Pokemon GO
עמוד 39 מתוך 89 ראשוןראשון ... 29373839404149 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 571 עד 585 מתוך 1331
  1. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    Amitlv
    *זרוסיק. נו אתה יודע, הבעלים של השטן והממונה עליך
    *כסף : 0 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה מלטף מעט את ראשו ומקווה שהוא לא מתרכך. מבט רציני חוזר לפרצופו והוא מצפצף כמו יצור אמיץ בצורה מעט מגוחכת. אתה מבין שגילויי חיבה קטנים לא מרככים אותו. אתה מחזיר אותו לפוקדור.
    מה תעשה?

טדי
    *מקום : חוות המילטאנק, דרך 39, ג'וטו
    *כסף : 1,200 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה קורא לווינטר ושניכם רצים במהירות לער האסם המעט פתוח. חשוך בו מעט, ווינטר אומרת:"סטאריו, צא! הבזק!" ומהפוקדור וצא כוכב חום עם אבן חן אדומה מוחזקת בכן זהוב עליו:
    סטאריו שולח הבזק אור מסמא ומאיר את האסם. אתה רואה את מאריל בפינת האסם, מוקף על ידי 5 רטטות עם פנים מרושעות. ווינטר אומרת:" מצטער, זה פהוקימון היחיד שלי והוא יודע רק הבזק... לא אוכל לעזור לך בקרב" רטטה:
    מה תעשה?

טל
    *כסף: 1,505 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    את אומרת לפרי מה לעשות. פרי רץ לעבר קווגסייר, נעלם בדרך ומופיע לידו, תוקף אותו. מיד לאחר מכן הוא שורט אותו. קווגסייר כבר נראה חלש. הוא שולח כדור בוץ חום לעבר פרי. הכדור מתפוצץ על פרי בעוצמה, גורם לו נזק. לאחר מכן קווגסייר יורה על פרי בוץ, שוב גורם לו לא מעט נזק.
    מה תעשי?
    פרי - 4/10
    סילבאון - 0/10

טוטודייל
    *בואנה יא player
    *כסף : 2,095 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה מציע לטרייסי שתלכו להתאמן אחד נגד השני, במטרה לבלות יום איתה. היא מביטה בקודי וקודי אומר לה:" לכו אתם. אני אתארגן קצת לדייט, אולי אקנה לו פרחים. תהנו!" הוא אומר והולך להתלבש.
    טרייסי אומרת :"אז איפה נתאמן ואיך? תבחר סוג קרב"
    מה תעשה?
    Spoiler ספוילר

2. עמיטריד.
    שם: עמיטריד
    ציטוט פורסם במקור על ידי TheHeliolisk צפה בהודעה
    Amitlv
    *זרוסיק. נו אתה יודע, הבעלים של השטן והממונה עליך
    אתה מלטף מעט את ראשו ומקווה שהוא לא מתרכך. מבט רציני חוזר לפרצופו והוא מצפצף כמו יצור אמיץ בצורה מעט מגוחכת. אתה מבין שגילויי חיבה קטנים לא מרככים אותו. אתה מחזיר אותו לפוקדור.
    מה תעשה?

טדי
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה קורא לווינטר ושניכם רצים במהירות לער האסם המעט פתוח. חשוך בו מעט, ווינטר אומרת:"סטאריו, צא! הבזק!" ומהפוקדור וצא כוכב חום עם אבן חן אדומה מוחזקת בכן זהוב עליו:
    סטאריו שולח הבזק אור מסמא ומאיר את האסם. אתה רואה את מאריל בפינת האסם, מוקף על ידי 5 רטטות עם פנים מרושעות. ווינטר אומרת:" מצטער, זה פהוקימון היחיד שלי והוא יודע רק הבזק... לא אוכל לעזור לך בקרב" רטטה:
    מה תעשה?

טל
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    את אומרת לפרי מה לעשות. פרי רץ לעבר קווגסייר, נעלם בדרך ומופיע לידו, תוקף אותו. מיד לאחר מכן הוא שורט אותו. קווגסייר כבר נראה חלש. הוא שולח כדור בוץ חום לעבר פרי. הכדור מתפוצץ על פרי בעוצמה, גורם לו נזק. לאחר מכן קווגסייר יורה על פרי בוץ, שוב גורם לו לא מעט נזק.
    מה תעשי?
    פרי - 4/10
    סילבאון - 0/10

טוטודייל
    *בואנה יא player
    *כסף : 2,095 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה מציע לטרייסי שתלכו להתאמן אחד נגד השני, במטרה לבלות יום איתה. היא מביטה בקודי וקודי אומר לה:" לכו אתם. אני אתארגן קצת לדייט, אולי אקנה לו פרחים. תהנו!" הוא אומר והולך להתלבש.
    טרייסי אומרת :"אז איפה נתאמן ואיך? תבחר סוג קרב"
    מה תעשה?
    חחחח אופס...
    וזה לא רק שהוא לא מתרכך אלא גם אני
    -----
    אלך לדלפק כפי שהפתק הורה בינתיים אנסה להקשיב לכל שיחה שאעבור לידה לשמוע כמה שיותר

כמו תמיד. עמיטריד.

3. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    טל
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    מה תעשי?
    פרי - 4/10
    סילבאון - 0/10

"יפה מאוד פרי! בוא נסיים את זה עם חותך זעם אחד אחרון, כל הכח!" אצעק לפרי בתקווה שזה יפעל.
    'כדאי שאשאל את טרוי לאן הוא חושב שצריך ללכת אחרי שגילינו שמי שחטף את קקנאה הוא מצוות...' אחשוב במוחי לרגע
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

4. מנהל ראשי
    שם: אדם
    טדי
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    מה תעשה?
    "ככה?" אקרא בכעס לעבר הרטטות. "קלפה, צאי ותשירי שיר ערס שירדים את כולם! אנחנו חייבים להסתלק מפה!"

5. משתמש מנוסה
    *שלום לכם! כולכם קיבלתם פרס לסוכות בה"פ. חג סוכות שמח!
    *רק נשאר לי שmonster והנפש המתמטית יענו על סקר דעת הקהל בקשר לחנוכה ואני אכריז על מה הוחלט
    *קצת לאחר פירסום התגובה אני אוסיף לדף הראשי קטגוריה עם מפה של הלובי של בסיסי אג'נטרה ופירוט מה יש בכל אזור ואזור, ובגלל שלבסיסי רמפא"ג אין תבנית קבועה אני ארשום בספוילר נפרד פירוט על המאפיינים שקיימים בבסיסי רמפא"ג
    *בהצלחה!

בר
    *תקרא את הדף הזה. כמו שהספייקי אירד פיצ'ו הוא אחד ממינו, לך יהיה מאצ'וק עם צלקת אחד ממינו, רק ששלך יוכל להתפתח לעומת פיצ'ו
    *מיקום - מכון אורבורג, אורבורג, סינו
    *כסף: 7,000 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה אומר למאצ'וק מה לעשות וחושב שאתה אוהב את זה שהוא לא מוותר. מאצ'וק שולח את ידו ופוגע בטירטוגה כאילו היה חותך לבנה במכת קראטה, מעלף אותו. הילד אומר בעצבות:" טירטוגה, חזור! ברכותיי, מאמן, עכשיו תוכל לאתגר את רוארק לקרב".
    מה תעשה?

פספתי מרתון
    דרך אגב אמרת שיש לילד שתי פוכדורים אבל לא משנה חחחח
    ואם אני לא רוצה קרנווין (הפרס) אני יכול לוותר עליו?
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    'אני מתחיל לחבב אותו' אחשוב
    "תחזור" אגיד ואחזיר את מצ'וק
    לאחר מכן אצא מהמכון בלי להגיד כלום ואם מישהו ישאל אותי לאן אני הולך אגיד: "מצ'וק פצוע, מיד אחזור" ואמשיך למרכז הפוקימונים לרפאות ומיד אחזור למכון לקרב נגד רוארק

6. היזהרו מחיקויים!
    Amitlv
    *אה הבנתי
    אתה הולך אל הדלפק בניווט בעזרת הטלפון שלך. אתה פותח את היישום שסמלו כסמל צוות פלייר ומתבקש לבחור בסיס מהרשימה:
    -מאורת רוח הים
    -מערת ההשתקפות
    -HQ
    -המערה המנצנצת
    -מעבדות ליסאנדר
    -המלון האבוד
    -מערות פרוסט
    -מערת טרמינוס
    -העיר טריקרס (מקום חדש, אני המצאתי)
    -יער סנטאלון
    -היכל הריקנות
    -מפעל הפוקדורים
    אתה כמובן בוחר באפשרות האחרונה. הטלפון מאתר אותך במהירות ואתה מכוון את הדלפק הראשי כיעדך. אתה שומע בדרך שיחות חולין על כריתת הלב של מאלאמר, על רשעותו ועל כמה שזרוסיק ביזארי. בסופו של דבר את מגיע לדלפק ארון ובו פקידה. היא בשיחת טלפון כעת.
    מה תעשה?

טל
    *שיט את מהואן את מכירה אותם
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    את מעודדת את פרי לסיים את זה במכה. הוא מענה מילולית את קווגסייר, ואז מכה בו בחוזקה עם היד-להב הירוקה שלו. *מזלט! פרי למד עינוי (Torment)!!!* קווגסייר מתעלף. את עושה ריקול לשם הצוות הכחול הזה (אהם דף רשומים אהם).
    מה תעשה?

טדי
    *מרוצה? חח
    *אההםקלפהזכראההם
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה כועס על הרטטות אך לא נראה כי הן מקשיבות. אתה מויצא את קלפה. הוא שולח שיר ערש לעבר הרטטות, ומאריל החכם סותם את אוזניו. הרטטות נרדמות, וכך גם סטאריו העילג. ווינטר מחזירה אותו. אתה לוקח בידך את מאריל וקלפה וארבעתם רצים אל המבנה חזרה. בשלב מסוים אתה מאט להליכה כי אתה לא בכושר. בסופו של דבר אתה מגיע חזרה למבנה ווינטר נפרדת ממך, אומרת:" היה תענוג!" גידי אומר:"אה, מצאת אותו. יופי. בהצלחה!" מאריל נראה על סף בכי
    מה תעשה?

בר
    *אכן פספסת
    *לא נורא חח אחד יספיק
    *להגריל לך מחדש?
    אתה יואצ מהמכון ואף אחד לא שואל אותך שאלות. אתה הולך למרכז הפוקימונים ומתרפא. אתה לאחר מכן חוזר חזרה אל המכון ויורד אל תחתיתו כשהילדים ופטריק מוחאים לך כפיים. אתה מגיע אל התחתית. בתחתית המכון, זירה ענקית עשויה מפחם שחור ניצבת. קווים משורטטים עליה באבן גיר. יש כמה זקיפי פחם פה ושם. עומד על במה ליד עגלת מכרה אדם עם בגדי מכרה ושיער חום-אדום שמגיע עד שכמותיו. יש לו משקפיים וכובע כורים אדום: הוא אומר לעברך בקול צעיר וגבוה מעט:"שלום לך, מאתגר! אני רוארק, בנו של ביירון ומנהיג מכון העיר אורבורג". בזמן שהוא מדבר פטריק יורד במדרגות לעברכם. "פטריק שכבר פגשת מקודם ישפוט בקרב בינינו. הוא יסביר את החוקים" הוא אומר ומחייך חיוך קטן, יורד ועומד באחת מפינות הזירה. פטריק ניגשו ועלה אל הבמה עליה רוארק עמד. "הקרב יהיה קרב יחידים. כשפוקימון אחד בחוץ בכל פעם, שלושה פוקימונים יילחמו מכל צד. רק המאתגר רשאי להחליף בין פוקימוניו. תנו לקרב להתחיל!" הוא אומר ורוארק אומר:"שילדון, צא!" ומהפוקדור שלו יוצא מין דינוזאור צהוב קטן עם שריון כסוף על ראשו:
    רוארק מחכה שתוציא פוקימון.
    מה תעשה?
    Spoiler ספוילר

7. עמיטריד.
    Amitlv
    *אה הבנתי
    אתה הולך אל הדלפק בניווט בעזרת הטלפון שלך. אתה פותח את היישום שסמלו כסמל צוות פלייר ומתבקש לבחור בסיס מהרשימה:
    -מאורת רוח הים
    -מערת ההשתקפות
    -HQ
    -המערה המנצנצת
    -מעבדות ליסאנדר
    -המלון האבוד
    -מערות פרוסט
    -מערת טרמינוס
    -העיר טריקרס (מקום חדש, אני המצאתי)
    -יער סנטאלון
    -היכל הריקנות
    -מפעל הפוקדורים
    אתה כמובן בוחר באפשרות האחרונה. הטלפון מאתר אותך במהירות ואתה מכוון את הדלפק הראשי כיעדך. אתה שומע בדרך שיחות חולין על כריתת הלב של מאלאמר, על רשעותו ועל כמה שזרוסיק ביזארי. בסופו של דבר את מגיע לדלפק ארון ובו פקידה. היא בשיחת טלפון כעת.
    מה תעשה?

טל
    *שיט את מהואן את מכירה אותם
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    את מעודדת את פרי לסיים את זה במכה. הוא מענה מילולית את קווגסייר, ואז מכה בו בחוזקה עם היד-להב הירוקה שלו. *מזלט! פרי למד עינוי (Torment)!!!* קווגסייר מתעלף. את עושה ריקול לשם הצוות הכחול הזה (אהם דף רשומים אהם).
    מה תעשה?

טדי
    *מרוצה? חח
    *אההםקלפהזכראההם
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה כועס על הרטטות אך לא נראה כי הן מקשיבות. אתה מויצא את קלפה. הוא שולח שיר ערש לעבר הרטטות, ומאריל החכם סותם את אוזניו. הרטטות נרדמות, וכך גם סטאריו העילג. ווינטר מחזירה אותו. אתה לוקח בידך את מאריל וקלפה וארבעתם רצים אל המבנה חזרה. בשלב מסוים אתה מאט להליכה כי אתה לא בכושר. בסופו של דבר אתה מגיע חזרה למבנה ווינטר נפרדת ממך, אומרת:" היה תענוג!" גידי אומר:"אה, מצאת אותו. יופי. בהצלחה!" מאריל נראה על סף בכי
    מה תעשה?

בר
    *אכן פספסת
    *לא נורא חח אחד יספיק
    *להגריל לך מחדש?
    אתה יואצ מהמכון ואף אחד לא שואל אותך שאלות. אתה הולך למרכז הפוקימונים ומתרפא. אתה לאחר מכן חוזר חזרה אל המכון ויורד אל תחתיתו כשהילדים ופטריק מוחאים לך כפיים. אתה מגיע אל התחתית. בתחתית המכון, זירה ענקית עשויה מפחם שחור ניצבת. קווים משורטטים עליה באבן גיר. יש כמה זקיפי פחם פה ושם. עומד על במה ליד עגלת מכרה אדם עם בגדי מכרה ושיער חום-אדום שמגיע עד שכמותיו. יש לו משקפיים וכובע כורים אדום: הוא אומר לעברך בקול צעיר וגבוה מעט:"שלום לך, מאתגר! אני רוארק, בנו של ביירון ומנהיג מכון העיר אורבורג". בזמן שהוא מדבר פטריק יורד במדרגות לעברכם. "פטריק שכבר פגשת מקודם ישפוט בקרב בינינו. הוא יסביר את החוקים" הוא אומר ומחייך חיוך קטן, יורד ועומד באחת מפינות הזירה. פטריק ניגשו ועלה אל הבמה עליה רוארק עמד. "הקרב יהיה קרב יחידים. כשפוקימון אחד בחוץ בכל פעם, שלושה פוקימונים יילחמו מכל צד. רק המאתגר רשאי להחליף בין פוקימוניו. תנו לקרב להתחיל!" הוא אומר ורוארק אומר:"שילדון, צא!" ומהפוקדור שלו יוצא מין דינוזאור צהוב קטן עם שריון כסוף על ראשו:
    מה תעשה?
    אם מישהו לא רוצה רת המתנה שלו אותי חינכו על לעולם לא להגיד לא למתנות בחינם (:
    -------
    אכחכך (ככה כותבים?) בגרוני לצומת לב "אמרו לי להגיע לפה, יש לך משימה בשבילי או שאני סתם מבזבז את זמני?" אשאל

כמו תמיד. עמיטריד.

8. משתמש מנוסה
    בר
    *אכן פספסת
    *לא נורא חח אחד יספיק
    *להגריל לך מחדש?
    מה תעשה?
    שמע לא צריך אני פשוט לא תופס כל פוקימון שאני רואה, אני אוהב את הראנדומאליות הזאת במסע וכמו שראית אני מוותר על פוקימונים אני לא תופס את כולם
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "צא" אגיד ואזרוק את הפוכדור של מצ'וק
    'לשילדון חולשה מרובעת למתקפות מסוג לחימה' אחשוב בגיחוך
    'בעיטה נמוכה לא תעזור כלכך כי שילדון לא שוקל הכי הרבה, קיצוץ קרטה it is' אחשוב שוב
    "קיצוץ קרטה, עכשיו" אפקוד

9. מנהל ראשי
    טדי
    *מרוצה? חח
    *אההםקלפהזכראההם
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    מה תעשה?
    שמן ומתנשף אבקש מקלפה לשורר מעט שוב, מאיים לכרות את ידיו של מאריל אם הוא יעז לסתום אותם. אחרי שהוא ירדם פור גודנס סייק ארוץ כל הדרך לעבר אדם והמאמנת ששכחתי את שמה ואין לי כח לבדוק שאיבדה את מאריל אהובה היושן.

10. היזהרו מחיקויים!
    Amitlv
    *מהשתגיד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה שואל את הפקידה אם יש לה משהו בשבילך. "חוצפן!" היא אומרת." אני מאמינה אתה טירון שצריך למלא את הטופס קידוד שלו" היא אומרת ומגישה לך טופס ובו רשום:
    'שם:
    היא נראית זעופה.
    מה תעשה?

בר
    *אבל זה לא לתפוס זה פרס. ומה רע לך תנסה עם קרניביין הוא לא כזה גרוע :~)
    *לואו קיק לא עובד פה ככה, זאת סתם בעיטה
    אתה חושב מה לעשות עם מאצ'וק ופוקד עליו קיצוץ קראטה. רוארק מחייך וצועק:" הגנה!" מאצ'וק בא להכות בחוזקה בשילדון, אך מכה במקום בבועה המגן ששילדון יצר, מכאיב בידו. מאצ'וק קצת מיילל מכאב והשריטה על חזו פועמת. "כדאי לך לבדוק את השריטה הזו" רוארק אומר לך.
    מה תעשה?
    מאצ'וק - 10/10 *כאוב

טדי
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה מבקש מקלפה לשיר שוב ולא מאיים על הקליינט שלך. מאריל נרדם. אתה רץ בגוציות חזרה אל העיר אקרוטיק. אתה עוצר כמה פעמים בדרך לנוח. לבסוף אתה מגיע, מזיע כולך ומתנשף אל העיר אקרוטיק. לאחר מכן אתה משוטט כשעה בחיפוש אחר הבית. בסוף אתה מוצא את מולי ואדם, נחים. אתה מחזיר למולי את מאריל והיא אומרת:" איייי! תודה תודה תודה!" היא רצה ובהתלהבות מחבקת את אדם ואז אותך. "קח את זה" היא אומרת ומביאה לאדם 2,500 פ"ד "ואתה קח אותה" היא ואמרת ומביאה לך פוקדור אדום נוצץ. "תודהתודהתודה!!!" היא ואמרת ורצה אל תוך ביתה. אדם מבולבל.
    מה תעשה?
    Spoiler ספוילר

11. עמיטריד.
    Amitlv
    *מהשתגיד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה שואל את הפקידה אם יש לה משהו בשבילך. "חוצפן!" היא אומרת." אני מאמינה אתה טירון שצריך למלא את הטופס קידוד שלו" היא אומרת ומגישה לך טופס ובו רשום:
    'שם:
    היא נראית זעופה.
    מה תעשה?

בר
    אתה חושב מה לעשות עם מאצ'וק ופוקד עליו קיצוץ קראטה. רוארק מחייך וצועק:" הגנה!" מאצ'וק בא להכות בחוזקה בשילדון, אך מכה במקום בבועה המגן ששילדון יצר, מכאיב בידו. מאצ'וק קצת מיילל מכאב והשריטה על חזו פועמת. "כדאי לך לבדוק את השריטה הזו" רוארק אומר לך.
    מה תעשה?
    מאצ'וק - 10/10 *כאוב

טדי
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה מבקש מקלפה לשיר שוב ולא מאיים על הקליינט שלך. מאריל נרדם. אתה רץ בגוציות חזרה אל העיר אקרוטיק. אתה עוצר כמה פעמים בדרך לנוח. לבסוף אתה מגיע, מזיע כולך ומתנשף אל העיר אקרוטיק. לאחר מכן אתה משוטט כשעה בחיפוש אחר הבית. בסוף אתה מוצא את מולי ואדם, נחים. אתה מחזיר למולי את מאריל והיא אומרת:" איייי! תודה תודה תודה!" היא רצה ובהתלהבות מחבקת את אדם ואז אותך. "קח את זה" היא אומרת ומביאה לאדם 2,500 פ"ד "ואתה קח אותה" היא ואמרת ומביאה לך פוקדור אדום נוצץ. "תודהתודהתודה!!!" היא ואמרת ורצה אל תוך ביתה. אדם מבולבל.
    מה תעשה?
    חחח
    ----
    "משתגידי" אסנן ואמלא את הטופס (אני לא זוכר מה אמרתי לך פעם קודמת חחח) שאסיים אתן לה אותו "משימה?" אשאל

כמו תמיד. עמיטריד.

12. מנהל ראשי
    טדי
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    מה תעשה?
    "על מה בדיוק קיבלת כסף מר אדם?" אומר בכעס לעברו. "אני קורע פה את התחת בזמן שאתה יושב ונח וקיבלת 2500 פ"ד?" בכל אופן, אעשה זאת רק אחרי שהיא תלך ואוציא את המשגר. "אז לאן נלך עכשיו אדם?"

13. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי theheliolisk צפה בהודעה
    בר
    מה תעשה?
    מאצ'וק - 10/10 *כאוב

לעעע אני שונא אותו :s
    תגיד מתי אתה פורש לישון
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "לא זכור לי שאמרתי לך מה לעשות עם הפוקימונים שלך" אגיד לו
    "קיצוץ קרטה, הפעם שיפגע" אפקוד שוב
    'אולי באמת אחר כך אלך לבדוק מה עם השריטה הזאת' אחשוב

14. היזהרו מחיקויים!
    Amitlv
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה ממלא את הטופס, מחזיר לה ושואל על משימה. היא אומרת "רק רגע" ולוקח לך את הטלאי. היא מקלידה משהו במחשב, מוציאה ממנו צ'יפ ודוחפת אותו לתוך הטלאי. אחר כך היא תופסת את חגורתך, ותופרת אל מרכזה את הטלאי במהירות. אחר כך היא אומרת:" חדר תדרוך 75T, קומה 3-"
    מה תעשה?

טדי
    *רציני לך לישון אתה מאבד את זה
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה נובח על אדם למה הוא קיבל כסף, והוא אומר לך:" תגיד לי מה הבעיה שלך? בזממן שאתה השתובבת לך שם עם הנערות בחוות המילטאנק, אני הסתובבתי בשיא החום בעיר הזאת, חיפשתי עכבר כחול בכל פינה בעיר. אז אני קיבלתי כסף, ואתה פוקימון. פייר אינף לדעתי. מצטער, פשוט עצבנת אותי. לאן באלך עכשיו?" הוא שואל אתוך חרף המשגר השלוף.
    מה תעשה?

בר
    *אני יביא לך אותו בכל מקרה מקסימום תחליף אותו
    *כשאני אהיה עייף. אחר כך.
    אתה אומר לרוארק שאתה לא מתערב לו בפוקימונים, והוא אומר:" טוב, טוב, בסדר" . עמוק בפנים אתה יודע ש הוא צודק. אתה אומר למאצ'וק מה לעשות. הוא פוגע בחוזקה בשילדון מלמעלה, גורם לו לא מעט נזק. רוארק אומר:"שילדון, ראש ברזל!" שילדון מזנק לעבר מאצ'וק כשחזיתו כסופה לחלוטין, מתנגש בו בחוזקה ונוגח בו.
    מה תעשה?
    מאצ'וק - 6/10
    Spoiler ספוילר

15. מנהל ראשי
    טדי
    *רציני לך לישון אתה מאבד את זה
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה נובח על אדם למה הוא קיבל כסף, והוא אומר לך:" תגיד לי מה הבעיה שלך? בזממן שאתה השתובבת לך שם עם הנערות בחוות המילטאנק, אני הסתובבתי בשיא החום בעיר הזאת, חיפשתי עכבר כחול בכל פינה בעיר. אז אני קיבלתי כסף, ואתה פוקימון. פייר אינף לדעתי. מצטער, פשוט עצבנת אותי. לאן באלך עכשיו?" הוא שואל אתוך חרף המשגר השלוף.
    מה תעשה?
    "סורי. אני פשוט התעייפתי מהריצה אחי. סתם יום מתסכל, אולי נחזור קצת למפקדה וננוח בדירה שלנו? אתה יודע, זה חשוב קצת להרגע אחרי יום מתוח..."

עמוד 39 מתוך 89 ראשוןראשון ... 29373839404149 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •