Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4
  1. מנהל פורום לימודים ובית ספר לשעבר
    שם: סטיבן (ככה תקראו לי אבל לא קוראים לי ככה באמת...)
    רקע
    כפי שבוודאי רובכם יודעים בנוסף למשחקים, לאנימה ולמנגה יש גם קלפי פוקימון.
    למשחק הקלפים של פוקימון כמו משחקי קלפים אחרים יש חוקים למשחק אחד נגד השני.
    במדריך זה אסביר את חוקי המשחק.

סוגי קלפים
    לקלפי פוקימון יש מספר סוגים שהם:

1. קלפי מאמן
    הסבר עליהם-פוקימון-קלפי מאמן.

2. קלפי אנרגיה
    קלפי אנרגיה נועדו להיות מצורפים לפוקימונים שלך ע"מ שהם יוכלו לתקוף במתקפות שלהם.
    בשביל הדוגמא נסתכל על האפיני:

יש לה מתקפה אחת שדורשת קלף אנרגיה אחד מסוג "רגיל", כלומר בשביל לתקוף במתקפה זו צריך להיות מצורף להאפיני קלף אנרגיה.
    בכל תור אתה רשאי לשים רק קלף אנרגיה אחד על אחד מהפוקימונים שלך.
    אם פוקימון התעלף כל קלפי האנרגיה שלו מושלכים לאשפה.
    תמונה:

3. קלפי פוקימון

שחור-השם של הפוקימון.
    צהוב-מספר נקודות החיים של הפוקימון.
    תכלת-סוגו של הפוקימון.
    כחול-מאיזה פוקימון הפוקימון מתפתח.
    כתום-היכולת של הפוקימון.
    חום-סוג האנרגיה ומספר האנרגיות שצריך בכדי לבצע את ההתקפה,(עם יש סימן לבן אז אפשר להשתמש בכל סוג של אנרגיה).
    סגול-כמות החיים שהמתקפה מורידה.
    לבן-היכולת של המתקפה.
    ירוק כהה-סוגים שהפוקימון עמיד אליהם,-מתקפות מהסוג הזה יעשו פחות נזק לפי מה שמצויין,-(עם לדוגמא תקפי את נינג'אסק עם פוקימון לוחם במתקפה שמורידה 40,היא תוריד לנינג'אסק רק 20).
    ירוק מוזר-סוגים שחזקים על הפוקימון,-שמורידים לו יותר,(עם תקפתי את נינג'אסק עם פוקימון אש במתקפה שמורידה 30,-היא תוריד לו 50).
    אפור-כמות האנרגיות שצריך לשלם בכדי להחזיר את הפוקימון בחזרה לספסל.
    תודה ל!MAGIKARP!.

דוגמא נוספת של האפיני:

שימו לב שעבור "תינוקות" פוקימונים יכולת הפוקימון שלהם נקראת Baby Evolution.
    יכולת זו אומרת שבכל תור לפני תקיפה אתה רשאי לשים את צ'אנסי (או כל התפתחות אחרת עבור תינוקות אחרים) על האפיני ובכך לפתח אותה, כאשר בזמן ההתפתחות כל נקודות החיים שירדו נעלמים.

4. קלפי סוגים-מרובים
    קלפים מסוג זה כשמם כן הם, הם יכולים לתפקד כמספר סוגים של קלפים.
    למשל: קלף שהוא גם יכול להיות פוקימון וגם יכול מצורף לפוקימון אחר.

החוקים עצמם
    על מנת לשחק צריך שני דברים:
    1. חפיסת קלפים.
    2. שחקן שמולו תתמודד.
    לפני המשחק מטילים מטבע ע"מ לקבוע מי מתחיל.
    כל אחד מהשחקנים מערבב את החפיסה שלו, שולף מתחתית החפיסה את קלפי הפרס שלו ושם אותם בצד.
    כל אחד מהשחקנים שולף 7 קלפים מהחפיסה (במידה ויש יותר מ6 קלפי אנרגיה/פחות מקלף אנרגיה אחד השחקן רשאי לערבב את החפיסה מחדש ולשלוף יד חדשה לאחר שהוא מראה את היד לשחקן היריב).

מהלך המשחק
    בתחילת כל תור אתם שולפים קלף מהחפיסה.
    הוספת קלפי אנרגיה
    בכל תור אתם רשאים לשים רק קלף אנרגיה אחד במשחק (כלומר לפוקימון), פרט למקרים בהם יכולת של פוקימון או של קלפי מאמן שהשתמשתם בהם מאפשרים לכם לשים יותר.
    פיתוח
    בכל תור אתם רשאים ל"פתח" פוקימונים שלכם (רק פיתוח אחד לכל פוקימון בתור אחד) ע"י כך שאתם שמים את קלף ההתפתחות על הקלף הלא מפותח-פיתוח ניתן לעשות רק לפני תקיפה, אחרי פיתוח אתה מוריד את כל נקודות החיים שירדו לפוקימון שלך וכעת יש לו חיים מלאים של ההתפתחות שלו.
    שימוש בקלפי מאמן
    שימוש בקלפי מאמן בזמן התור מוסבר במדריך-פוקימון-קלפי מאמן.
    תקיפה
    בכל תור אתם רשאים לתקוף עם פוקימון אחד בלבד(אתם רשאים לתקוף רק עם פוקימונים אקטיביים שלכם ולא פסיביים-שנמצאים על הספסל).
    המתקפות שבהם תוכלו להשתמש הם רק מתקפות שיש לפוקימון מספיק קלפי אנרגיה בשבילהם.
    כאשר החלטתם על מתקפה אתם צריכים לבצע בדיוק את מה שרשום על הקלף ובכך אתם תוקפים.
    אם הפוקימון שנפגע חלש/עמיד לסוג המתקפה, הנזק מהמתקפה משתנה בהתאם.
    אם הפוקימון התעלף (כל נקודות החיים שלו אזלו) אתם רשאים לשלוף אחד מקלפי הפרס שעל השולחן.
    פעולות נוספות
    בסוף כל תור במידה ויש לכם יותר מ-7 קלפים ביד אתם חייבים לזרוק את המיותרים (עד שיש לכם 7 קלפים ביד) מהיד.

ניצחון
    יש שני דרכי ניצחון אשר אני מכיר (ייתכן שקיימים עוד אך אני לא מכיר אותם) והם:
    1. ע"י שליפת כל קלפי הפרס שלכם.
    כפי שהסברתי קודם בתחילת המשחק אתם מוציאים את 6 הקלפים האחרונים מהחפיסה ושמים אותם בצד בצורה לא גלויה ולא אחד על השני. כל פעם שאתם מנצחים פוקימון של היריב(כלומר הפוקימון שלו מתעלף) אתם רשאים לקחת אחד מהקלפים הללו לתוך היד שלכם. כאשר שלפתם את כל קלפי הפרס ניצחתם את המשחק.
    (כלומר המטרה במשחק היא לנצח 6 פוקימונים של היריב).
    2. אם ליריב שלך לא נותרו קלפים מהחפיסה לשלוף אתה המנצח(דרך זו של ניצחון ד"א נהוגה ברוב משחקי הקלפים).
    3. אם בסוף התור של היריב ליריב אין פוקימונים בספסל ובמגרש אתה מנצח(קרדיט ל!MAGIKARP!).

המלצות אישיות שלי ליצירת חפיסה
    כשאתם הולכים לבנות חפיסה ההמלצות שלי הם הבאות (סעיפים אלו הם רק המלצה שלי לבניית חפיסה טובה, במידה ואתם רוצים לבנות בצורה אחרת זה גם מקובל אך כך אני בונה):
    1. בלי אגדיים, הם סתם גורמים למשחק להיות משעמם וקל.
    2. תיצרו חפיסה עם שני סוגים לכל היותר ורצוי גם סוגים שמחפים אחד על החולשות של השני.
    3. בכל חפיסה שאתם יוצרים תיקחו בסביבות ה-16 קלפי אנרגיה (כאשר אם יש לכם שני סוגים תיקחו 8 מכל סוג או 10 מהחזק ו-6 מהחלש יותר).
    4. כאשר אתם לוקחים פוקימון שיש לו שתי התפתחויות תיקחו 3 פוקימונים בסיסיים, 2 פוקימונים מההתפתחות האמצעית ו1 מההתפתחות האחרונה.
    עבור פוקימון עם התפתחות אחת, תיקחו 3 פוקימונים בסיסיים ו2 פוקימונים מפותחים.
    5. תיקחו מספר פוקימונים עם שני מתפתחים (משהו כמו אחד לכל סוג-כאשר יש לכם רק סוג אחד תיקחו 2-3 כאלו)- כלומר יהיו לכם כבר 12-18 קלפי פוקימון.
    6. תיקחו מספר פוקימונים עם התפתחות אחת (משהו כמו 2-3) מוסיף לכם עוד 15 פוקימונים.
    7. לעולם(!) אל תיקחו פוקימון בלי התפתחות/תת-התפתחות (אולי פרט לפוקימונים מסויימים שהם אכן טובים מאוד והם לא אגדיים- כמו הפוקימון ש!MAGIKARP! הביא בסוף עמוד 2).
    8. תיקחו מספר קלפי מאמן שעוזרים לכם לפי החפיסה שבחרתם (מקסימום 12).

בסה"כ בחפיסה לא אמור להיות לכם יותר מ-20+18+15+12=65 קלפים בחפיסה.

בהצלחה בבחירת חפיסה!
    לעוד שאלות לגבי יצירת חפיסה אתם מוזמנים לשלוח לי ה"פ ואני אעזור בשמחה ובמהירות האפשרית.

כנסו בבקשה:
    http://s1.bitefight.co.il/user/bite/117672
    תחממו:

קרדיט לרון Sulimania Knight.
    Spoiler ספוילר

הקליקו לי בdragon cave על הדרקונים הקטנים ועל הביצים:
    Spoiler ספוילר

מדריך יצירת מגילה

ציטוט פורסם במקור על ידי YoRt3m צפה בהודעה
    אני אומר בואו כולנו נפתח נושא תלונה במשוב על אלכס ועל הדיקטטורה שהוא משליט פה.
    אלכס תפרוש! אלכס תפרוש! אלכס תפרוש!
    I'm Aswell a Brother in the
    XIII Tribe

2. משתמש מנוסה
    שם: אדם
    קיבלת ווינר על ההשקעה אחי

3. מנהל פורום לימודים ובית ספר לשעבר
    שם: סטיבן (ככה תקראו לי אבל לא קוראים לי ככה באמת...)
    תודה רבה!
    באמת השקעתי בזה הרבה.

כנסו בבקשה:
    http://s1.bitefight.co.il/user/bite/117672
    תחממו:

קרדיט לרון Sulimania Knight.
    Spoiler ספוילר

הקליקו לי בdragon cave על הדרקונים הקטנים ועל הביצים:
    Spoiler ספוילר

מדריך יצירת מגילה

ציטוט פורסם במקור על ידי YoRt3m צפה בהודעה
    אני אומר בואו כולנו נפתח נושא תלונה במשוב על אלכס ועל הדיקטטורה שהוא משליט פה.
    אלכס תפרוש! אלכס תפרוש! אלכס תפרוש!
    I'm Aswell a Brother in the
    XIII Tribe

4. משתמש מנוסה
    שם: שאלתי אותך?
    כול הקבוד על ההשקעה מאוד אוזר.

Spoiler ספוילר

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •