ציטוט פורסם במקור על ידי Spider Man צפה בהודעה
"אתם קוראים לזה צוות?" הוא התחיל לצחוק. "שני ילדים, בני עשרה, אחד יכול לעשות ממנו שני אנשים והשני יודע להיות מקרר, איזה פחד.." הוא מגלגל עיניים. התחלתי להתעצבן, וירית עליו קרן אנרגיה לאזור הבטן, אבל הוא היה מוכן, והתגלגל לצד. הוא התגלגל פעם נוספת שג'וני כיוון אליו נטיף קרח חד שחדר את הרצפה.
הוא ראה שזה מעצבן אותנו והמשיך, הוא קם על הרגליים ועלה הגלשן פעם נוספת. "אני בליגה של הגדולים, חמודים שלי.. נלחמתי באנשים שהיו כופלים את שניכם ביחד, כולל הספיידרמן הכושי העלוב הזה.." הוא התחיל לדבר.
אבל משהו עצר אותו.
חללית דמויות מטוס נחתה מעלינו, מסמנת את הגובלין באור קלוש.
מישהו שחום עור בעל רטייה שחורה יצא מהחללית ביחד עם כמה אנשים מצוידים ברובים. הוא היה מוקף.
"ניק פיורי.. אני מכיר אותך." מילמלתי והצבעתי על האיש שחום העור "אבא שלי סיפר לי עלייך". הוא הביט עליי ופנה אל הגובלין. הוא אמר לו בקול תקיף ומלא ביטחון "הגובלין הירוק.. נתפסת ע"י shield, אתה מוקף! אל תעשה שום דבר פזיז. ואנחנו בעלי שריון אל-חדיר, אל תנסה אפילו להשתמש באחת מהפצצות דלעת שלך.."
~~~~~
תעשה שהם יעלו אותו למטוס ושניק פיורי יצרף אותנו כי אנחנו יעילים וניצחנו אחד מהאויבים החזקים שיש בעולם מארוול (במילים אחרות אבל).. סוף סוף זה קורה XD
'מה הוא חש את עצמו' חשבתי לעצמי 'רטייה איזה אפס' חשבתי אך לפתע הגובלין השתגע והתכיל לזרוק לכול כיוון פצצות "הצהרנו אותך" אמר האיש עם הרטייה "חסלו אותו" הוא הורה וקרני ליזר הרגו את הגובלין אך לפתע אור כחול שוגר אלי ואל לוק ושוגרנו לחללית "אז את עם כוחות" אומר לנו האיש עם הרטייה "כן" ענינו פה אחד "יש לי כמה מבחנים בשבילכם" הוא אומר ומוביל אותנו לחדר אחר