ״אני מרוצה מהביצועים שלי.״ אישרתי בחיוך.*
    ״לא היית רוצה לחזור להיות ילד רגיל?״ שאל אותי גראולייט והביט אל תוך עיני.
    ״לא. אף פעם לא הייתי ילד רגיל. חונכתי להיות ילד לא טוב, דרשו ממני לעשות דברים שאינם הוגנים לפוקימונים וצורת החיים שלי היתה משעממת.״ עניתי. ״תבין, להיות פוקימון זה מדהים, היכולת להשתמש בכוחות קסומים כמו לירות להביור מהפה, זה מדהים.״
    ״אבל לאמן פוקימונים זה גם מרשים. ליצור לך צוות משלך שיהיו איתך כל יום, ישמרו עליך ויגנו עליך מכל צרה.״ השיב גראולייט.
    ״אבל למה שארצה שיגנו עלי אם יש בכוחי להגן על עצמי גראולייט?״ שאלתי בכנות.
    ״פוקימונים אינם מוגנים בזכות הכוחות שלהם, מי שמגן עליך הוא המאמן שלך, שיודע להוציא ממך את המיטב וללמדך כיצד לשלוט בכוחות שלך. לולא כריס לא היית יודע להשתמש בלהביור אתה יודע.״
    ״אתה צודק, אבל כרגע טוב לי להיות פוקימון. למה אתה שואל את זה בכלל?״
    ״תראה, ריחרחתי קצת והבנתי מפוקימונים יודעי דבר שיש רק דרך אחת להפוך ילד לפוקימון. זה תהליך שנקרא סוויץ׳ אינטיקיטם, פוקימון הופך להיות ילד בעוד שילד הופך לפוקימון. התהליך הזה יכול להסתבך ולגרום לילדים אחרים להפוך לפוקימונים ולפוקימונים אחרים להפוך לילדים. המצב הזה יכול לגרום לכאוס, ואומרים שזה אחד הדרכים של דארקראי להפוך את העולם לסיוט אחד גדול.
    אני חושב שאתה חייב לחזור להיות ילד במוקדם או במאוחר, כל עוד אתה פוקימון, אתה לשירותו של דארקראי.״*
    זה לא הגיוני, הרגשתי סחרחורת נוראית ולפתע הבנתי, שכל הזמן הזה אני בעצם פועל להרוס את העולם.
    ״אני לא בטוח בפרטים הללו, אבל יש לזה הגיון. אתה צריך למצוא את הפוקימון שגרם לשינוי שלך, הבנתי שייתכן שהוא לא עשה זאת במודע.״ אמר גראולייט, ״אני מניח שהוא ממש נפגע ממך או משהו.״
    ״אני חושב שאני יודע מי זה גראולייט.״ לפתע עלה לי רעיון ״יכול להיות שזה סלבי!״
    ״למה שזה יהיה סלבי?״ שאל אותי גראולייט.*
    ״כי הוא פוקימון חזק מאוד! והוא גם נגלה אלי בחלומות והזהיר אותי מספר פעמים שלא להזיק לפוקימונים!״ עניתי.
    ״באמת? הוא נגלה אליך בחלומות כשהיית בנאדם? אם ככה זה הגיוני.״ ענה גראולייט והחל להתקדם לעבר מרכז הפוקימונים. ״יש לך עוד כמה שעות שינה עד לקרב אנדרו. אתה צריך להילחם מול אבא שלך. כדאי שנלך לישון.״*
    ״אני בא.״ רצתי אחריו ״ברור לך שזה נשאר בינינו נכון?״
    ״כן.״ חייך גראולייט ולחץ על כפתור הפוקדור שלו. עשיתי כמותו ונרדמתי ממש כמה דקות לאחר מכן, מבין ומנסה לעכל את חומרת מצבי. אולי באמת עלי לנתב את כריס ל״מנצ׳סטר סירקס״.

״את החוקים אתה יודע? הקרב הוא ארבע על ארבע. מד האסטרטגיה שלך חייב להגיע ל60% לפחות, ורק לך מותר להחליף פוקימונים בקרב. הזירה היא זירת חול ים מלאת אבנים וסלעים.״ אמר השופט. כריס עמד מול מנהיג המכון וניסה לפרש את צורת התנהגותו על פי דמיונו.
    ״את הקרב, אנחנו נתחיל עכשיו.״ אמר ראלף ״סוולו צא לזירה והילחם!״
    כריס הביט בסוולו, הוא דהה באוויר בדייקנות מרשימה, כאילו נח על זירמי האוויר שהיו בזירה. הוא יכל להוציא את פיג׳יוטו, מה שלכאורה היה מביא אותם לשוויון, אך הוא כבר תיכנן להוציא את שינקס לקרב, לפוקימוני חשמל יש יתרון ברור על פוקימונים מעופפים.*
    ״סוולו ציפור אמיצה!״ פקד ראלף, משהו בקול שלו השתנה, קולו הפך קר וכאילו איים על סוולו. סוולו ציית מיד, זאת הפעם הראשונה שכריס ראה את ההתקפה הזאת, סוולו היה עטוף במעין אש וצנח ממש לכיוון הקרקע, כשמילימטרים ספורים לפני שהתרסק הוא פרש כנפיים והילה כחולה בוערת היתה סביבו. הוא עף לעבר שינקס.
    ״שינקס זנק עליו ונשוך, ניבי חשמל צא!״ פקד כריס, הוא ידע ששינקס לא יוכל לחמוק מההתקפה המהירה הזאת, אז הוא העדיף לתקוף חזיתית. שינקס ספג את המכה, אך יחד עם זאת הוא נעץ את ניביו בכוח וברקים יצאו מגופו של סוולו. שינקס נחת על רגליו בחיוך, אך סוולו התרסק על הקרקע, משותק.
    ״סוולו, כעת עלה לאוויר שוב! ציפור אמיצה!״ פקד שוב ראלף. כריס לא אהב את זה, סוולו ספג מכה קשה ואילו שינקס פעל יפה, משהו פה לא כשורה.*
    ״שינקס מכת ברק!״ פקד כריס, הוא ידע שמנהיג המכון לא יחזור על טקטיקה דומה. שינקס שלח מכת ברק לעבר סוולו, אך סוולו כבר המריא מהאיזור והחל לצבור את אותה תאוצה.
    ״עכשיו שינקס מהר, דחיפה, הסט אותו ממסלולו!״ קרא כריס.
    ״אמיץ השיקנס הקטן הזה, אתה מאמן מעולה!״ קרא ראלף, ״סוולו, הכה בקרקע עם רגליך ועוף למעלה!״*
    ״אבל זה כואב לו!״ קרא כריס בהלם, סוולו ציית, רגליו נחבטו על הקרקע והוא המריא למעלה. ״שינקס מכת ברק, פעם נוספת!״
    שינקס רץ לעבר סוולו, כשהיה קרוב אליו שלח אליו מכת ברק וחישמל אותו. סוולו התרסק בקרקע, שינקס נחת ישר עליו ונשך אותו ניבי חשמל. ברקים יצאו מגופו של סוולו המעולף.
    ״ניצחון מרשים כריס. אני מעוניין להסביר לך משהו, פוקימון מעופף חלש נגד פוקימון חשמל, כך שמבחינת אסטרטגיה, הקרב היה לטובתך. רק שים לב שמלבד הייתרונות, במהלך הקרב הקפדת להשתמש בהתקפות גופניות כמו דחיפה, האומץ שהיה לך לשלוח את שינקס לעבר התקפה ישירה, פשוט הפתיעה אותי. יש לך שינקס נאמן, רק אל תשכח להראות לו מי הבוס. לפעמים צריך לדעת מתי הפוקימון צריך להקריב את עצמו בקרב.״ אמר ראלף, הוא החזיר את סוולו לפוקדור.
    ״אני מצטער אדוני, אבל הפוקימונים שלי הם קודם כל החברים שלי, אני לא מוכן להקריב אותם למען הקרב, כשפקדתי על שינקס להתקיף ולספוג התקפה ישירה היא כיון שלהערכתי שינקס לא היה מצליח לחמוק מזה.״ ענה כריס.
    ״אז כנראה שעלי ללמד אותך דבר או שניים לגבי פוקימונים, הם לא חברים שלך, הם כלים במלחמה שלך.״ השיב ראלף, ״פרסיאן *שריטות!״
    ״אני לא מסכים איתך!״ קרא כריס ״שינקס חזור! פיג׳יוטו אני בוחר בך! מערבולת חול!״
    שינקס חזר לפוקדור כשפיג׳יוטו יצא ויצר מערבולת חול חזקה, מה שגרם לאובך כבד, אבנים קטנות התעופפו ופגעו בפרסיאן. פרסיאן זינק לעבר פיג׳יוטו ושרט אותו, מה שגרם לפיג׳יוטו להתרסק אל תוך החול.
    ״פרסיאן, נשיכה עכשיו!״ פקד ראלף.*
    ״פיג׳יוטו, המראה! המשך לפזר חול לכל עבר!״ פקד כריס. אך פרסיאן היה מהיר והפיל את פיג׳יוטו לקרקע שוב ונשך אותו כששיניו בוהקות.
    ״פיג׳יוטו מכות כנף!״ פקד כריס.
    ״שריטות פרסיאן!״ החזיר ראלף.
    התמונה תפסה מצב קבוע, פיג׳יוטו תקף את פרסיאן ומיד הותקף בחזרה, פעם אחר פעם. כריס התחיל להבין שהוא סתם מעייף את פיג׳יוטו.
    ״פיג׳יוטו חזור!״ קרא כריס. הוא החזיר את פיג׳יוטו שאכן נראה עייף מאוד. ״ראלטס אני בוחר בך!״
    ״מבחינה אסטרטגית זאת היתה טעות.״ חייך ראלף. ״פרסיאן שריטות!״
    ״בילבול ראלטס, בוא נראה לו מה זה טעות אסטרטגית!״ חייך כריס, ראלטס שלח בילבול לעבר פרסיאן שהחל לרדוף אחר זנבו. ״עכשיו ראלטס התקפה על חושית, בוא נעיף את החתול!״
    כריס הופתע מהנחישות והאומץ שהיה בו לפתע, ראלטס הרים את פרסיאן לאוויר והעיף אותו לאחד הסלעים, והניח לו רק כשהיה מעולף לגמרי. מד האסטרטגיה של כריס צנח ל50% בלבד.*
    ״חזור פרסיאן.״ קרא ראלף ״אתה מבין כריס? כדי לזכות בתג פה, עליך להוכיח כי אסטרטגית אתה מצויין. לנצח את פרסיאן עם פוקימון על חושי זה כמעט לא הוגן. צא מאנצ׳לקס!״
    ״ראלטס, חזור!״ קרא כריס. ״אם אתה רוצה אסטרטגיה, אז אתן לך אסטרטגיה! שינקס אני זקוק לעזרתך, צא!״
    ״מאנצ׳לאקס מכת גוף!״ פקד ראלף, זה היה מדהים. עוד הרבה לפני ששינקס הספיק למצמץ, כבר מאנצ׳לקס היה מעליו, ובשבריר שניה מחץ אותו במהירות.
    ״שינקס ניבי חשמל!״ קרא כריס, אך מאנצ׳לאקס התחמק במהירות.
    ״זה לא ייתכן! מאנצ׳לאקס זה אחד הפוקימונים העצלנים ביותר ״
    ״אתה מבין כריס? אפילו שהטבעים של מאנצ׳לקס גורמים לו להיות עצלן וכבד, אימון אינטנסיבי יכול לגרום למאנצ׳לקס להיות זריז, האמת היא שמבנה גופו דווקא אינו כבד במיוחד.״ הסביר ראלף.
    ״שינקס מכת ברק!״ קרא כריס, שינקס זינק וירה מכת ברק שפגעה במאנצ׳לקס. מאנצ׳לקס זינק לעבר שינקס ודחף אותו לאחד הסלעים.*
    ״אני חושב שהקרב אינו מזהיר כל כך ידידי. להערכתי, הקרב הזה נגמר כאן.״ חייך ראלף מצביע לעבר מד האסטרטגיה של כריס שעמד כעת על 47%. כריס אינו נכנע, שינקס שכב שם ועיניו היו עצומות, הוא רעד מעט ופקח את עיניו בנחישות, עיניו שוב בהקו בצהוב. הוא ממש שאג בעוצמה חשמל עטף אותו וסלעים התנפצו בקרבתו.
    ״שינקס בוא נראה לו שקרב אינו מסתכם רק באימונים חסרי רחמנות!״ צעק כריס בכעס ״מכת ברק!״
    שינקס נראה זועם, הוא שלח מכת ברק מהירה לעבר מאנצ׳לקס המופתע, גופו בהק מספר שניות ונראה כי לא יכל לזוז כלל.
    ״משותק!״ קרא כריס, ״כעת ניבי חשמל! צא!״
    שינקס שאט במהירות לעבר מאנצ׳לקס ונעץ את ניביו בגופו של מאנצ׳לקס, מגופו של מאנצ׳לקס בקעו ברקים והוא הועף לאחור. כריס הבחין במד האסטרטגיה שלו וראה כיצד הוא גדל.
    ״מאנצ׳לקס קרן על מסובבת!״ קרא ראלף.
    ״שינקס מכת ברק פעם נוספת, זה הזמן לסיים עם הקרב הזה!״
    מאנצ׳לקס החל להסתובב במקומו כשמכת הברק ששינקס שלח לעברו פגעו בו, אך משהו מוזר התרחש, זרמי החשמל החלו להסתובב סביב מאנצ׳לקס ויצרו אור צהוב מחשמל, לפתע קרן העל בקעה מפיו של מאנצ׳לקס ושוחררה בסיבוב כלפי מעלה, לפתע כריס הבין מה בדיוק עליו לעשות, מאנצ׳לקס חמק מההתקפה שלו רק בזכות העובדה שהסתובב.
    ״שינקס תנשך את הזנב שלך!״ קרא כריס לעבר שינקס, כשקרן העל המחושמלת עפה במהירות לעברו.

המשך יבוא...*

11. משתמש מנוסה
    שם: אלי
    וואו אחלה פרק טוב שחזרת!חשבתי שכבר נטשת אותנו!

12. משתמש מנוסה
    שם: רועי
    פרק מעולה, חזרת גם עם פרק תותח!
    אבל לאיפה אנדרו נעלם בקרב?
    בגלל שזה אבא שלו?

קרדיט לטל על החתימה!

גם אני חבר בצהל"י- צבא ההגנה לפורום ירוק

בברכה רועי, מנהל פורום משחקים כלליים ומשחקים להורדה לשעבר.

13. וואו כל כך אין לי מושג
    שם: דוד
    סוף סוף חזרת לכתוב!
    פרק מעולה.

תודה שהתייחסתם, דוד

dav5000, minato, master minato, artist ninja, Mr. Pool

14. מנהל ראשי
    אנדרו בדרך לא לדאוג חח

15. משתמש מנוסה
    שם: נחשו
    וואי פרק טוב!
    ממזמן לא קראתי תסיפור הזה!
    רוצים פרק הבא!

"כי אל תיתנו לרגעים של פעם בחיים- לירח הכחול שלכם, לברוח"

סיגל, מעצבת חתימות ,פייקים, מאמנים , פוקדורים ,שילובים וזיופים מתחילה,
    וספארמרית מתקדמת

עמוד 10 מתוך 10 ראשוןראשון ... 8910

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •