Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 1 מתוך 1

נושא: Dr.Dre-The Chronic

1. מנהל פורום מוסיקה ♪♫
    שם: תחשבו אתם כבר ילדים גדולים

Dr.Dre-The Chronic-Andre Romalle Young
    אלבום הראפ הראשון של אמן הראפ והמפיק הצעיר Dr.Dre.לאחר שפרש מהרכב הגאנגסטאר ראפ N.W.A ביחד עם Ice Cube,Eazy E,ו Yella,והאלבום שוחרר על ידי Deathrow Records החדשה שפתח עם חברו Suge Knight.
    מקור השם לאלבום היא מילת סלנג למריחואנה.
    הסינגל The Chronic פיתח תת סגנון לגנגסאטר ראפ המוכר,שנקרא G Funk עם מקצבים איטיים יותר.
    ד"ר דרה ניצל את המצב של האלבום,ועשה שיר דיס על חברו לשעבר Eazy E שנקרא Fuckin With Dre Day ונגד חברת התקליטים שלו Ruthless Records.
    הרבה אמני ראפ,ששותפו באלבום הצליחו בהמשך הקריירה שלהם בעבקות האלבום.הראפר הכי בולט בינהם הוא Snoop Dogg ששותף ברוב שירי האלבום.
    3 משירי האלבום הושמעו בGta San Andreas ברדיו(כשנוסעים ברכב)וגם לאחר סיום ה90,Dre הצליח.
    האלבום הזה הייתה הצלחה ענקית ושמע את Deathrow כאימפריית הראפ.וגם תחילת הסכסוך בין הWest Coast והEast Coast וחברת התקליטית של Puff Daddy שנקראת Bad Boys.מגזין המוסיקה Rolling Stone דירג את האלבום The Chronic כאלבום ה137 של כל הזמנים מתוך 500 אלבומים אחרים,וכאלבום הראפ הרביעי הטוב ביותר רק 4 מקומות אחרי האלבום Ready To Die של Biggie Smalls.והסינגל Let Me Ride זיכה את הדוקטור בפרס הגראמי לביצוע שיר הראפ הטוב ביותר בשנת 1994.
    רשימת שירים:
    Spoiler ספוילר

ביקורת:
    כמו שאתם רואים,הכינוי שלי הוא Dr.Dre והוא הראפר האהוב עלי.אני אוהב את האלבום הזה,לדעתי הוא אחד אלבומי הראפ הכי טובים בכל הזמנים.
    קריאה והאזנה מהנה

מי שמבין בעיצוב ומוכן לעזור לי שילח הודעה פרטית,פרס כליה לעוזרים 3>
    מנהל פורום מוסיקה לשעבר

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •