Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 10
  1. משתמש מנוסה
    התחלתי את המשחק עם DS Lite שקניתי.
    רציתי לשאול לגביי שישיה טובה (כולל החלפות, במידה ואחד החבר'ה פה יסכים לעזור לי עם זה) לעלילה ובכלל לקרבות ברשת.
    הסטרטר המועדף עלי הוא סינדקוויל ואני רוצה שישיה שתכיל בתוכה כמה שיותר סוגים
    תודה רבה!

עריכה: אפשר לנעול.
    בחרתי בסוף ב:
    סינדקוויל, זובט, הרקרוס, אודיש, מגנמייט ו-וופר.

2. מנהל ראשי
    זובט?
    אודיש?
    מגנמייט?
    אתה יכול להביא הרבה יותר חזקים, וגם הרבה יותר מהנים, במיוחד במשחק Hg..
    הרקרוס - אחלה פוקימון לדעתי וכך גם סינדקוויל.
    השאר אתה יכול להביא הרבה יותר טובים מהם.

3. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי itayQT צפה בהודעה
    זובט?
    אודיש?
    מגנמייט?
    אתה יכול להביא הרבה יותר חזקים, וגם הרבה יותר מהנים, במיוחד במשחק Hg..
    הרקרוס - אחלה פוקימון לדעתי וכך גם סינדקוויל.
    השאר אתה יכול להביא הרבה יותר טובים מהם.
    מי למשל?
    הלכתי על הקטע של לשלב כמה שיותר סוגים בשישיה ולרוב כאן (חוץ מסינדקוויל) יש תת סוג ..
    ואת הפוקימון מים: במקום וופר בחרתי בסוף בסטריו כי יש לי כבר חשמל וכי סטריו הוא גם על חושי שהוא מתפתח לסטרמי.

4. מנהל ראשי
    נגיד פוקימון חשמל תלך על Ampharos, או Elekid שניהם אחלה.
    במקום אודש (שהוא אחד הפוקימונים היותר חלשים לדעתי שיש) תוכל ללכת על פוקימון מסוג דרקון, יש לך כבר את הרקרוס שהוא פוקימון עשב, וגם לחימה, תלך על פוקימון מסוג דרקון.
    תוכל ללכת על Salamence, Flygon, או Altaria (במידה והם נמצאים ב HG אני לא כ"כ יודע).
    ויש לי שאלה מי זה הפוקימון וופר? הבנתי שהוא פוקימון מיים, ובחרת בסטריו, סטריו אחלה בחירה, פוקימון מעולה סטריו לדעתי.

5. משתמש מנוסה
    נגיד פוקימון חשמל תלך על Ampharos, או Elekid שניהם אחלה.
    במקום אודש (שהוא אחד הפוקימונים היותר חלשים לדעתי שיש) תוכל ללכת על פוקימון מסוג דרקון, יש לך כבר את הרקרוס שהוא פוקימון עשב, וגם לחימה, תלך על פוקימון מסוג דרקון.
    תוכל ללכת על Salamence, Flygon, או Altaria (במידה והם נמצאים ב HG אני לא כ"כ יודע).
    ויש לי שאלה מי זה הפוקימון וופר? הבנתי שהוא פוקימון מיים, ובחרת בסטריו, סטריו אחלה בחירה, פוקימון מעולה סטריו לדעתי.
    וופר הוא פוקימון מסוג מים ואדמה, הוא טוב כי גם חשמל לא יכול כ"כ לעשות לו נזק.
    סטריו בחרתי באופן טבעי כי הוא משלב בתוכו גם מים וגם על חושי שזה סבבה.
    דרקון זה קשה יותר להשיג, את הפוקימונים אני רוצה להשיג ממש בשלב מוקדם של המשחק כדי שאני אוכל לאמן:
    הרקרוס - בעיר השלישית אחרי היער של סלבי בעזרת מתקפה מיוחדת, אתה אמרת שהוא עשב ולחימה ככה שזה מעולה לי,
    סינדקוויל - בהתחלה מהפרופסור,
    סטריו - עיר המתכת באגם (נכון שזה לא בהתחלה אבל זה לא בשלב כזה מתקדם ויש אפשרות לאמן אותו אח"כ בשפע בגלל צוות רוקט),
    חשמל - רציתי מגנמייט או מריפ (מריפ אפשר להשיג בהתחלה בלילה אחרי המכון הראשון), מגנמייט הוא מומלץ כי הוא גם פלדה אבל יש לו חולשה פסיכית לאש,
    זובט רציתי כי בסוף הוא גם מעופף וגם רעל שזה סבבה (ונשבר לי הזין מפיג'י).

דעתך? חחחחח

6. משתמש מנוסה
    הרקרוס הוא חרק ולוחם

7. מנהל ראשי
    אתה יכול ללכת על מריפ בתור פוקימון חשמל, הוא מתפתח לאמפרוס - אחלה פוקימון שבעולם.
    הרקרוס בחירה מעולה, פוקימון נפלא.
    אתה גם בוודאי צריך פוקימון תעופה תוכל ללכת על Spearow שמתפתח ברמה 20 ל- Fearow, קצת מידע כאן כי גם לי כמוך נמאס קצת מפ'יגי כל פעם מחדש, אז החלטתי בפעם האחרונה לקחת את Spearow והתפלתי, הוא הרבה יותר טוב מפי'גי בכמה רמות. קל לאמן אותו, הוא חזק, הוא פוקימון תעופה וגם Normal Type. ככה שבנוגע ל flying type תוכל ללכת על Spearow, פוקימון מעולה.
    אני יכול להמליץ לך במקום וופר ללכת על Nidoking, למה? נידוקינג הוא פוקימון דיי חזק, הוא פוקימון מסוג אדמה וגם רעל. הנה קצת מידע כאן את נידוקינג תוכל לפתח כאשר יהיה לך Surf
    בכל זאת, הכל בחירה שלך

8. משתמש מנוסה
    אתה יכול ללכת על מריפ בתור פוקימון חשמל, הוא מתפתח לאמפרוס - אחלה פוקימון שבעולם.
    הרקרוס בחירה מעולה, פוקימון נפלא.
    אתה גם בוודאי צריך פוקימון תעופה תוכל ללכת על Spearow שמתפתח ברמה 20 ל- Fearow, קצת מידע כאן כי גם לי כמוך נמאס קצת מפ'יגי כל פעם מחדש, אז החלטתי בפעם האחרונה לקחת את Spearow והתפלתי, הוא הרבה יותר טוב מפי'גי בכמה רמות. קל לאמן אותו, הוא חזק, הוא פוקימון תעופה וגם Normal Type. ככה שבנוגע ל flying type תוכל ללכת על Spearow, פוקימון מעולה.
    אני יכול להמליץ לך במקום וופר ללכת על Nidoking, למה? נידוקינג הוא פוקימון דיי חזק, הוא פוקימון מסוג אדמה וגם רעל. הנה קצת מידע כאן את נידוקינג תוכל לפתח כאשר יהיה לך Surf
    בכל זאת, הכל בחירה שלך
    אז השישיה שלי בסופו של דבר היא: סינדקוויל, מריפ, הרקרוס, ספירו, נידוקינג וסטריו
    תודה

9. מנהל ראשי
    ציטוט פורסם במקור על ידי KapoXD צפה בהודעה
    אז השישיה שלי בסופו של דבר היא: סינדקוויל, מריפ, הרקרוס, ספירו, נידוקינג וסטריו
    תודה
    אחלה שישיה, שמחתי לעזור, יצא לי לעשות את השישיה הזאת רק בלי סטריו וסינדקיול, הסתדרתי מעולה בליגה ונצחתי אפשר לומר בקלות
    בהצלחה!

10. משתמש מנוסה
    אחלה שישיה, שמחתי לעזור, יצא לי לעשות את השישיה הזאת רק בלי סטריו וסינדקיול, הסתדרתי מעולה בליגה ונצחתי אפשר לומר בקלות
    בהצלחה!
    תודה רבה!
    אפשר לנעול את האשכול.

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •