Pokemon GO
עמוד 90 מתוך 90 ראשוןראשון ... 4080888990
מציג תוצאות 1,336 עד 1,348 מתוך 1348
  1. היכל התהילה
    "טוב באלבאזור, הכל תלוי בך!" אתה אומר ומוציא אותו מהפוכדור.
    "תשלב זרע עלוקה עם רפש!" אתה מורה לו, "באלבה!" הוא צועק ושולח זרע עלוקה ואז יורה עליו רפש.
    הזרע המכוסה רפש שועט אל נוספאס ופוגע בו, אך בגלל הרפש ההשפעה של זרע העלוקה לא פועלת, זה רק פוגע בנוספאס וגורם לו לספוג מעט נזק.
    נוספאס משתמש בקבר אבן, הוא יורה מספר אבנים ש"קוברות" את באלבזור מתחתיהן.
    ״תשתמש בהצלפת גפן כדי להעיף את האבנים על נוספאס!״ אורה לו ״זרע עלוקה שוב, הפעם ללא שילוב כלשהו״

2. משתמש מנוסה
    שם: גלעד (קינגלר)
    ציטוט פורסם במקור על ידי Mr. Donphan
    גלעד
    קרבי משתמש בהתקשחות, העור שלו מבריק ולא נראה שהוא סופג נזק. הוא יוצא מן המערבולת.
    קרבי תוקף בבועות, גם פיונה תוקף בבועות. הם מבטלות זו את זו.
    28
    8
    "תשתמש בפזילה, קרבי!" אני אומר לו בתקווה שיאט את פיונה "עכשיו תשתמש באחיזת צבת, צבות אותו מאחוריו ואל תעזוב!" אני אומר לו כדי שיחליש את פיונה בלי להיפגע ממתקפות שיוצאות לפיונה מהפה.
    תמיד רגע לפני שאתה עונה תשובה למי שאתה מתווכח איתו, תשאל אותו שאלה שתקשה עליו. אל תקל על מי שמתווכח איתך (0_^).

כנסו לפורום יהדות והלכה. אפשר גם ללחוץ על העולם...

קרדיט לבורא עולם על ההשקעה המדהימה ביצירה כל כך מושלמת.
    קרדיט לאדם שיודע לנצל את כל אלה.

תודה רבה לדוקטור ספין שהכין בשבילי את התמונה המתאימה!

הקבוצה שלי במ"ת של מאי:
    Spoiler ספוילר
    אקס מן טים
    Spoiler ספוילר

אני הייתי:
    Spoiler ספוילר

3. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Mr. Donphan צפה בהודעה
    סם
    אתה שואל, והאישה שלבושה ירוק נענת לאתגר שלך.
    אתם הולכים לפינה עם דשא יחסית גבוה, בצידי הזירה יש מעט מאוד עצים, אך גבוהים ביותר.
    האישה ממלמלת שהפוקימונים שלה חזקים ביותר אז שתיזהר, היא מוציאה שני פוכדורים כחולים וזורקת אותם באוויר.
    מהפוכדורים יוצאים פוקימון דמוי חזיק סגלגל, ועם זנב שדומה לקפיץ מתכת, רק בלי המתכת. מהפוכדור השני יוצא פוקימון דמוי צ'ינצ'ילה בצבע אפור, שלא ראית מעולם.
    אתה מוציא את סויפר וספיל.
    "גרומפיג השתמשי בעל חושי על סויפר! מינצ'ינו תתקוף בדגדוג את ספיל!" היא קוראת.
    30
    10

10
    "סויפר תתחמק מהר מן המתקפה! אתה מהיר קדימה! אחר כך תתקיף בשיסוע לילה! אל תפסיק ותשתמש בנשיכה! ספיל כשמיצ'ינו מתקרב אליך תפתיעי אותו באקדח מים! אחר כך אבקת שלג!" אומר ואצפה בשניהם

4. משתמש מנוסה
    שם: פרינסטין? פרינסטון;רון
    רון
    "לוטאד צאי! לוטאד השתמשי בנהמה!" אתה מורה לה.
    לוטאד צווחת לה ע לקורסולה, שנרתעת לאחור וברגע האחרון הקוויה שלה מתבטלת.
    אך זה לא מפריע לקורסולה, היא מסתובבת במהירות סביב לוטאד ומתכוון לתקוף בכל רגע.
    30
    9
    אני אורה ללוטאד לפגוע בקורסולה עם שאיבה: "לוטאד, השתמשי בשאיבה!"

יאיי!! ירשתי את החתימה של אלון!! קרדיט... לו, למי זה כמר יכול להיות? :P

קרדיט ל Dr spin המלך!

חחחחחח כמה תמונות פוקימון מצחיקות ;)

Spoiler ספוילר
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

5. משתמש מנוסה
    בר
    אסור שניים על אחד.
    אני מחשיב רק את טרטוויג.
    ~~~~~~~~~~~~
    לאבדיסק תוקף בריקוד גשם, גשם מתחיל לטפטף, והרוח הקרה של הלילה מקררת אתכם אפילו יותר.
    טרטוויג תוקף בעלי תער ולאבדיסק עף אחורה, טרטוויג מנצל זאת ותוקף בשאיבה.
    לאבדיסק נפגע קשה, אך לא מוותר, הוא תוקף באקדח מים שמעיף את טרטוויג אחורה.
    30
    8

"קדימה טרטוייג אל תוותר זה רק אקדח מים זה לא אמור להשפיע עליך הרבה זה רענון בישבילך עכשיו סיים את הקרב בבלימה תוך כדי שאיבה שיצא כשאתה פוגע בוא עם הבלימה אתה גם שואב ממנו את כל האנרגיה שלו צא" אגיד לטרטוייג

6. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    לכולם, אני עכשיו משאיר את כולכם עם עוד 3 ניסיונות תפיסה בלבד.
    אלה שכבר תפסו פוקימון, אני משאיר עם 1 פחות, כלומר נשארו להם עוד שניים.
    על מנת שנוכל להתקדם מהר בעלילה.
    הפוכדורים הופכים אצל כולם ל15.

בר
    "קדימה טרטוייג אל תוותר זה רק אקדח מים זה לא אמור להשפיע עליך הרבה זה רענון בישבילך עכשיו סיים את הקרב בבלימה תוך כדי שאיבה שיצא כשאתה פוגע בוא עם הבלימה אתה גם שואב ממנו את כל האנרגיה שלו צא" אתה מורה לו.
    טרטוויג יוצא, אך לאבדיסק תוקף במשיכה, אתה מבין שהיא נקבה.
    טרטוויג מתאהב בה ולא עושה כלום ממה שאמרת לו, היא שועטת לעברו ומעיפה אותו אחורה (Take Down) וטרטוויג נופל ומתעלף.
    15
    3

רון
    קורסולה ממשיך להסתובב סביב לוטאד, אך לוטאד מצליחה להאט אותו עם שאיבה, שתוך כמה שניות גורמת לו להאט ולעצור במקום, קורסולה נראה תשוש ואילו לוטאד נראית מצוין.
    אתה רואה שקורסולה מנסה להשתמש בהחלמה, אך לוטאד תוקפת מהר בשאיבה ומעלפת אותו ברגע האחרון.
    15
    3

סם
    "סויפר תתחמק מהר מן המתקפה! אתה מהיר קדימה! אחר כך תתקיף בשיסוע לילה! אל תפסיק ותשתמש בנשיכה! ספיל כשמיצ'ינו מתקרב אליך תפתיעי אותו באקדח מים! אחר כך אבקת שלג!" אתה מורה להם והם מהנהנים.
    סויפר מנסה לחמוק מהעל חושי תוך כדי שהוא מתפתל אל גרומפיג, אך לשווא.
    הוא נפגע ועף לאחור, אבל לא מוותר, הוא תוקף בשיסוע לילה, גרומפיג תוקף בזנב ברזל ושניהם עפים אחורה.
    מינצ'ינו מקפץ אל ספיל, ללא כל ידיעה שעושד רגע יחטוף מים בגופו. ספיל שולחת את אקדח המים אל מינצ'ינו המופתע, הוא ניתז 4 מטרים אחורה.
    15
    3

גלעד
    "תשתמש בפזילה, קרבי!" אתה מורה לקרבי, קרבי פוזל אך פיונה מנסה שלא לשים לב לזה.
    "עכשיו תשתמש באחיזת צבת, צבוט אותו מאחוריו ואל תעזוב!" אתה מורה לו, קראבי מצליח לאחוז בפיונה תוך כדי שפיונה שולח בועות לכל עבר, הוא אוחז בו ומטלטל אותו באוויר, כשלפתע אתה רואה שמחשיך נורא, פיונה נופל כמעט מעולף, אך אתה רואה שקרבי מפחד והוא רוצה ללכת.
    פיונה מסתכל עליכם מבוהל וקופץ למים בניסיון לברוח.
    15
    2

ניק
    בלבאזור תוקף בהצלפת גפן, הוא גורם לאבנים להישבר אח אחרי השנייה ולצנוח על האדמה.
    נוספאס נראה מופתע, הוא תוקף בתותח זאפ אך בלבאזור מתחמק ותוקף בזרע עלוקה, הוא פוגע בנוספאס שמתחיל להתכסות כולו עלים וגבעולים.
    "נוזפאס!!" קוראת רוקסן בדאגה, "קדימה, תשתמש במתקפות האגרופים שלך!!" היא קוראת לחוצה מעט.
    נוזפאס מתחיל לשעוט אל בלבאזור, כאשר ידו הימנית זוהרת בניצוץ להבה (Fire Punch) ואילו השנייה באור לבן וקפוא (Ice Punch).
    בלבאזור נתקף פחד, הוא מתחיל לרוץ אליך כשנוזפאס מאחוריו.
    15
    3

תומאס
    עכשיו נשאר לך רק את רוגנרולה O.O לא דוויבל
    ~~~~~~~~
    "מצויין, עכשיו נשאר לנו רק את דוויבל! איווי, תתאושש ואתה וטריקו צאו במתקפה מהירה לעברו! ואז תפתיעו אותו עם ספיגה וזנב ברזל מטווח קצר! קדימה!" אתה מורה להם, אך לפני זה רוגנרולה זוהר באור לבן ואתה רואה שהוא מתפתח. מולך עומד בולדור.
    טריקו רץ במטרה לתקוף במתקפה מהירה, אך בולדור תוקף בהגנת ברזל וגופו נהיה קשיח כברזל, טריקו פוגע בו ומוטח אחורה כמטר שניים. בולדור תוקף בסטירת בוץ שמעיפה את טריקו עוד קצת אחורה, "טרייי קו" הוא קורא בזעם.
    טריקו תוקף בספיגה במלוא כוחותיו, ואיווי בינתיים רץ אל בולדור. בולדור מעיף אבן גדולה אל איווי שבדיוק בא לקפוץ לעברו (Smack Down), המתקפה פוגעת באיווי ומטיחה אוו על הקיר מעולף. אילו טריקו זוהר בירוק ו"לוקח חיים" מבולדור, כשלפתע הוא גם זוהר בלבן ונהיה גבוה יותר, להב גדול גדל לו על הראש, ועוד כמה עלים על הגוף. לפתע נעמד מולך גרובייל.
    "גרוגרו!" הוא קורא, ובולדור נוחת מעולף. מולך נפתחת הדלת ואתה רואה מרחוק את רוקסן בזירה, כריס מעודדת אותך והולכת לשם. בינתיים גרובייל בוהה בך ובאיווי.
    15
    3

דור
    אתם ממשיכים ללכת ומגיעים אל החוף שראיתם לפני כמה ימים.
    "לא השתנה מאז הפעם הקודמת" אומרת ארלי וצוחקת, אתם רואים סירה קטנה, יותר נכון אנייה. אבל לא בגודל של אנייה, אלא קטנה יותר.
    בתוך האנייה משקיפים שני בחורים, אתם הולכים לעברה ולפתע יורד איש מבוגר.
    על הכתפיים שלו אוחז ווינגאל תינוק, ואילו מעליו מעופף פליפר.
    "שלום לכם!" הוא אומר ומספר על האנייה, אתם מביאים לו את הכרטיסים והוא אומר "תעלו בבקשה".

(תתעלם מזה שזה פרייס)

עמית
    וויגול תוקף באגרוף שמיים במהירות, ואילו גראוליט בגחלת.
    שניהם פוגעים במייטיאנה ומעיפים אותם אחורה, גראוליט רץ אל המייטיאנה ונושך אותו כשפיו מלא אש, הוא מעלף אותו.
    גראוליט למד ניב אש!
    קדברה תוקף במתקפה כלשהיאת שמעלפת את השני. בינתיים המאמנת עם 'מאסק' מגיעה, היא רואה את החיילים מעולפים.
    "ארר! רוח כסופה!" היא קוראת, מאסק משתמשת ברוח כסופה שגורמת לכם לטשטוש קל, וכעבור כמה שניות החיילים והמאמנת לא נמצאים שם.
    15
    2

Spoiler ספוילר

7. היכל התהילה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Alon :P_hanpy צפה בהודעה
    ניקבלבאזור תוקף בהצלפת גפן, הוא גורם לאבנים להישבר אח אחרי השנייה ולצנוח על האדמה.
    נוספאס נראה מופתע, הוא תוקף בתותח זאפ אך בלבאזור מתחמק ותוקף בזרע עלוקה, הוא פוגע בנוספאס שמתחיל להתכסות כולו עלים וגבעולים.
    "נוזפאס!!" קוראת רוקסן בדאגה, "קדימה, תשתמש במתקפות האגרופים שלך!!" היא קוראת לחוצה מעט.
    נוזפאס מתחיל לשעוט אל בלבאזור, כאשר ידו הימנית זוהרת בניצוץ להבה (Fire Punch) ואילו השנייה באור לבן וקפוא (Ice Punch).
    בלבאזור נתקף פחד, הוא מתחיל לרוץ אליך כשנוזפאס מאחוריו.
    15
    3
    "אל תדאג באלבאזור!" אעודד אותו "תעצור אותו בנהמה, אחר תתקוף בשאיבה!"

8. משתמש מנוסה
    שם: גלעד (קינגלר)
    גלעד
    "תשתמש בפזילה, קרבי!" אתה מורה לקרבי, קרבי פוזל אך פיונה מנסה שלא לשים לב לזה.
    "עכשיו תשתמש באחיזת צבת, צבוט אותו מאחוריו ואל תעזוב!" אתה מורה לו, קראבי מצליח לאחוז בפיונה תוך כדי שפיונה שולח בועות לכל עבר, הוא אוחז בו ומטלטל אותו באוויר, כשלפתע אתה רואה שמחשיך נורא, פיונה נופל כמעט מעולף, אך אתה רואה שקרבי מפחד והוא רוצה ללכת.
    פיונה מסתכל עליכם מבוהל וקופץ למים בניסיון לברוח.
    15
    2
    יש לי תחושה רעה, אני מחזיר את קרבי מיד לפוקדור כי הוא מרגיש לא בנוח.
    'איך החשיך כל כך?' אני חושב לעצמי ומביט לצדדים כדי לזהות מה הפחיד את קרבי ופיונה.
    אני מתקדם במהירות לעבר בניין הדיג כדי לאסוף את סיידאק.
    תמיד רגע לפני שאתה עונה תשובה למי שאתה מתווכח איתו, תשאל אותו שאלה שתקשה עליו. אל תקל על מי שמתווכח איתך (0_^).

כנסו לפורום יהדות והלכה. אפשר גם ללחוץ על העולם...

קרדיט לבורא עולם על ההשקעה המדהימה ביצירה כל כך מושלמת.
    קרדיט לאדם שיודע לנצל את כל אלה.

תודה רבה לדוקטור ספין שהכין בשבילי את התמונה המתאימה!

הקבוצה שלי במ"ת של מאי:
    Spoiler ספוילר
    אקס מן טים
    Spoiler ספוילר

אני הייתי:
    Spoiler ספוילר

9. NYO HO HO
    שם: עמית.
    עמית
    וויגול תוקף באגרוף שמיים במהירות, ואילו גראוליט בגחלת.
    שניהם פוגעים במייטיאנה ומעיפים אותם אחורה, גראוליט רץ אל המייטיאנה ונושך אותו כשפיו מלא אש, הוא מעלף אותו.
    גראוליט למד ניב אש!
    קדברה תוקף במתקפה כלשהיאת שמעלפת את השני. בינתיים המאמנת עם 'מאסק' מגיעה, היא רואה את החיילים מעולפים.
    "ארר! רוח כסופה!" היא קוראת, מאסק משתמשת ברוח כסופה שגורמת לכם לטשטוש קל, וכעבור כמה שניות החיילים והמאמנת לא נמצאים שם.
    15
    2
    "תודה רוז!" אומר לרוז בשמחה רבה שעזרה לי ואצא מין המערה כדי לתפוס עוד פוקימונים.
    NYO HO HO BITCH

10. משתמש מנוסה
    שם: פרינסטין? פרינסטון;רון
    רון
    קורסולה ממשיך להסתובב סביב לוטאד, אך לוטאד מצליחה להאט אותו עם שאיבה, שתוך כמה שניות גורמת לו להאט ולעצור במקום, קורסולה נראה תשוש ואילו לוטאד נראית מצוין.
    אתה רואה שקורסולה מנסה להשתמש בהחלמה, אך לוטאד תוקפת מהר בשאיבה ומעלפת אותו ברגע האחרון.
    15
    3
    "כל הכבוד לוטאד!" אומר בשמחה.
    "עשית עבודה מצוינת, אני מקווה שאני אוכל לתפוס את הקורסולה!" אוסיף
    אמהר להוציא את הפוכדור, אזרוק אותו על קורסולה ואמתין בדריכות

יאיי!! ירשתי את החתימה של אלון!! קרדיט... לו, למי זה כמר יכול להיות? :P

קרדיט ל Dr spin המלך!

חחחחחח כמה תמונות פוקימון מצחיקות ;)

Spoiler ספוילר
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

11. Just a prank bro
    שם: דור
    דור
    אתם ממשיכים ללכת ומגיעים אל החוף שראיתם לפני כמה ימים.
    "לא השתנה מאז הפעם הקודמת" אומרת ארלי וצוחקת, אתם רואים סירה קטנה, יותר נכון אנייה. אבל לא בגודל של אנייה, אלא קטנה יותר.
    בתוך האנייה משקיפים שני בחורים, אתם הולכים לעברה ולפתע יורד איש מבוגר.
    על הכתפיים שלו אוחז ווינגאל תינוק, ואילו מעליו מעופף פליפר.
    "שלום לכם!" הוא אומר ומספר על האנייה, אתם מביאים לו את הכרטיסים והוא אומר "תעלו בבקשה".

(תתעלם מזה שזה פרייס)
    "תודה רבה!" אומר לאיש ואכנס לספינה, אני מסתכל למים כדי לראות אולי פוקימוני מים מעניינים
    "מעניין מה יהיה לנו בעיר הבאה" אני אומר לארלי "קרב מכון ותחרות!" אני אומר בקול ומחייך אליה.

12. משתמש מנוסה
    [CENTER][B][SIZE=3]
    סם
    "סויפר תתחמק מהר מן המתקפה! אתה מהיר קדימה! אחר כך תתקיף בשיסוע לילה! אל תפסיק ותשתמש בנשיכה! ספיל כשמיצ'ינו מתקרב אליך תפתיעי אותו באקדח מים! אחר כך אבקת שלג!" אתה מורה להם והם מהנהנים.
    סויפר מנסה לחמוק מהעל חושי תוך כדי שהוא מתפתל אל גרומפיג, אך לשווא.
    הוא נפגע ועף לאחור, אבל לא מוותר, הוא תוקף בשיסוע לילה, גרומפיג תוקף בזנב ברזל ושניהם עפים אחורה.
    מינצ'ינו מקפץ אל ספיל, ללא כל ידיעה שעושד רגע יחטוף מים בגופו. ספיל שולחת את אקדח המים אל מינצ'ינו המופתע, הוא ניתז 4 מטרים אחורה.
    15
    3
    2
    "ספיל קדימה אל תחכי ותשתמשי באבקת שלג! סויפר תתפתל ברצפה במהירות ותנשך את גרומפיג! אחר כך תנסה לחבוק אותו!" אומר לשניהם

13. משתמש מנוסה
    לכולם, אני עכשיו משאיר את כולכם עם עוד 3 ניסיונות תפיסה בלבד.

אלה שכבר תפסו פוקימון, אני משאיר עם 1 פחות, כלומר נשארו להם עוד שניים.
    על מנת שנוכל להתקדם מהר בעלילה.
    הפוכדורים הופכים אצל כולם ל15.

תומאס
    עכשיו נשאר לך רק את רוגנרולה O.O לא דוויבל
    ~~~~~~~~
    "מצויין, עכשיו נשאר לנו רק את דוויבל! איווי, תתאושש ואתה וטריקו צאו במתקפה מהירה לעברו! ואז תפתיעו אותו עם ספיגה וזנב ברזל מטווח קצר! קדימה!" אתה מורה להם, אך לפני זה רוגנרולה זוהר באור לבן ואתה רואה שהוא מתפתח. מולך עומד בולדור.
    טריקו רץ במטרה לתקוף במתקפה מהירה, אך בולדור תוקף בהגנת ברזל וגופו נהיה קשיח כברזל, טריקו פוגע בו ומוטח אחורה כמטר שניים. בולדור תוקף בסטירת בוץ שמעיפה את טריקו עוד קצת אחורה, "טרייי קו" הוא קורא בזעם.
    טריקו תוקף בספיגה במלוא כוחותיו, ואיווי בינתיים רץ אל בולדור. בולדור מעיף אבן גדולה אל איווי שבדיוק בא לקפוץ לעברו (Smack Down), המתקפה פוגעת באיווי ומטיחה אותו על הקיר מעולף. אילו טריקו זוהר בירוק ו"לוקח חיים" מבולדור, כשלפתע הוא גם זוהר בלבן ונהיה גבוה יותר, להב גדול גדל לו על הראש, ועוד כמה עלים על הגוף. לפתע נעמד מולך גרובייל.
    "גרוגרו!" הוא קורא, ובולדור נוחת מעולף. מולך נפתחת הדלת ואתה רואה מרחוק את רוקסן בזירה, כריס מעודדת אותך והולכת לשם. בינתיים גרובייל בוהה בך ובאיווי.
    15
    3
    "כל הכבוד טריקו, התפתחת לגרובייל!" אני קורא בשמחה ומלטף את ראשו. אני מוציא את הפוקדע ובודק מידע כללי עליו ואילו מתקפות חדשות נוספו לו. "חזור איווי, נתת קרב טוב" אני אומר לו ומשיב אותו לפוכדור שלו "קדימה גרובייל, נשאר לנו קרב אחד אחרון נגד המנהיגה, בוא נעשה את זה" אני אומר לו ומשיב אותו לפוכדור שלו. לאחר מכן אני צועד אל עבר הזירה ונכנס פנימה "רוקסן, מוכנה לקרב?" אני שואל אותה ומחכה שתכריז על החוקים.

עמוד 90 מתוך 90 ראשוןראשון ... 4080888990

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •