Pokemon GO
עמוד 5 מתוך 13 ראשוןראשון ... 34567 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 61 עד 75 מתוך 193

נושא: The Five Nations

1. עמיטריד.
    שם: עמיטריד
    ציטוט פורסם במקור על ידי dj pon-3 צפה בהודעה
    http://www.youtube.com/watch?v=di5_sq8o-7y

עמית
    Spoiler ספוילר

"תשמע בנדנה" אגיד לו "אתה רוצה כלא צבאי?" אשאל אותו "אני לא חושב" אגיד לו "אז או שתעזור לי או שתיכלא" אגיד בביטחון "הבחירה שלך"

כמו תמיד. עמיטריד.

2. משתמש מנוסה
    שם: happy או יאשה
    ציטוט פורסם במקור על ידי DJ Pon-3 צפה בהודעה
    http://www.youtube.com/watch?v=DI5_sQ8O-7Y

אנדי
    Spoiler ספוילר
    mine turtle
    אני אתחיל לרוץ במהירות תוך כדי הפיכת כיוון הלהב לאחור ואכה בראש של אחד אם הכת של החרב בכל הכוח כדי שלחות יתעלף ומיד אבקש מגיבל לתקוף את השני בנשימת דרקון ולאחר מכן פשוט לנגוח בו בכל הכוח. בתקווה שהקארומקה הראשון מעולף אוציא את הפוכדור ואנסה לתפוס אותו.
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

3. משתמש מתקדם
    ווהוו קיבלתי את כל סאגת אימפל דאוון בוואן פיס, האיאטה 11 ופוקימון 18 D:

עמית
    Spoiler ספוילר

אנדי
    Spoiler ספוילר

4. עמיטריד.
    ווהוו קיבלתי את כל סאגת אימפל דאוון בוואן פיס, האיאטה 11 ופוקימון 18 d:

עמית
    Spoiler ספוילר

'פריק' אחשוב שארה אותו הולך "תגיד" אגיד לו ואעצור אותו לפני שיעלם "תוכל לבקש מהפוקימון הזה לעזור לי לאתר משהו?" אשאל ואביט בפוקימון המוזר שלו 'או מה שזה לא יהיה' אחשוב ואצחק בשקט "יש פוקימון שמתיל טרור על התושבים" אסביר לו "אני צריך לעצור אותה לפני שמישהו יפגע" אגיד לו ואדבר בטון רציני "זה ציפור אופל" אגיד לו "אני לא יודע איך היא נראה אבל היא אמורה להיות מפחידה" אגיד ואחכה לתשובתו

כמו תמיד. עמיטריד.

5. משתמש מנוסה
    שם: happy או יאשה
    ווהוו קיבלתי את כל סאגת אימפל דאוון בוואן פיס, האיאטה 11 ופוקימון 18 d:

אנדי
    Spoiler ספוילר
    באמת שאני לא מבין את העניין של הביקורת. זה ממש לא נחוץ ובלייזיקן מושיט את היד שלו, אני אמור לחשוש ממנו אחרי שהציל אותי?
    'וואו בלייזיקן' אחשוב בצורה מעורפלת בזמן שיושיט לי את ידו. "תודה רבה לך! בלעדייך כבר הייתי נצלה" אומר לו בצחוק מעורב בחששה ואושיט את ידי בחזרה כדי שיעזור לי לקום ואנסה לא לגרום לו להיות עצבני עלי גם כן. 'לא להאמין שאני רואה פוקימון כזה עוד ביום הראשון שלי בתור חייל מהשורה, זה כנראה סימן טוב לאור העובדה שכמעט נשרפתי למוות בגלל הדארומקה המפגר הזה' אחשוב בראש ואתחיל לחשוב על מה לעשות הלאה (מכאן תקעת אותי...)
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

6. משתמש מתקדם
    לא יודעת למה אתם רגילים, אבל בדרך כלל במשחקי תפקידים אצלי אני עושה ביקורת כל שבועD: אתמול עבר שבוע מאז שהתחלתי את המ"ת, והחלטתי שעכשיו אעשה את הביקורת הראשונה. אבל קודם אסביר מה זה><" ביקורת זה בעצם אני מבקרת את התגובות שלכם. זה יכול להיות הערות שלי אליכם ודברים שאני רוצה שתשפרו ויכול להיות שפשוט אציין את הדברים שאהבתי בתגובות שלכם. הרעיון בביקורת זה לגרום לכם לרצות להשתפר, ולכן על כל דרגה שתעברו תקבלו פרס בהתאם לדרגה ולהתקדמות שלכם במשחק. אם אתם בדרגה הכי גבוהה תקבלו פרס על זה שלא תרדו ממנה.
    כמובן שעל הפעם הראשונה לא תקבלו פרסים, אבל אני מצפה מכם להצליח לזכות בפרסים יפים ומגניבים בהמשך המשחקD: (הפרסים יכולים להיות כסף, פוקימון, התקפה לפוקימון, פוכדור, חפצים מיוחדים ועוד דברים שאקריץ בהמשך).
    אלו הדרגות:
    I are a Dinosaur- צריך להסביר? אתם הכי טובים~ כיף לי להגיב לכם. אין לי הערות. הכל מושלם וזה. זה אומר שאתם באמת מיוחדים. מי שמקבל את זה שישמח! וכמובן שלא יעז לרדת דרגה! כדי להיות דינוזאור צריך להגיב לפחות פעם אחת בשבוע, שלא יהיו לי בכלל הערות אליכם ולא עשיתם שטויות במהלך ההתקדמות שלכם.
    I are a Diatryma- בשלבים לשלמות. מתקדמים ממש יפה וטוב, כיף לי להגיב לכם ואפשר לראות רק ורק שיפורים. ממש כמעט מגניבים כמו דינוזאוריםD:
    I am a human and I know grammer- מתחילים, עדיין כותבים את שמכם ללא שגיאות גרמר. לא טוב כל כך. אבל מספיק טוב כדי להיחשב לשחקן שמנסה להשקיע ולהשתפר. מי שמקבל את הדרגה הזאת בתחילת דרכו להפיכה לשחקן מושלם<: תמשיכו להשתפר ותעלו אך ורק למעלה!
    Blaaccchhh- זאת אפילו לא מילה! שחקן שצריך להתחיל להשקיע אחרת ימאס לי ממנו. ואתם לא רוצים שזה יקרה. מי שמקבל את הדרגה הזאת עלול לקבל גם דגל אדום. מה שיגרום למוות של הדמות שלכם במשחק אם לא תתחילו להקשיב לעצות שלי.
    NADA- זה אחרי שנמאס לי מכם. או שאתם עפים על המקום או שהדמות שלכם קיבלה דגל אדוםU.U בכל מקרה, אתם אפילו לא חיה!

ועכשיו לביקורת~~~ טאטאם טאטאם טאטאם~
    עמית- אני נהנהת להגיב לך. אתה מתקדם יפה ואפילו הצלחת לפגוש NPC מעניינת לפני שתכננתי להפגיש אותך איתה~ (הנער השומר, לא רוביXD). אני גם אוהבת את המצפון שאתה מכין לדמות שלך, תפתח את זה והדמות שלך תוכל לדאוג להרבה פוקימונים, תוכל אפילו לעשות לך שישייה משלךD: לדאוג ולהבין פוקימונים זה גם חשוב מאוד. אבל עדיין אל תשכח להגן על עצמך, כא? בכל מקרה, הדברים שכן הפריעו לי זה שלפעמים הניסוח בתגובות שלך קצת מעצבן. נגיד כל הזמן אתה כותב "אגיד. אגיד. אגיד. אגיד. אגיד" תנסה לגוון קצת, לשלב תאורים או משהו. אתה צריך גם לתאר ממש מה אתה עושה בכל תגובה, אני לא יכולה לנחש הכל(אם למשל אתה עוצר אותו, איך אתה עוצר?) בתגובה הזאת פשוט אתעלם ממה שלא ברור לי... בנוסף אתה גם מנסה לאיים על רובי אבל בעצם לא עושה כלום לא עם הפוקימון שלך ולא עם הסכין שלך, אל תצפה שהוא יפחד ממך בצורה הזאת. עכשיו גם פתאום אתה מבקש ממנו יפה משהו ובעצם נותן לו אפשרות ללכת גם אם הוא לא יהיה מוכן לעשות את בקשתך למרות שמספר תגובות לפני זה רק איימת עליו שאם הוא יעשה ככה וככה תצטרך לקחת אותו לכלא או להרוג אותו. למרות שאף פעם לא ממש אמרת להרוג אותו, רק חשבת על זהXD אתה צריך לשים לב למה שאתה משדר לNPC~ חוץ מזה, אתה בסדר גמור. תמשיך כך, תתיחס למה שאמרתי ואני בטוחה שתהפוך לדינוזאור למופתD:

אנדי- אתה קצת מעצבן. למרות שהניסוחים שלך מובנים וברורים אתה עדיין מפעיל את הדמות שלך בצורה מאוד טיפשית. לפני שאני מסבירה על זה אני גם רוצה לציין שתשים לב שאתה באמת לא מפעיל את הסביבה וה-NPC. אתה יכול לבקש מאחרים לעשות דברים אבל אתה לא יכול לכתוב שהם עושים דברים- אני מחליטה לפי האופי שהכנתי להם, המצב והסביבה. בכל מקרה, בחזרה לטיפשות. הדבר הראשון שממש עצבן אותי זה הקרב שלך נגד האבן. למה? זה כל מה שיש לי לשאול. הדבר הבא השטותי שעשית זה הקרב נגד מאגנמייט. זה פוקימון בר, באמצע קרב עם הגיבל שלך. למה אתה אומר לה להפסיק באמצע ופשוט הולך כיאלו כלום? אם זאת הייתה חית בר גם היית עושה את זה? זה בדיוק כמו חית בר רק עם כוח על טבעי שיכול להרוג אותך במכה... קיוויתי שתלמד את הלקח אחרי שהוא חשמל אותך, אבל לא. המשכת לריב עם שני פוקימוני אש בלי גיבל. אמרת לה להתקיף מהמקום ורצת אחרי הפוקימונים בעצמך... הם אולי קטנים, אבל הם יכולים לשרוף אותך למוות. קיוויתי שתלמד את זה אחרי שהפוקימון כמעט שרף אותך, אבל לא. אתה עכשיו ניגש אל הפוקימון הגדול והמסוכן, שציינתי בתגובה שהוא מסוכן מאוד במיוחד כדי להזהיר אותך ואתה מדבר איתו כאילו הוא סתם עוד בנאדם, ממשיך במעשיך. נשכח לרגע שזה פשוט ניסיון התאבדות גם נראה ששכחת מאופי שלך. כתבת שאתה חשדן. למה אתה סומך על מפלצת שצצה משום מקום ומחצה פוקימון במכה? אם כבר זה, למה אתה כל כך סומך על גיבל? זה לא שהיא הוכיחה את עצמה יותר מדי בעזרה שלה. היא לא בדיוק מקשיבה לכל פקודה ופקודה שלך והיא לפעמים מחליטה דברים על דעת עצמה. מה גרם לך לבטוח בה כל כך שאתה מבקש ממנה להתקיף גם כשהיא לא לצדך? בבקשה תתאים את הדמות לאופי ותוציא אותה מלהלהלנד. אם היא לא תהיה מציאותית היא פשוט תהרג... בתהרג אני לא מתכוונת שאני אבוא ואהרוג אותה כי אתה מעצבן, אני מתכוונת שפשוט אגיע למצב שלא תהיה לי ברירה אלה להרוג אותה. בבקשה שים לב. תתיחס לכל מה שכתבתי כאן ואני מאמינה שתוכל להגיע בשבוע הבא לדיאטרימה או אפילו דינוזאורD:
    עכשיו שכתבתי את כל זה הגעתי למסקנה שאני לא יכולה להגיב><" תצטרך להגיב מחדש את התגובה, בהתאם לאופי.

עמית
    Spoiler ספוילר

7. עמיטריד.

עמית
    Spoiler ספוילר
    "אין לך חוש הומר?" אשאל אותו ואלך לכיוונו כדי שלא יברח לי "זה היה סתם בצחוק פשות אני ממש לחוץ" אתבדה ואביט ברצפה מבושה "אני במשימה הראשונה שלי ולא הולך לי הכי טוב" אסביר "לא רק שאני לא מוצא את הציפור המזורגגת הזו אני גם כמעת הרגתי פוקימון חסר ישע" אגיד בצער אך לא אתן לדמעות לנזול "אל תדאג לקחתי את הפוקימון הפצוע למפקדה" אגיד לו ואביט בפיל "אבל אם לא הייתי בכלל עובר שם אז הוא לא היה נפצע בכלל" אמלמל "תוכל בבקשה לעזור לי? אני רק חייל מסכן שהשניה הגיע לפה וכבר צריך לעצור מפלצת!" אגיד מעוצבן "משימה מפגרת" אגיד ואתישב על האדמה

כמו תמיד. עמיטריד.

8. משתמש מתקדם
    עמית
    Spoiler ספוילר

9. עמיטריד.
    עמית
    Spoiler ספוילר
    "קודם בוא נהיה ליד פיל" אגיד לו ואלך לפיל "אל תדאג לא ברחתי לך" אגיד לספיל שלי "אתה נמצא במחוז סינו" אסביר לו "בקצרה המחוז הוא פארק מים אחד גדול!" אגיד בשמחה "אבל בלילה כדאי לך להסתגר כי יש כמה פוקימונים לא נעימים" אגיד עצוב מאט ואבעת באבנים "איך בכלל הגעת לכאן אם אתה לא יודע איפה אתה?" אשאל בחשד

כמו תמיד. עמיטריד.

10. מנהל ראשי
    שם בו תרצו שאקרא לכם בתגובות: לנגדון
    שם הדמות: רוברט לנגדון (בהשראת הספר צופן דה וינצ'י )
    מין הדמות: זכר
    גיל הדמות: 20
    [b]תמונה: http://cdn.myanimelist.net/images/ch.../15/175313.jpg

אופי: לנגדון ידוע כילד ביישן, בלא הרבה ביטחון, אבל מלא אומץ, לנגדון בנוסף היה ילד חכם בצעירותו, קשה לו לסמוך על אנשים חדשים שמצטרפים לחייו. מהסס לפני כל צעד שלו. לנגדון קשור נורא לאמא שלו. בנוסף לנגדון ידוע כאדם שאוהב ומוכן להקריב הכל למען מדינתו.

רקע: לנגדון בן 20, נולד במחוז ג'וטו, נולד בעיר ויולט ושם מתגורר עד יום. מאז ילדותו ידע לנגדון כי חייו בסכנה ואף פעם אינם בטוחים. הוא ידע זאת במיוחד בעקבות מה שקרה לו ולמשפחתו כשהוא היה בן 14, אביו יצא למלחמה! להגן על מחוזו ולעולם לא שב.. לנגדון ידע כי בעתיד הוא רוצה להשלים את משימת אביו, אבל הוא ידע שהדרך לא קלה. אימו מהצד לא רצתה שמה שקרה לבעלה ישוב ויקרה גם לבנה. ללנגדון תמיד קיים החשש.. אבל הוא מנסה בכל כוחו להתגבר עליו. באחד מהטיולים של לנגדון במערת האבן הסמוכה בחשכה ומבלי שאף אחד יידע אפילו לא אימו, לנגדון היה יוצא למערה בשקט, בלילה, מבלי שאף אחד ידע בשביל לחשוב קצת, לנוח, להעביר מחשבות ואת הזמן. באחד מטיולו לנגדון הולך ביער לפתע נשמע קול של אבן נופלת מסלע מסויים, לנגדון הסתכל לאחור, לא ראה כלום והמשיך בדרכו. לפתע מרגיש לנגדון כי משהו אוחז בכתפו ואחד החיילים מחזיק בלנגדון ואומר "עצור!" בקול רועם. "מי אתה?" שואל האיש, "רק יצאתי לעשות סיבוב, אני מיד חוזר הביתה". החייל שתפס את לנגדון בחוזקה מניח לו לנפשו ואומר לו "מסוכן פה, אני ממליץ לך לשוב לביתך ולא להדאיג את הוריך.. הם עלולים לחשוב שקרה משהו" לנגדון שמסיט את פניו לעבר הרצפה ואומר "מתי כל זה ייגמר? שאני אוכל כבר ללכת בחופשיות מבלי לדאוג שמשהו יקרה..". "יום אחד בני, יגיע מישהו מספיק חזק וחכם שיוכל לעצור את המלחמה שמתחוללת פה.. יום אחד!" והחייל נעלם עם החושך במערה. מאותו יום ידע לנגדון כי מטרתו היא להתגייס ושום דבר לא יעמוד בדרכו, הוא רוצה להציל את המחוז שלו מאותם פצצות, קולות ירי ומלחמות בלתי פוסקות בין הפוקימונים השונים. שכל בני האדם יוכלו לשוב למסלול הרגיל, של שלום, אחווה והדדיות בידיעה שיבוא יום והוא יציל את המחוז שלו.

מחוז: ג'וטו

התחלתי: Larvitar.
    תוספות: פוקימוני מים וחשמל 3>
    מ"ת מושקע נורא! מקווה להתקבל

11. משתמש מתקדם
    איתי- טופס נחמדd: אבל יש כמה בעיות קטנות. רק לפני שאציין אותם כדאי שתדע שאתה לא היחידי שמנסה להירשם להואןo: עוד אחד גם מעוניין. אז אם הוא גם ישלח לי אבחר את הטופס שאני מוצא חן בעיניי. אם לא, אקבל אותך ישרd: ועכשיו להערות: נתחיל מהתמונה. חוץ מזה שלא אהבתי אותה היא בכלל לא נראת מתאימה לתקופה... תנסה למצוא משהו שיתאים. לתקופה ולהואן.
    הבעיה השנייה היא ברקע. אם אתה בהואן, לא אמור להיות יער. תחשוב, זה מחוז עם מלאאאאא פוקימוני אש, נראה לך שבאמת יער ישרוד במחוז הזה?xd אתה יכול לשים את הדמות שלך על הר או מדבר במקום. בהואן אמור להיות איפשהו מדבר... אני זוכרת כי היה אפשר לעשות בו קיצור דרך במשחקיםxd בכל מקרה, חוץ מזה אני גם רוצה שתכתוב איפה בדיוק הדמות שלך נולדה ואיפה המשפחה שלה גרה. אתה הולך לפרנס אותם ולגור באותו המחוז איתם. במהלך המשחק כן תצטרך לפגוש אותם. חוץ מזה הכל נראה לי בסדר. כל מה שנשאר לי לעשות זה לבקש ממך לערוך בהתאם ולהמליץ לך לבחור פוקימון אחר כי גיבל הכי פחות מגניבהu.u

עמית
    Spoiler ספוילר

12. עמיטריד.

עמית
    Spoiler ספוילר
    את לא תגידי לי גאד.
    ---------------------------

"כן..." אגיד מבולבל "איך הוא לא יודע איפה הוא?" אמלמל לעצמי בשקט "איך הוא הגיע לפה?" אשאל בלחש "טוב" אגיד 'מוזר אחד' אחשוב לעצמי "אתה יכול לעזור לי כבר? מפקד בטח כבר כועס" אגיד לו נחוש לערוף את הראש לציפור

כמו תמיד. עמיטריד.

13. מנהל ראשי
    איתי- טופס נחמדd: אבל יש כמה בעיות קטנות. רק לפני שאציין אותם כדאי שתדע שאתה לא היחידי שמנסה להירשם להואןo: עוד אחד גם מעוניין. אז אם הוא גם ישלח לי אבחר את הטופס שאני מוצא חן בעיניי. אם לא, אקבל אותך ישרd: ועכשיו להערות: נתחיל מהתמונה. חוץ מזה שלא אהבתי אותה היא בכלל לא נראת מתאימה לתקופה... תנסה למצוא משהו שיתאים. לתקופה ולהואן.
    הבעיה השנייה היא ברקע. אם אתה בהואן, לא אמור להיות יער. תחשוב, זה מחוז עם מלאאאאא פוקימוני אש, נראה לך שבאמת יער ישרוד במחוז הזה?xd אתה יכול לשים את הדמות שלך על הר או מדבר במקום. בהואן אמור להיות איפשהו מדבר... אני זוכרת כי היה אפשר לעשות בו קיצור דרך במשחקיםxd בכל מקרה, חוץ מזה אני גם רוצה שתכתוב איפה בדיוק הדמות שלך נולדה ואיפה המשפחה שלה גרה. אתה הולך לפרנס אותם ולגור באותו המחוז איתם. במהלך המשחק כן תצטרך לפגוש אותם. חוץ מזה הכל נראה לי בסדר. כל מה שנשאר לי לעשות זה לבקש ממך לערוך בהתאם ולהמליץ לך לבחור פוקימון אחר כי גיבל הכי פחות מגניבהu.u

עמית
    Spoiler ספוילר
    החלפתי מחוז ופוקימון כמובן, וערכתי במעט את הרקע.

14. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    שם בו תרצו שאקרא לכם בתגובות: מונסטר
    שם הדמות: מונסטר קירליו
    מין הדמות:זכר
    גיל הדמות: 18
    תמונה:

אופי: ילד שהוא מאוד ביישן שלא מוכן לדבר כמעט עם אף אחד בגלל טראומה מהילדות שלו. יחד עם זאת יש לו נחישות, כוח רצון רב שהוא רכש מהדוג'ו וגם את רמת שכל גבוה יש לו שרכב מהמאסטר שלו באומניות לחימה. התכונה החשובה ביותר שנמצאת לו שהוא שוחר שלום אמיתי, רוצה שהיה שלום בעולם.

רקע: ג'ורג' ואליה היו נער ונערה ל2 משפחות שבאו מהמעמד הבינוני ,מורידיאן, שניהם למדו באותו בית ספר, שכבה אך בכיתות אחרות ולכן לא הכירו זה את זה. עד שיום כשהם היו בגיל 16, הבית הספר הביא להם משימה שהייתה לבקר ביער ורידיאן מתי שירצו להם. כמעט כל תלמידי הבית הספר בחרו להיכנס ליער ביום אך ג'ורג' ואליה בחרו להיכנס בלילה ליער באותה שעה(9בערב) ושם פגשו לראשונה זה את זה. הם לא הספיקו להגיד מילה לשני ונשמעו קולות מוזרים מהיער " פיי, גיייי". אליה שקשקה מפחד וחבקה חזק את ג'ורג' שיגן עליה. הם שמעו שהקולות לא מפסיקים ולכן הם לא נכנסו ליער וחזרו לבתיהם. ביום למחרת הם נפגשו והחליטו לצאת לדייט עם השני. כעבור כמה דייטים הם הבינו שהם מתאימים אחד לשני. כעבור שנתיים שסיימו את לימודיהם הם התחתנו בעיר ורדיאן.
    לאחר חתונתם הם החליטו להביא ילדיהם אבל אליה לא יכלה להביא ילדים לעולם עקב בעיית פוריות קלה שהייתה לה. הם ניסו שוב ושוב להביא ילד לעולם, אך לא הצליחו להביא ילד לעולם רק לאחר 10 שנה מחתונתם הם הצליחו להביא ילד לעולם וקראו לו " האפי"' כי כאשר הוא נולד להם,הוא נתן להם שמחת חיים שמלאה את חייהם וגרמה להם לרצות להוליד עוד ילד. ואכן כעבור שנה וחצי נולד להם עוד ילד וקראו לו "מונסטר". (אני רוצה לקרוא לשחקן שלי ככה, אז אין שום סיבה אחרת לקרוא לו ככה).

עברה לה שנה מאז שמונסטר נולד והוא כבר למד ללכת כמו ילד גדול. אביו החליט להוציא אותו מהבית וללכת איתו ברחובות העיר ורידיאן כדאי שיתרגל הליכה בעיר. שניהם יצאו מדלת ביתם כשידיו של מונסטר אוחזת ביד אביו ותוך כדי הם שרים שירי ילדים להעביר את הזמן בעיר . איזה חצי שעה עברה והם עדין שרים שירי ילדים כשהם מטיילים בעיר, אך מונסטר לא שם לב שתוך כדאי שהוא שר שירי ילדים הוא נפרד מאביו וכך גם ג'ורג' לא שם לב. מונסטר אשר ממש לא רגיל לעיר הגדולה, החל לפחד ולבכות. עוברי אורח עוברים לידו ופשוט נהיים אדישים. כשהוא מבין שאף אחד לא יעזור לו הוא מתחיל ללכת לכיון שנראה לו שהבית נמצא בו,אבל הוא ילד קטן אז לא מגיע לביתו אלה לסמטה חשוכה ששם הוא פוגש איש עם חלוק שחור ומפחיד. הבחור מביט אל מונסטר והוא מתחיל לפחד ולבכות מהאיש המפחיד. האיש המפחיד נרתע מן הבכי של מונסטר ובורח מן המקום. כעבור דקות קלות אביו מוצא אותו בסמטה בוכה ומפוחד. הוא מרגיע אותו ומחזיר אותו הביתה.
    למחרת אביו רוצה לצאת איתו לטיול שוב אך הוא מתנגד. אביו מנסה שוב לצאת לטיול אך הוא מתנגד פעם נוספת. כך יום יום מונסטר לא מוכן לצאת אל העיר עקב הטראומה שהוא עבר והביישנות מתחילה לגבור עליו וכך הוא נהפך לביישן מאוד ומסתגר בחדרו.

כשמונסטר הגיע לגיל 6 , הוריו החליטו לרשום אותו לדוג'ו אומניות לחימה שהיה בעיר על מנת שדרך למידת האומניות הלחימה הוא יהפוך לפחות ביישן. בהתחלה הוא התבייש ללכת לדוג'ו עקב כך שהיו שם מלא תלמידים והוא פחד ממלא אנשים, לכן המאסטר של הדוג'ו החליט שהוא בעצמו ילמד את מונסטר אומניות לחימה. כעבור שנה של למידת אומניות לחימה, מונסטר כבר התבייש פחות והתרגל אל שאר תלמידי הדוג'ו וכך הוא החל להתאמן יחד אייתם. כעבור פרק זמן קצר מאוד מונסטר הצליח להביס את כל תלמידי הדוג'ו ונהפך ללוחם החזק בדוג'ו אחרי המאסטר, דרך הניצחון המרשים הזה מונסטר השיג אומץ , נחישות וכוח רון רב עקב הניצחונות הרבים שלו.

המאסטר שגם נקרא "שאנקס" כשראה שאין לו מה ללמד את מונסטר יותר, החליט לתת לו להמשיך להתאמן בדוג'ו, ובמקביל החל ללמד אותו על נפלאות העולם, ספר לו סיפורים נפלאים על הפוקימונים החיים סביבו, סיפורים על הארצות אחרות שקרובי משפחה רחוקים של המאסטר הגרים שם סיפרו לו, כמובן על המלחמה בין המחוזות. מונסטר ממש נהנה ללמוד ולהקשיב לסיפורים ולמה שאנקס לימד אותו וכך הוא השכיל ולמד על העולם. הוא קיווה שיום אחד יצליח לבקר בשאר המחוזות , לטייל בהם בחופשיות ואף לפגוש את האנשים והפוקימונים החיים בהם. לכן הוא החליט להצטרף לצבא קאנטו בשביל לקוות שהוא יצליח בשירות שלו להיות במחוזות האחרים ששרויים במלחמה.

מחוז: קאנטו
    התחלתי: נתפשר על טירוג שלך !
    תוספות: מקווה שאני אצליח להירשם למשחק שלך לידי.
    ממש אהבתי תטיזרר שלך, הוא לקוח מהמאנגה נכון?
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

15. משתמש מתקדם
    איתי- אמם... זה בסדר, רק לא התיחסת לכל ההערות שלי. תכתוב איפה נולדת ואיפה כרגע הדמות שלך והמשפחה שלה גרים. וגם כמובן את התמונה, צריך לערוך. חוץ מזה אתה בסדר, תערוך ואכתוב לך התחלה.

מונסטר- אמם.... טוב, האמת יש לי הרבה מאוד דברים שהפריעו לי... אני אכתוב לך עליהם לפי הסדר: קודם כל, השם. מונטסר...? זה קצת מרושע לקרוא לבנאדם מונסטר... גם לא הסברת ברקע למה קראו לו ככה. לפחות אם הייתה לך סיבה טובה...
    הדבר השני זה מה שהכי הכי הפריע לי- אמם... למה שמת לי גיי ערום?@~@ זאת הטרלה? כי אם כן, זה לא ממש מצחיק. תביא תמונה נורמאליתXD
    עכשיו האופי- זה לא אופי. זה חלק מהרקע. באופי אני רוצה להבין את תכונות האופי שלו. לא דברים שהוא עשה בחיים שלו. לא אכפת לי שתתיחס לרקע כשאתה כותב את האופי שלך, תכתוב דוגמאות ממנו או וואטבר אבל תכתוב באמת אופי אמיתי.
    והדבר הכי גדול- הרקע. קודם כל, לא ממש הבנתי אותוXD הניסוחים שלך מאוד לא ברורים... היו משפטים שניחשתי מה הפירוש שלהםXD גם באופי זה כך, אגב. ובקשר לרקע עצמו: אחד ביפנית זה איצ'י, וגם למה לקרוא ככה לילד? זה לא מרושע? אני מבינה שהוא ראשון... אבל עדיין, למה? דווקא בגלל שהוא ראשון מגיע לו שם אמיתי, לא? אותו הדבר בנוגע למונסטר, למה? לא הסברת בכלל למה, אפילו לא ניסית.
    בפסקה השנייה כתבת שהוא מתבייש כל הזמן, אבל למה הוא מתבייש? מה גרם לו להרגיש ככה? זה מרגיש לי מאוד מחורר. קשה לי להאמין שהוא פשוט קם בבוקר מבוייש ואפילו לא היה מוכן להתקרב לציפור. שאגב, גם בקשר לזה יש לי דברים להעיר. פוקימונים זה לא פיות קטנות שמפזרות נצנצים בכל מקום- זאת מפלצת פרא מסוכנת מאוד. בהתחלה כתבת ששני ההורים הולכים אל תוך היער לחפש אוכל, זה מאוד מסוכן. הם יכולים להאכל או סתם לההרג. זה שכתבתי ברקע שהפוקימונים פחות מסוכנים זה כי אנשים יכולים להגן על עצמם עם פוקימונים. אבל כשזוג נערים פשוטים ללא הגנה יוצאים לבדם אל מחוץ לעיר בדרך כלל זה אומר שהם לא יחזרו. היגיון פשוט. בנוסף, בקשר לפידג'ים, אני מבינה שפידיג'י רחוב קטן לא חייב להיות מפלצת פרא. אבל עדין, זה אומר להרגיל ילדים קטנים לפוקימוני פרא מה שעלול לפגוע בהם בעתיד. תחשוב אם אתה מעוניין בדבר כזה.
    בפסקה השלישית דווקא אהבתי את הרעיון שהדמות שלך רוצה לטייל בעולם ולחקור. והאמת אין לי מה להעיר, ממה שהבנתי בפסקה זה נראה לי בסדר גמורD: סיבה מעניינת להיות בצבא, מקורית כזאת.
    ודבר אחרון חביב- הטיזר אני המצאתי>.> רק את הדמויות לקחתי מהמנגה אבל הם עם שינויים קטנים.
    מקווה שיהיה לך כוח לערוך ולסדר את הטופס לפי מה שרשמתי. ניסיתי לא להישמע מעצבנת, מקווה שהצליח.

עמית
    Spoiler ספוילר

סנפאי
    Spoiler ספוילר
    נערך לאחרונה על ידי DJ Pon-3, 09-21-2013 בשעה 12:33 AM

עמוד 5 מתוך 13 ראשוןראשון ... 34567 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •