Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 16 עד 18 מתוך 18

נושא: סט ל Umbreon

1. משתמש מנוסה
    שם: Highway To Hell~
    אם אתה מקובע על פוקימון אופל הייתי מציע לך לקחת את הונ'צקרו (משיגים ביהלום ביער אטרנה) או וויבייל (משיגים בדרך שלג הזאת לפני המכון ה-7) או דראפיון (גם הוא פוקימון מעולה, משיגים בספארי)

2. זה אני פקוקי
    שם: סקילה זה אח
    אני משחק בפלטינום..
    וויביל- ניסיתי אבל יש לו Hp נמוך מאוד.. וחוץ מזה- אני גם תופס מאמוסווין אז לא טוב שיהיה לי 2 קרח.
    דראפיון- היה לאח שלי ולעומת סקנטאנק הוא לא משו.

אני בכל זאת חושב שאני אקח אבסול. עכשיו, אבסול- אני יכול לתפוס בזמן שאני עוקב אחרי צוות גלקטיק במערת הנזר לפני שאני מגיע למימד השני של גיראטינה??
    IMA LADY

3. משתמש מנוסה
    שם: Highway To Hell~
    חחחחחחח לאבסול יש חיים נמוכים משל וויבייל... אבל לא משנה

אני לא זוכר בדיוק באיזה קטע שאתה תופס אבסול אבל לקראת סוף במשחק, לפני העימות האחרון עם סיירוס... בכ"מ אם אתה לוקח אבסול תמיד תזכור שהוא Glass Cannon ורוב הסיכויים שימות ראשון בקרב, אמנם יש לו התקפה בשמיים (130) אבל כל השאר אצלו ממש גרוע (חיים 65, הגנות 60, מהירות 75... איכסה), תוסיף לזה Movepool מבאס (המתקפה הכי חזקה שלו וזאת שלצערך אתה תסתמך עלייה היא Sucker Punch, גם אין לו יותר מדי מה לעשות מול פוקימוני לחימה), אתה מקבל פוקימון שלא שורד יותר מדי בקרב אז אל תעשה איתו שטויות או שתאבד אותו מהר מאוד

סתם בלי קשר... אני הייתי לוקח את וויבייל שהוא פוקימון מעולה (התקפה ומהירות אדירות 120/125 ואחלה הגנה מיוחדת 85) ומוציא את מאמוסווין, במקומו אתה יכול לקחת פוקימון אדמה אחר, אם לא אכפת לך להשתמש באוברים (הרי אמרת שאתה לא משחק באונליין) אז הייתי מציע לך לקחת את גראצ'ומפ, שהוא חזק בטירוף

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •