Pokemon GO
עמוד 3 מתוך 13 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 184
  1. משתמש מנוסה
    שם: אופק
    ציטוט פורסם במקור על ידי Vanguard צפה בהודעה
    רשום.

הערונת-יכול להיות שחלקכם יפגשו במהלך המשחק.אם אתם תרצו אתם תוכלו להמשיך ביחד ויש סיכוי גם שתוכלו אפילו לעשות דיג'יקרוסים ביחד.
    התחלה לכולם:

*דינג-דונג*דינג-דונג*.אתם שומעים את הפעמון בבית הספר שלכם מצלצל.סופסוף היום המעיק נגמר ויש לכם זמן חופשי.אתם הולכים לבד הביתה כדי לנקות את המחשבות שלפתע אתם שומעים בראשכם שאומר:"אני עומד למות."
    מה תעשו?
    מי זה יכול להיות?" אומר לעצמי

Spoiler ספוילר

2. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    רשום.

הערונת-יכול להיות שחלקכם יפגשו במהלך המשחק.אם אתם תרצו אתם תוכלו להמשיך ביחד ויש סיכוי גם שתוכלו אפילו לעשות דיג'יקרוסים ביחד.
    התחלה לכולם:

*דינג-דונג*דינג-דונג*.אתם שומעים את הפעמון בבית הספר שלכם מצלצל.סופסוף היום המעיק נגמר ויש לכם זמן חופשי.אתם הולכים לבד הביתה כדי לנקות את המחשבות שלפתע אתם שומעים בראשכם שאומר:"אני עומד למות."
    מה תעשו?
    אני אומר לקול " מי אתה בכלל? למה אתה עומד למות? מזל טוב אתה הולך למות "
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

3. משתמש מנוסה
    שם: משנה?
    מייק-
    אתה רץ בשיא המהירות אל המכונית,בתקווה שתוכל לעזור לאנשים שנמצאים בה.לפתע אתה שומע שהקול שבראש שלך אומר לך:"תזוז משם!תזוז ימינה!".לפתע אתה רואה שהשמיים נהפכים ירוקים לרגע והמכונית נופלת מהבניין, והטלפונים ושאר מכשירי החשמל של האנשים שנמצאים מסביבך מתקלקלים.
    מה תעשה?
    'מה קורה פה לעזאזל?' אני חושב לעצמי בשקט,וזז ימינה כמו שהקול אומר לי. אם הוא באמת צדק והציל אותי,אני שואל אותו מאיפה הוא ומה הוא לעזאזל.
    למה פיל הוא אפור,גדול ומקומט?
    כי אם הוא היה לבן קטן ועגול הוא היה אספירין.

People are strange when you're a stranger ]

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=awi14wDTxNw[/YOUTUBE]

4. NYO HO HO
    שם: עמית.
    מייק-
    "אווו!" הקול אומר.אתה מבין שהוא סובל מכאבים.לאחר מכן הקול אומר לך:"תעקוב אחרי הקול שלי ולאחר מכן תראה.".לפתע אתה מרגיש את הדרך למקום בו הקול נמצא.
    מה תעשה?

לי-
    איזה צבע תרצה להמשך?
    -----------------------------------
    "אני גאמדרמון.אבל זה לא משנה עכשיו כי תכף אמחק מהעולם." הקול אומר לך.לפתע, אתה רואה מכונית תקועה באמצע קיר בקומה ה-3 של בניין.
    מה תעשה?

אדמונד-
    איזה צבע תרצה להמשך?ולהבא תכתוב תגובות יותר ארוכות.
    ------------------------------------------------------------------------------
    "אני שאוטמון.זה לא משנה כבר, ממלא אני עומד למות." אומר לך הקול.לפתע, אתה רואה מכונית תקועה באמצע קיר בקומה ה-3 של בניין.
    מה תעשה?
    NYO HO HO BITCH

5. משתמש מנוסה
    אדמונד-
    איזה צבע תרצה להמשך?ולהבא תכתוב תגובות יותר ארוכות.
    ------------------------------------------------------------------------------
    "אני שאוטמון.זה לא משנה כבר, ממלא אני עומד למות." אומר לך הקול.לפתע, אתה רואה מכונית תקועה באמצע קיר בקומה ה-3 של בניין.
    מה תעשה?

אדום\כתום

אני יחשוב לעצמי 'איך לעזעאל היא הגיעה לשם' ואז אלך לבדוק מי בתוכה

Spoiler ספוילר

6. NYO HO HO
    אדמונד-
    אתה רץ לבדוק מי בתוך המכונית.אתה רואה שאנשי הבניין עוזרים להוציא את האנשים ששם.לפתע אתה שומע את הקול אומר לך:"תזוז משם!קפוץ ימינה!".אתה רואה שלרגע השמיים נהפכים ירוקים.הטלפונים ומכשירי החשמל של האנשים שמסביבך מתקלקלים והמכונית שהייתה תקועה בין שמיים וארץ נופלת.

מה תעשה?
    NYO HO HO BITCH

7. משתמש מנוסה
    אדמונד-
    אתה רץ לבדוק מי בתוך המכונית.אתה רואה שאנשי הבניין עוזרים להוציא את האנשים ששם.לפתע אתה שומע את הקול אומר לך:"תזוז משם!קפוץ ימינה!".אתה רואה שלרגע השמיים נהפכים ירוקים.הטלפונים ומכשירי החשמל של האנשים שמסביבך מתקלקלים והמכונית שהייתה תקועה בין שמיים וארץ נופלת.

מה תעשה?
    אני יקשיב לקול ואקפוץ ימינה ולאחר מכן אבדוק מה היה קורה אם לא הייתי קופץ ימינה

Spoiler ספוילר

8. NYO HO HO
    אדמונד-
    שמע אחי אתה צריך תגובות ארוכות.עוד 3 תגובות לא ארוכות שלך אתה יוצא מהמשחק.(תגובות ארוכות זה מינימום חצי שורה.
    -----------------------------
    אתה מקשיב לקול וקופץ ימינה.אתה מסתכל לימין ורואה שהמכונית התרסקה על רצפה.למרבה המזל לא היו פצועים.
    מה תעשה עכשיו?
    NYO HO HO BITCH

9. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    [COLOR="Navy"]
    לי-
    איזה צבע תרצה להמשך?
    -----------------------------------
    "אני גאמדרמון.אבל זה לא משנה עכשיו כי תכף אמחק מהעולם." הקול אומר לך.לפתע, אתה רואה מכונית תקועה באמצע קיר בקומה ה-3 של בניין.
    מה תעשה?

אדום
    --------------------------
    אני אומר לגאמדרמון" רגע אתה דיג'ימון?. יש דרך שבה אני יכול לעשות משהו כדי שאתה לא תמות?, המוות שלך קשור למכונית הזאת שתקועה בניין? " אחכה בלחץ לתשובתו ולראות מה יקרה עם המכונית

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

10. NYO HO HO
    לי-
    חח אדום שאוטמון..
    "לא, זה לא." אומר לך הקול "וכן אני דיג'ימון.אם אתה רוצה שלא אמות אתה תצטרך לבוא אליי.תלך בעקבות הקול שלי.אך לפני כן תקפוץ במהירות ימינה!".לפתע אתה רואה שהשמיים נהפכים לרגע לירוקים, מכשירי החשמל הקרובים פתאום מתקלקלים והמכונית שהייתה תקועה בקיר לפתע נופלת.נופלת לכיוונך!

מה תעשה?
    NYO HO HO BITCH

11. משתמש מנוסה
    אדמונד-
    שמע אחי אתה צריך תגובות ארוכות.עוד 3 תגובות לא ארוכות שלך אתה יוצא מהמשחק.(תגובות ארוכות זה מינימום חצי שורה.
    -----------------------------
    אתה מקשיב לקול וקופץ ימינה.אתה מסתכל לימין ורואה שהמכונית התרסקה על רצפה.למרבה המזל לא היו פצועים.
    מה תעשה עכשיו?
    אני ישאל את שאוטמון "מה אתה? למה אתה עומד למות? ולמה אתה מדבר דווקא איתי?" ואחכה לתשובות שלו

Spoiler ספוילר

12. NYO HO HO
    אדמונד-
    "אני?אני דיג'ימון.אני עומד למות כי רצחו אותי.חיילי צבא באגרה האלה!אני עוד אנקום בהם!" אומר לך שאוטמון "אוו!" צורח שאוטמון מכאב "תעזור לי!"
    מה תעשה?
    NYO HO HO BITCH

13. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    לי-
    חח אדום שאוטמון..
    "לא, זה לא." אומר לך הקול "וכן אני דיג'ימון.אם אתה רוצה שלא אמות אתה תצטרך לבוא אליי.תלך בעקבות הקול שלי.אך לפני כן תקפוץ במהירות ימינה!".לפתע אתה רואה שהשמיים נהפכים לרגע לירוקים, מכשירי החשמל הקרובים פתאום מתקלקלים והמכונית שהייתה תקועה בקיר לפתע נופלת.נופלת לכיוונך!

מה תעשה?
    אני אומר בקול חזק שכשולם ישמעו אותי" מגניב סוף העולם הגיע.אני עומד למות." לאחר מכן אני נזכר שלא בא לי למות בגיל כזה ולכן אני שומע בקולו גאמדרמון וקופץ ימינה כמו שהוא אמר לי ' אני מקווה שאני לא ימו ואיכשהו אני אנצל אם אקפוץ ימינה'.

Spoiler ספוילר

העם דורש וינר חברתי!

14. משתמש מנוסה
    אדמונד-
    "אני?אני דיג'ימון.אני עומד למות כי רצחו אותי.חיילי צבא באגרה האלה!אני עוד אנקום בהם!" אומר לך שאוטמון "אוו!" צורח שאוטמון מכאב "תעזור לי!"
    מה תעשה?
    "שאוטמון אני יעזור לך אבל איך? ואיפה אתה?" אשאל אותו ואחכה לתשובתו

Spoiler ספוילר

15. משתמש מנוסה
    שם: משנה?
    מייק-
    "אווו!" הקול אומר.אתה מבין שהוא סובל מכאבים.לאחר מכן הקול אומר לך:"תעקוב אחרי הקול שלי ולאחר מכן תראה.".לפתע אתה מרגיש את הדרך למקום בו הקול נמצא.
    מה תעשה?

[/B]
    בלי לחשוב פעמיים,אני רץ לכיוון הקול,בעודי מנסה לנחש מי,או מה הבעלים של הקול הזה. אחרי שאני מגיע לשם אני מחפש אותו,מקווה שהוא עדיין בחיים.

~~~~~

במשחק אני אוכל להשיג עוד דיג'ימונים?
    למה פיל הוא אפור,גדול ומקומט?
    כי אם הוא היה לבן קטן ועגול הוא היה אספירין.

People are strange when you're a stranger ]

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=awi14wDTxNw[/YOUTUBE]

עמוד 3 מתוך 13 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •