Pokemon GO
עמוד 3 מתוך 5 ראשוןראשון 12345 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 69
  1. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי ez-style צפה בהודעה
    אוסטין- הוא משתמש בראיית הנולד וכשמורקרו התקדם בשביל לפגוע בו הוא הצליח להתחמק הצידה, הוא משתמש במתקפה מהירה אך מורקרו כבר התעופף הרחק בשמיים ויצא מהטווח של ריאולו. "אממ.." אתה שומע מן המאמן. "אני חושב שזה יהיה מספיק" הוא אומר ומוציא את הפוקדור שלו, "חזור. מורקרו." הוא אומר וקרן אור אדומה יוצאת מן הפוקדור ומחזירה את מורקרו אליו. "זה היה קרב מצוין שבו ניסיתי לבחון את יכולותיו של מורקרו, ותודה שעזרת לי במבחן הזה." הוא אומר ומחזיר את הפוקדור של מורקרו לתוך החגורה שלו, "דרך אגב, שמי הוא אלכס." הוא אומר ושולח את ידו ללחיצה.
    "אני אוסטין נעים להכיר" אני אומר ולוחץ את ידו. "טוב אני חייב להמשיך את המסע שלי אז ביי..." אני אומר ומתחיל לרוץ בכיוון היציאה מהעיר.
    [URL=http://xn--hebd1ah.ws/ink/][/URL

2. עמיטריד.
    שם: עמיטריד
    אנדי- "אממ.. כן אני אשמח" היא אומרת ומפנה את מבטה גם הצידה כשסומק אדום על פניה. "פיצ'ו?" היא מפנה את מבטה לפיצ'ו והוא חוזר לעלות על גבה, "אז בוא נמשיך אל עבר העיר וירידיאן!" היא אומרת ומתקדמת אל עבר היציאה מהעיר. "אתה בא?" היא שואלת אותך בחיוך ומתחילה לרוץ אל דרך 1.
    *והמתקפות שלו כתובות בדף שלך

"היי חכי לי!" אצעק שאראה אותה מתרחקת ואנסה להדביק אותה בריצה "לא עשינו באמת היכרות" אומר בחיוך "אני אנדי" אגיד בביטחון "אנידי ווקר ואני בן 10" אגיד "ואת?"אשאל

כמו תמיד. עמיטריד.

3. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    לוקאס- אתה הולך לך ברחבי דרך אחד ובדרך אתה רואה שפע פוקימונים שתמהלכים ומעופפים להנאתם ביום שמשי ויפה, אתה מחפש את אותו פוקימון שנלחם בו המאמן הקודם ומוצא אחד שנעמד על ההדשא הירוק, הוא נראה ככה-
    הוא מסתכל עליך ולאחר כמה שניות מפנה את מבטו חזרה.

[/color]
    אז אפשר שותף בסוף?
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אני בודק את הפוקימון בפוקדקס, ולאחר מכן אומר לבלדום:"בלדום, השתמש בבלימה על הפוקימון! אני יודע שתצליח לנצח אותו בסוף!"
    Spoiler ספוילר

4. משתמש מנוסה
    שם: דניאל
    ריצ'י- אתה מחזיר תא סינדקוויל לפוקדור ולאחר מכן אתה זורק פוקדור על הפוקימון המחוסר הכרה. הפוקדור נפתח וקרן אור אדומה אוספת אותו לתוך הפוקדור, ו.. 1... 2... 3... נתפס! נראה שהפוקימון נתפס בתוך הפוקדור שלך, אתה מעביר את הפוקידע למולו, "ספירו. פוקימון הציפור." הפוקידע מתחיל, "ספירו הוא פוקימון אשר מקפיד לשמור על הטריטוריה שלו, בכדי לשמור על הטריטוריה הוא מתעופף מעליה בסיבובים" הפוקידע אומר ומשתתק. תפסת ספירו!
    המתקפות שלו הן: ניקור, צווחה, פזילה.

אוסטין- אתה מציג את עצמך ומתחיל לרוץ אל מחוץ לעיר, "להתראות" אלכס מנופף לך לשלום ומתחיל ללכת בשאננות לדרכו. אתה יוצא אל דרך 1, למקום חדש, אזור יפיפה מלא פרחים, עצים ופוקימונים חופשיים, אתה רואה שם די הרבה פוקימונים חלקם מעופפים וחלקם על הקרקע.

אנדי- אתה מציג את עצמך, "שמי הוא לוסי בראון" היא אומרת ותוך כדי הריצה אתם יוצאים מן העיר ומגיעים אל דרך 1, "וואו" לוסי נעמדה והתפעלה מהיופי של האזור הזה, "אף פעם לא הייתי כאן" היא הוסיפה, "כל כך הרבה צמחייה מלבלבת, כל כך הרבה פוקימונים חופשיים" היא אומרת ומעלה חיוך על פניה. אתם מגיעים אל האזור הזה ושם אתה רואה פוקימונים חופשיים חלקם מעופפים וחלקם על הקרקע, אתה רואה גם כמה מאמנים שמתאמנים ביחד.

לוקאס- בטח שאפשר שותף, אתה מעביר את הפוקידע למולו, "פידג'י, פוקימון הציפור." הפוקידע מתחיל, "פידג'י לא אוהב להכנס לעימותים אך אם יתקפו אותו הוא יחזיר מלחמה כהוגן" הפוקידע משתתק. אתה מבקש מבלדום להשתמש בבלימה והוא מתקדם אל פידג'י אך פידג'י מתעופף ובורח.

הנה משפט משלי...
    גם ברגעים קשים תמיד אסמוך, אבטח ואאמין בך ולא אשכח אותך כי אתה חלק ממני
    "ה' מלך, ה' מלך, ה' ימלוך לעולם ועד"

5. עמיטריד.
    אנדי- אתה מציג את עצמך, "שמי הוא לוסי בראון" היא אומרת ותוך כדי הריצה אתם יוצאים מן העיר ומגיעים אל דרך 1, "וואו" לוסי נעמדה והתפעלה מהיופי של האזור הזה, "אף פעם לא הייתי כאן" היא הוסיפה, "כל כך הרבה צמחייה מלבלבת, כל כך הרבה פוקימונים חופשיים" היא אומרת ומעלה חיוך על פניה. אתם מגיעים אל האזור הזה ושם אתה רואה פוקימונים חופשיים חלקם מעופפים וחלקם על הקרקע, אתה רואה גם כמה מאמנים שמתאמנים ביחד.
    היא כל הזמן מתחמקת מהשאלה שלי חחחח
    ----------------------

"רוצה להתאמן?" אשאל אותה "מה אתה אומר סנור?" אשאל את סנור

כמו תמיד. עמיטריד.

6. משתמש מנוסה

אוסטין- אתה מציג את עצמך ומתחיל לרוץ אל מחוץ לעיר, "להתראות" אלכס מנופף לך לשלום ומתחיל ללכת בשאננות לדרכו. אתה יוצא אל דרך 1, למקום חדש, אזור יפיפה מלא פרחים, עצים ופוקימונים חופשיים, אתה רואה שם די הרבה פוקימונים חלקם מעופפים וחלקם על הקרקע.
    [/color]
    "מדהים" אני אומר ומתפלא מהיופי של המקום. "ריאולו בוא נחפש לנו שותף פה,בוא נסרוק את המקום" סורק את המקום יחד אם ריאולו.

7. היזהרו מחיקויים!
    [color="darkred"]
    לוקאס- בטח שאפשר שותף, אתה מעביר את הפוקידע למולו, "פידג'י, פוקימון הציפור." הפוקידע מתחיל, "פידג'י לא אוהב להכנס לעימותים אך אם יתקפו אותו הוא יחזיר מלחמה כהוגן" הפוקידע משתתק. אתה מבקש מבלדום להשתמש בבלימה והוא מתקדם אל פידג'י אך פידג'י מתעופף ובורח.
    אני אומר לבלדום:"לא נורא בלדום, אני בטוח שתצליח בפעם הבאה". בינתיים אני הולך לחפש עץ שנראה גדול, עבה וחזק מאוד. אם אני מוצא אחד כזה, אני אומר לבלדום:"בלדום, בוא תתאמן איתי על המהירות שלך. תדמיין שהעץ הוא פוקימון, ותתנגש בעץ במהירות הכי גבוהה שלך. תמשיך להתנגש בעץ המון פעמים עד שהמהירות שלך תתחזק!". במידה ואני לא מוצא עץ, אלך לחפש פוקימון אחר שמולו בלדום יוכל להתאמן
    Spoiler ספוילר

8. משתמש מנוסה
    ריצ'י- אתה מחזיר תא סינדקוויל לפוקדור ולאחר מכן אתה זורק פוקדור על הפוקימון המחוסר הכרה. הפוקדור נפתח וקרן אור אדומה אוספת אותו לתוך הפוקדור, ו.. 1... 2... 3... נתפס! נראה שהפוקימון נתפס בתוך הפוקדור שלך, אתה מעביר את הפוקידע למולו, "ספירו. פוקימון הציפור." הפוקידע מתחיל, "ספירו הוא פוקימון אשר מקפיד לשמור על הטריטוריה שלו, בכדי לשמור על הטריטוריה הוא מתעופף מעליה בסיבובים" הפוקידע אומר ומשתתק. תפסת ספירו!
    המתקפות שלו הן: ניקור, צווחה, פזילה.
    מרוצה מסינדקוויל שעילף את ספירו ועזר לי לתפוס אותו, אני רץ לכיוון העיר ורידיאן, שם אני רץ למרכז הפוקימונים כדי לרפא את סינדקוויל וספירו.
    ה fc שלי:

פלטינום:4641-7736-1273
    יהלום:2881-1656-5648
    פנינה:4985-1092-2693

9. משתמש מנוסה
    אנדי- חחח מה שאלת ? "אתה רוצה פיצ'ו?" היא מסתכלת עליו ופיצ'ו מהנהן בעיניים להוטות, "טוב אוקיי, זאת גם תהיה אחלה הזדמנות לבדוק את התקפותיו של פיצ'ו שלי." היא אומרת ופיצ'ו קופץ מעל ראשה. אץה שואל את סנוראנט אם הוא רוצה להתאמן וגם הוא לא אומר לא ומהנהן, אתה רואה חבורה של פוקימונים מעופפים נעמדים על הקרקע בתמימות ומבלי לחשוב פיצ'ו יצא לתקוף אחת מהציפורים. אתה רואה מגוון של פוקימונים מעופפים וכמה שעל הקרקע.

אוסטין- אתה מתקדם עם ריאולו לצידך ומתחיל לסרוק את האזור בתקווה למצוא שותף, אתה רואה שם די הרבה פוקימונים חופשיים אשר נהנים גם הם מיום של שמש, כשאתם מתקדמים אתם רואים פתאום שמזג האוויר משתנה ונהיה קודר יותר, עננים אפורים נוספים בשמיים וכל הפוקימונים נסוגים אל ביתם ומקום מסתורם.

לוקאס- בלדום מבצע את מה שאתה אומר לו די בהתלהבות ולאחר כמה דקות הוא הצליח למוטט את העץ, אבל המכות שחטף גם הוא מהעץ היו חזקות מידי בשבילו והוא צנח על הקרקע מחוסר הכרה לאחר כמה שניות אתה רואה את מזג האוויר שמשתנה בחדות ורוח חזקה פורצת עננים קודרים ממלאים את השמיים וגשם עומד להתחיל.
    אתה רואה את כל הפוקימונים רצים אל ביתם, כך גם כמה מאמנים שהיו בשדה רצו במהירות אל העיר וירידיאן,
    "מה זה הדבר הזה?!" מאמן אחד מחזיר את הפוקימון שלו אל תוך הפוקדור ורץ אל העיר וירידיאן, "קדימה גם אתה חייב להגיע אל איזשהוא מקום שיגן עליך!" הוא אומר לך ומתרחק ממך.

ריצ'י- אתה מתקדם אל העיר וירידיאן ונכנס אליה, אתה נכנס אל מרכז הפוקימונים ושם מקבלת אותך האחות ג'וי בברכה, "שלום, אני האחות ג'וי.. איך אוכל לעזור?" היא אומרת בחיוך ופוקימון ורוד בעל כיס בבטנו וביצה בתוכו נעמדה לידה, אתה מסביר לה שאתה צריך שהיא תטפל בסינדקוויל וספירו שלך ומביא לה את הפוקדורים שלך, היא לוקחת אותם ומביאה לך מפתח, "אני רואה שמזג אוויר, רע מגיע" היא אומרת ומסתכלת אל עבר החלון, שם היא רואה שמיים קודרים מלאים בעננים, "מוזר מאוד. לפני כמה רגעים השמש היתה בשמיים ובשניות מזג האוויר השתנה?" היא מסננת והולכת אל החדר בו היא מטפלת בפוקימונים, "זה יקח לי כמה זמן" היא אומרת "אז תקח את המפתח שהבאתי לך ותעלה אל החדר שהמספר שלו רשום על המפתח" היא מוסיפה ונכנסת חזרה אל אותו החדר שבו הניחה את הפוקימונים שלך.

הנה משפט משלי...

10. משתמש מנוסה
    אוסטין- אתה מתקדם עם ריאולו לצידך ומתחיל לסרוק את האזור בתקווה למצוא שותף, אתה רואה שם די הרבה פוקימונים חופשיים אשר נהנים גם הם מיום של שמש, כשאתם מתקדמים אתם רואים פתאום שמזג האוויר משתנה ונהיה קודר יותר, עננים אפורים נוספים בשמיים וכל הפוקימונים נסוגים אל ביתם ומקום מסתורם.
    "מה זה?" אני אשאל את ריאולו ואכסה את עיניי. "ריאולו אנחנו חייבים לברר מה זה...אחריי!!!!" אני אומר ומתחיל ללכת אם ריאולו שאנחנו סורקים את האזור.

11. משתמש מתקדם
    שם משתמש:boforneep
    שם במשחק:חן
    פוקימון:הפינגווין שברח לי השם שלו, זכר.
    שותף:-
    רקע:נולדתי בעיר פאלט, שם אני גר כל 15 שנות חיי, הייתה לי ילדות מעולה, יש לי 2 אחיות קטנות, אני גר עם אמא שלי, אבל שלי גר בעיר אחת כי ההורים שלי התגרשו לפני 3 שנים..

מגיל קטן אהבתי לראות תכניות על פוקימונים, וככל שגדלתי הרצון להיות מאמן פוקימונים גדל וגדל,
    עכשיו כשאני בן 15 הגיע הזמן להתחיל את המסע שלי..
    אופי: אוהב להתאמן, ובן אדם חברותי, לפעמים אדיש ובעל קליטה איטית, בעל ערכים, חברותי, חכם.
    מראה\תיאור:שחום, שרירי, אוהב ללכת עם גופיות, בלי חולצה, מכנסיים קצרים וכפכפים או נעליים.
    יש לו שרשרת וצמיד כחול על היד.

12. עמיטריד.
    אנדי- חחח מה שאלת ? "אתה רוצה פיצ'ו?" היא מסתכלת עליו ופיצ'ו מהנהן בעיניים להוטות, "טוב אוקיי, זאת גם תהיה אחלה הזדמנות לבדוק את התקפותיו של פיצ'ו שלי." היא אומרת ופיצ'ו קופץ מעל ראשה. אץה שואל את סנוראנט אם הוא רוצה להתאמן וגם הוא לא אומר לא ומהנהן, אתה רואה חבורה של פוקימונים מעופפים נעמדים על הקרקע בתמימות ומבלי לחשוב פיצ'ו יצא לתקוף אחת מהציפורים. אתה רואה מגוון של פוקימונים מעופפים וכמה שעל הקרקע.
    שאלתי אותה בת כמה היא
    --------------

'קדימה' אחשוב "סנור תשתמש בפזילה כדי למשוך צומת לב מהציפורים שעל הקרקע" אגיד "ואז תשתמש באבקת שלג על הכנפיים שלהם כדי שלא יכלו לעוף!" אפקוד ואז אזכר לבדוק את היריבים שלי בפוקידע ואת פיצו

כמו תמיד. עמיטריד.

13. משתמש מנוסה
    b]
    ריצ'י- אתה מתקדם אל העיר וירידיאן ונכנס אליה, אתה נכנס אל מרכז הפוקימונים ושם מקבלת אותך האחות ג'וי בברכה, "שלום, אני האחות ג'וי.. איך אוכל לעזור?" היא אומרת בחיוך ופוקימון ורוד בעל כיס בבטנו וביצה בתוכו נעמדה לידה, אתה מסביר לה שאתה צריך שהיא תטפל בסינדקוויל וספירו שלך ומביא לה את הפוקדורים שלך, היא לוקחת אותם ומביאה לך מפתח, "אני רואה שמזג אוויר, רע מגיע" היא אומרת ומסתכלת אל עבר החלון, שם היא רואה שמיים קודרים מלאים בעננים, "מוזר מאוד. לפני כמה רגעים השמש היתה בשמיים ובשניות מזג האוויר השתנה?" היא מסננת והולכת אל החדר בו היא מטפלת בפוקימונים, "זה יקח לי כמה זמן" היא אומרת "אז תקח את המפתח שהבאתי לך ותעלה אל החדר שהמספר שלו רשום על המפתח" היא מוסיפה ונכנסת חזרה אל אותו החדר שבו הניחה את הפוקימונים שלך.
    אני מהרהר במזג האויר המוזר בזמן שאני עולה לחדר שלי, ובודק מה יש בו.
    ה fc שלי:

פלטינום:4641-7736-1273
    יהלום:2881-1656-5648
    פנינה:4985-1092-2693

14. היזהרו מחיקויים!
    לוקאס- בלדום מבצע את מה שאתה אומר לו די בהתלהבות ולאחר כמה דקות הוא הצליח למוטט את העץ, אבל המכות שחטף גם הוא מהעץ היו חזקות מידי בשבילו והוא צנח על הקרקע מחוסר הכרה לאחר כמה שניות אתה רואה את מזג האוויר שמשתנה בחדות ורוח חזקה פורצת עננים קודרים ממלאים את השמיים וגשם עומד להתחיל.
    אתה רואה את כל הפוקימונים רצים אל ביתם, כך גם כמה מאמנים שהיו בשדה רצו במהירות אל העיר וירידיאן,
    "מה זה הדבר הזה?!" מאמן אחד מחזיר את הפוקימון שלו אל תוך הפוקדור ורץ אל העיר וירידיאן, "קדימה גם אתה חייב להגיע אל איזשהוא מקום שיגן עליך!" הוא אומר לך ומתרחק ממך.
    אני רץ בכל כוחי עם בלדום לעבר העיר וורידיאן, מקווה למצוא מחסה ממזג האוויר הנורא.
    Spoiler ספוילר

15. משתמש מנוסה
    חן- bofor nick אני חושב שאין מקום יותר במ"ת

אוסטין- אתה וריאולו הולכים בקור ובגשם וסורקים את האזור כשטיפות הגשם יורדות עליכם בזעף, לאחר כמה דקות של הליכה מבלי לדעת לאן אתם מגיעים אל משהו שנראה כמו מערה, ריאולו רואה אותה ורץ לכיוונה מתיישב בפנים כשהוא עייף וניכר עליו שקר לו מאוד. אתה מתקדם לעברה ונעצר בכניסה מתוך בטן המערה אתה רואה אור מוזר של להבה.

אנדי- אתה אומר לסנו להשתמש בפזילה ובעזרתה חלק מן הציפורים התעופפו לעברו במהירות די גבוהה אך לאחר מכן הוא משתמש באבקת שלג שגורמת לכל הציפורים לצנוח על הקרקע כששכבה די גדולה של שלג עליהם, כמה שניות לאחר שהוא עושה את זה ולפני שאתה מספיק להוציא את הפוקידע עננים אפורים רבים מכסים את השמיים במהירות וקול רעם נשמע, גשם חזק מתחיל לרדת וברקים נראים בשמיים. כל הפוקימונים בורחים אל מקום מחבואם ואתה רואה את לוסי מחזירה את פיצ'ו לפוקדור שלך ומסמנת לך לרוץ איתה אל העיר וירידיאן כשהיא עוטה עליה את הכובע מהג'קט שלה.

ריצ'י- אתה עולה לחדרך נכנס ורואה חדר מרוהט ויפה מיטת קומותיים אחת שידה לידה שעליה יש כוס שוקו שדי התקרר, שטיח על רצפת החדר ומנורה אשר מאירה אור לבן ובוהק, טיפות הגשם ממלאות את החדר במים כאשר הם נכנסות כשהחלון פתוח לרווחה ורוח פרצים והגשם נכנסים פנימה, תחושת עייפות וקור תוקפת אותך.

לוקאס- אתה רץ ובלדום מעופף במהירות אחריך אתם מגיעים אל העיר וירידאן לאחר כמה דקות ובמהירות נכנסים אל מרכז הפוקימונים שהיה מולכם, אתם נכנסים מלאים במים ודי מרטיבים ומלכלכים בבוץ את הרצפה. "שלום! אני האחות ג'וי" מברכת אותך בשלום בחורה צעירה בעלת שיער ורוד שאסוף בלולאות ולידה יש פוקימון כשביצה מוזרה בתוך כיס מוזר xd בבטנו.

הנה משפט משלי...

עמוד 3 מתוך 5 ראשוןראשון 12345 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •