Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 5 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 70
  1. משתמש מנוסה
    שם: alien
    Matan0066
    *איזה נהמה!אין לו מתקפה כזאת!
    אתה בודק בפוקדע על קבוצת הפוקימונים הישנים "פנפי,פוקימון מסוג אדמה,ידוע ביכולות ההגנה והזריזות שלו" אחרי זה אתה מכוון על אלה ששותים מים "סטרלי,פוקימון מסוג כנף-נורמל,איטי מאוד יחסית לסוגים שלו,אך ההתקפה הפיזית שלו גבוהה",שינקס משתמש במתקפת ניצוץ על הסטרלים,הוא מפספס וחבורת הסטרלים בורחת.

2. TBM
    שם: מתן
    ציטוט פורסם במקור על ידי Gamatatsu צפה בהודעה
    Matan0066
    *איזה נהמה!אין לו מתקפה כזאת!
    אתה בודק בפוקדע על קבוצת הפוקימונים הישנים "פנפי,פוקימון מסוג אדמה,ידוע ביכולות ההגנה והזריזות שלו" אחרי זה אתה מכוון על אלה ששותים מים "סטרלי,פוקימון מסוג כנף-נורמל,איטי מאוד יחסית לסוגים שלו,אך ההתקפה הפיזית שלו גבוהה",שינקס משתמש במתקפת ניצוץ על הסטרלים,הוא מפספס וחבורת הסטרלים בורחת.
    לכל ההתחלתיים שלי יש נהמה אז אני מתבלבל/
    ---------------------------------------------------------------------
    "לעזאזל." אומר , "שינקס , נתפוס אחד בפעם אחרת , בינתיים נמשיך בדרך." אומר לשינקס ואמשיך בדרך , אחפש פירות בשביל שינקס ואם אמצע אתן לו , אם לא אמצע אז אמשיך בדרך כדי ללכת לעיר הבאה ואז למכון.

3. משתמש מנוסה
    Matan0066
    *במשחק שלי אני קובע את ההתקפות -_- תקרא את ההתקפות של הפוקימונים שלך!
    אתה מתקדם לכיוון העיר עם המכון הכי קרוב,העיר ג'ול-ריו,אתה נותן לשינקס אורן ברי,אתה רואה שלט שבו כתוב 'העיר ג'ול-ריו,מנהיג מכון-יש,ג'יימס,סוג מכון-אדמה'.

4. TBM
    Matan0066
    *במשחק שלי אני קובע את ההתקפות -_- תקרא את ההתקפות של הפוקימונים שלך!
    אתה מתקדם לכיוון העיר עם המכון הכי קרוב,העיר ג'ול-ריו,אתה נותן לשינקס אורן ברי,אתה רואה שלט שבו כתוב 'העיר ג'ול-ריו,מנהיג מכון-יש,ג'יימס,סוג מכון-אדמה'.
    "אוקיי , טוב , נראה לי שכדאי שאתפוס פוקימון עשב או מים." אחשוב לעצמי ואלך לדרך 1 , "שינקס , אם אתה מוצא פוקימון מים או פוקימון עשב אז תקרא לי." אומר לו ואתחיל לחפש פוקימון עשב או מים ואם שינקס יקרא לי אז אלך עליו.

5. משתמש מנוסה
    Matan0066
    אתה מחפש באזור פוקימון מים או עשב במטרה שיעזור לך לנצח במכון האדמה,אתה רואה עץ שסביבו יש שלג,מתחתיו ישן לו פוקימון שהחצי העליון שלו לבן,הידיים והזנב שלו ירוקים והחצי התחתון חום,אתה קורא לשינקס והוא בא אליך.
    Spoiler ספוילר

6. TBM
    Matan0066
    אתה מחפש באזור פוקימון מים או עשב במטרה שיעזור לך לנצח במכון האדמה,אתה רואה עץ שסביבו יש שלג,מתחתיו ישן לו פוקימון שהחצי העליון שלו לבן,הידיים והזנב שלו ירוקים והחצי התחתון חום,אתה קורא לשינקס והוא בא אליך.
    Spoiler ספוילר
    "הוא נראה לי די טוב." אומר ואבדוק אותו בפוקדע , "שינקס , תשתמש בפזילה ולאחר מכן בניצוץ , לאחר מכן בחבטה ולבסוף בניצוץ פעם נוספת." אומר , 'הוא נראה לי פוקימון טוב.' אחשוב לעצמי .

7. משתמש מנוסה
    שם: טימי !!! (סתם בר)
    כינוי:המלך
    שם במשחק: רובי
    תיאור\תמונה: רובי גבוה בעל עניים שחורות ושער חום שחרחר יש לו מעט שרירים ושמן (הוא לא ממש שמן או רזה הוא באמצע)
    פוקימון התחלתי: מגנמיט או נינורן זכר
    פוקימונים:לא לגעת
    תגי מכון:לא לגעת.
    כסף:500$
    ציוד:5 פוכדורים.,פוקדע,חכה ישנה,מפה של המחוז,תיק ברים,אוכל פוקימונים,אוכל לבני אדם.
    בקשות: לתפוס אברה
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    אשימת כנויים קודמים(כי צריך להתחיל ממשהו) :
    המלך

8. משתמש מנוסה
    matan0066
    אתה משתמש בפוקדע עליו והוא אומר לך 'סנובר,מסוגי קרח ועשב,איטי אבל בעל התקפה והגנה גבוהים' שינקס משתמש בפזילה אך זה לא פועל על סנובר שלא מסתכל על שינקס,שינקס משתמש בניצוץ שפוגע בסנובר אך זה לא משפיע עליו הרבה,בלי להסתכל על המטרה,סנובר מרים את ידו הימנית ויורה שברי קרח שפוגעים בשינקס ופוצעים אותו,שינקס רץ אליו במתקפת חבטה אבל סנובר משתמש במתקפת קיפאון ומביס את שינקס,אחרי זה סנובר עוזב את המקום והשלג על העץ מתאדה.

'המלך' לא התקבלת מסיבה אחת-מקום מספר 4 כבר שמור ל-REBORN או ל'לשתות'

9. TBM
    matan0066
    אתה משתמש בפוקדע עליו והוא אומר לך 'סנובר,מסוגי קרח ועשב,איטי אבל בעל התקפה והגנה גבוהים' שינקס משתמש בפזילה אך זה לא פועל על סנובר שלא מסתכל על שינקס,שינקס משתמש בניצוץ שפוגע בסנובר אך זה לא משפיע עליו הרבה,בלי להסתכל על המטרה,סנובר מרים את ידו הימנית ויורה שברי קרח שפוגעים בשינקס ופוצעים אותו,שינקס רץ אליו במתקפת חבטה אבל סנובר משתמש במתקפת קיפאון ומביס את שינקס,אחרי זה סנובר עוזב את המקום והשלג על העץ מתאדה.

'המלך' לא התקבלת מסיבה אחת-מקום מספר 4 כבר שמור ל-REBORN
    "וואו , הפוקימונים פה כנראה חזקים מאוד." אומר ואביא את שינקס הקפוא לאחות ג'וי וכשאגיע עליה אנער את ידיי כדי לחמם אותן (איזה קור להחזיק כמה דקות קרח) ואז אשאל את ג'וי אם היא יכולה לחמם את שינקס.

10. משתמש מנוסה
    matan0066
    *הסוגריים היו אמורים להיות סוג של הומור נכון?אם כן...לא ממש עבד לך...
    האחות ג'וי אומרת לך:"מכונה הריפוי מרפאת גם כל קיפאון,כיוויה,שינה או שיתוק,איך זה קרה לך?" היא מכניסה את הפוקדור של שינקס למכונה ואחרי 5 שניות היא מחזירה אותו אליך.

11. TBM
    matan0066
    *הסוגריים היו אמורים להיות סוג של הומור נכון?אם כן...לא ממש עבד לך...
    האחות ג'וי אומרת לך:"מכונה הריפוי מרפאת גם כל קיפאון,כיוויה,שינה או שיתוק,איך זה קרה לך?" היא מכניסה את הפוקדור של שינקס למכונה ואחרי 5 שניות היא מחזירה אותו אליך.
    "איזה סנובר הקפיא את שינקס." אומר , "יש לך איזה טיפ לתת לי בקשר למכון כי הפוקימון היחיד שלי הוא שינקס וכמו שאת בטח יודעת חשמל לא עובד על אדמה." אומר תוך כדי שאלטף את שינקס .

12. זה אני פקוקי
    שם: סקילה זה אח
    יאיי אני נרשם למ"ת של עמור (:
    /\/\/\/\/\/\/\/\\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/

כינוי:Guns N Roses )זה באמת הכרחי 0.ם?)
    שם במשחק:סם שורבוצקי
    תיאור : גבוה ושרירי עם שיער בלונדיני קצוץ ועיניים ירוקות - כחולות. לרוב לובש בגדים לבנים.
    פוקימוןהתחלתי: צ'ארמנדר
    פוקימונים:לא לגעת
    תגי מכון:לא לגעת.
    כסף:500$
    ציוד:5 פוכדורים.,פוקדע,חכה ישנה,מפה של המחוז,תיק ברים,אוכל פוקימונים,אוכל לבני אדם.
    בקשות:לארוויטאר, הונדור ואולי עוד
    IMA LADY

13. משתמש מנוסה
    אולי לא הבנת יש מקום שמור לריבורן או למגל,אחד אחד מהם?לא אז אין מקום בשבילך דור

Matan0066
    האחות ג'וי בודקת במחשב וממלמלת:"מים ועשב...מים ועשב,מצטערת רוב הפוקימונים באזור הזה מסוגים כנף,רעל ובלילה אפשרת למצוא גם רוח ואופל,אין לי מושג למה פוקימון כמו סנובר היה באזור פה,יש מצב שהוא בכלל לא היה פראי אלא שם מאמן".

14. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    התחלה:
    יצאת מהמעבדה של פרופסור איקרן,בעיר מרופי,חמישה פוקדורים ריקים ופוקדור עם הפוקימון ההתחלתי נמצאים בחגורה שלכם,הרוח נושבת על העצים,ילדים קטנים רודפים אחד אחרי השני,כנראה הם משחקים תופסת,מספר פוקימונים כחולים עם פסים אדומים עליהם ישנים,אחד מהם הצבע הכחול שלו יותר בהיר מהאחרים,מספר פוקימונים דמויי יונה שותים מהאגם הקטן.
    Spoiler ספוילר
    אני צועק בקול רם " יאי פאנפי מולי, איזה כיף. טוב בוא נלחם בו ". אני זורק את הפוכדור של זורא לאוויר ותוך כדי אומר " צא זורא תכונן לקרב של חייך.". כשזורא יצא מן הפוכדור שלו אתכופף אליו ואלטף את ראשו.
    לאחר שזורא יבין מי אני אומר לו בקול נחמד ונעים כזה " זורא תלחם נגד פאנפי, זה פוקימון הכחול עם הפסים האדומים. תקוף אותו במתקפת שריטה ".
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

15. משתמש מנוסה
    Monster
    זורא מסתער על אחד מהפנפים במתקפת שריטה,הוא פותח את העיניים שלו לאט לאט,בזמן הזה זורא ממשיך להתקיף בשריטה,אחרי שהעיניים נפתחות לגמרי זורא נסוג טיפה לאחור,פנפי משתמש במתקפת גלגול [Rollout-לא מצאתי תירגום טוב יותר :S],פנפי הופך להיות כדור ומתקרב במהירות לזורא,הוא מסתכל עליך במבט שמחכה לפקודה הבאה שלך.
    *אגב היכולת שלו פועלת בפקודה,כמו התקפה.

עמוד 2 מתוך 5 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •