Pokemon GO
עמוד 79 מתוך 89 ראשוןראשון ... 29697778798081 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1,171 עד 1,185 מתוך 1331
  1. blue To My Bones
    שם: Noawsomeness
    נועם
    *אוקיי אולי זה טיפטיפטיפה באשמתי כי הגזמתי עם השטניות, אבל זה לא בדיוק גיראטינה. גיראטינה ד"א מאופיין יותר בזהב וסגול, פחות אדום שחור. Try again.
    *ואל תדאג, אני מורח את הקרב גם אצל טל כדי שתוכל להציל את ה'נסיכה'
    *מיקום - בסיס צוות מגמה-רמפא"ג, חורבות הטירה, מדבר רזורט, יונובה
    *זמן - אחה"צ
    *במהלך משימה רשמית
    *כסף - 19,380 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה חושב איפה כבר ראית את זה ומקבץ את ארבעת הפוקימונים לידך, אך ללא הצלחה. מנעולי הפייה של קלפקי חוסמים את שדה הקרב לבינתיים. אתה מנסה לפתח את טאלונפליים מגה אך נזכר שקראנץ' כבר מפותח מגה (זה אותו קרב). אתה חושב מאיפה המאפיינים הללו מוכרים לך, וישר נזכר בגיראטינה. אתה קורא לעברו, אך הספק-איש ספק-דמות רק צוחק ואומר, בקול עמוק יותר מכל קול ששמעת אי פעם, שנשמע כמו ערבוביה של עשרות קולות לקול אחד מזוויע, עמוק ומטריד:"אני לא גיראטינה ילד. אני הרבה יותר עתיק וחכם מכל ישות שפגשת אי פעם. אני לא כבול לשום כדור, אך איני חופשי. לפחות לא כרגע. אני חלש מדי. אולי, אם תנסה לעזור לי, לך ולפוקימוניך יחכה עתיד קצת יותר.... בהיר" הקול אומר אליך, בעוד המערבולת השחורה אדומה מתרחבת מעט, נראה שאדמה לאט לאט נשאבת אליה, והמערבולת גדלה. נעילת הפיה של קלפקי עוד תקפה, נועלת את הזירה ממך. אומאסטאר מתחיל לזרוח באור אדום חלוש. נראה שכל מה שנכנס אל תוך המערבולת הופך לאנרגיה שנכנסת אליו. "אני הרבה יותר גדול מכל מה שאתה מכיר ילד" הקול ממשיך ואומר. "יותר גדול מהחלל הזה. יותר גדול מהמדבר הזה. יותר גדול מהמחוז הזה. יותר גדול מהעולם הזה. יותר גדול מהיקום הזה. אתה כבר נתקלת בי בצורות רבות יותר ממה שאתה יכול לזכור, ובכל זאת, לעולם לא תזהה אותי. אני הרוע בהתגלמותו. אני היצר הראשון שנברא על הכדור הזה. אני מוות, אני הרס" הוא אומר, בעוד דאסטוקס נשאב אל תוך המערבולת. נראה כי אומסטאר גדל מעט, אך במהרה קטן חזרה. הכוח עובר על הישות. "זהו לא גופי שלי. אך הוא יכול לשמש מקפצה לא רעה לבינתיים" הוא אומר. זוהרמ תפשט מגפיו של החייל, מתחיל להישאב בצורת אנרגיה זוהרת אל עבר כדור אנרגיה זוהר סביב בטנו. "לא תוכל לעצור אותי, ילד" הוא אומר. "אף אחד לא יכול".
    מה תעשה?
    פאקק אתה מעצבן xd
    ---------------------
    "מוות, הרס... כן, הייתי שם." אומר ואנסה לשמור על קור רוח. "תראה, להיות סוכן כזה זה לא כמו שזה נראה. מעבר לכל ההירואיות, המדליות והתארים, מסתתר בן אדם. בן אדם שאומן לשמור על קור רוח ונחישות גם בתנאים הקשים ביותר, לחשוב על טובת הכלל ולנהוג בנחישות ובגבורה. מובן שלעיתים זה כולל עשייה של מעשים בלתי צפויים... כמו זה!" אקרא לטאלונפליים. "טאלונפיים, מטח אש הכי חזק שאתה מסוגל על קלפקי, עכשיו!" אקרא ואקווה שזה יהיה מספיק על מנת להחליש את השליטה של קלפקי באיזור הקרב. "תחזרו!" אקרא ואחזיר את ארבעתם לפוקדורים. "נתראה, יישות אלמותית!" אקרוץ לעבר מה שזה-לא-יהיה וארוץ בכל כוחי מחוץ לחדר. "להזעיק עזרה, להזעיק עזרה, להזעיק עזרה..."

2. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    ציטוט פורסם במקור על ידי TheHeliolisk צפה בהודעה
    * אז שלום! חזרתי לאחר גלות ארוכה, ויש בפי לא מעט דברים
    * בקרוב מאוד המשחק יחל להעלות הילוך, ויחד איתו הקצב יעלה ונתקרב יותר לסיומו. בגלל שאני פחות מודאג לקצב ההתקדמות, לדעתי זה הזמן המושלם להכריז על איוונט חדש!
    * איוונט מס' 1 - איוונט שבועות!
    תקופת האיוונט - 11-15.6.16
    תיאור - אז שבועות קרב ובא! לכבוד שבועות, החלטתי לפתוח באיוונט קטן, בלי עלילה אך עם פרס מיוחד! במהלך חמשת הימים של תקופת האיוונט, מי שיגיב כמה שיותר תגובות יזכה בפרס מיוחד במינו - מילטאנק!
    עכשיו, מדוע מילטאנק כל כך מיוחדת?
    א' - היא זוהרת
    ב' - בלתי אפשרי להשיג מילטאנק דרך המשחק - עקב טעות בפוקדקס של המ"ת, מילטאנק מוגדרת כמספר 721, אחרי רצף האגדיים, מה שמונע למצוא אותה כיריבה בקרב, בטבע, אצל צוות אג'נטרה או צוות רמפא"ג. המקומות היחידים בהם יש מילטאנק הם בחוות המילטאנק, וגם שם, אין אף מילטאנק זוהרת
    ג' - החלב שמילטאנק מייצרת מכיל רכיבים מיוחדים, שצריכתו על ידי פוקימונים גורמת להשפעה חיובית וייחודית עליהם
    ד' - המילטאנק שתקבלו תדע מתקפות מיוחדות, שאף מילטאנק אחר לא יודעת!

עכשיו, אני מאמין שאלו מספיק סיבות, לכן, אני אאחל לכם בהצלחה באיוונט! (כשהוא יגיע)

Amitlv
    *אני יודע חחח
    *מיקום - בסיס אימונים של צוות אקווה-רמפא"ג, ???, סינו
    *זמן - ???
    *כסף - 0 פ"ד
    אתה חושב מה יכולה להיות הסיבה שבאת אך מעיף מהר את המחשבות הלו. אתה צועק על הורסי להתעורר ולפזר בועות בכל החדר. למזלך, הורסי סוף סוף מתעורר, מפזר בועות בכל החדר ופוגע גם בפוליוואג, גורם לו מעט נזק. ג'ייס אומר:"פוליוואג, חבטה!" בעוד פוליוואג חובט בחוזקה בהורסי, גורם לו לא מעט נזק. הורסי נראה מעוצבן ולא רוצה להישאר חייב. הוא מסתער במהירות על פוליוואג, מתנגש בו וגורם לו לא מעט נזק. *מזל טוב! הורסי למד התקלה!!!* "נראה שהורסי ממש רוצה לנצח" ג'ייס אומר בחיוך.
    מה תעשה?
    הורסי - 5/10

אדם
    *זמן - צהריים מוקדמים
    *במהלך משימה רשמית
    *כסף - 1,550 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה חושב שמגה קאמראפט גדול ומגושם, ומה אתה יכול לעשות כדי לנצח אותו. לאחר מכן אתה מוציא את פלטצ'ינדר ומורה לה מה לעשות. פלטצ'ינדר עוטפת עצמה בלהבות, מזנקת על מגה קאמראפט מכל הכיוונים במתקפת אש, לא גורמת לו הרבה מאוד נזק אך מחזקת את זריזותה וחמקמקותה. לאחר מכן פלטצ'ינדר מנקרת את מגה קאמראפט, גורמת לו ליותר נזק. מגה קאמראפט המעוצבן יוצר אבנים גדולות בשמיים ומפיל אותן על פלטצ'ינדר, גורם לה הרבה מאוד נזק, מכיוון שהיא פשוט לא מצליחה להתחמק ממפל הסלעים שנפל מהתקרה, מכיוון שלא היה חלק סביבה שלא נפגע. אדם שולף פוקדור ואומר:"זה לא קרב שאתה אמור להילחם לבד. אני כאן לעזור לך. הונצ'קרוו, צא! ניקור מקדחה!", הוא אומר, בעוד ההונצ'קרוו שלו יוצא מפוקדורו וגורם למקורו לזהור, דוהר בסיבובים אל מגה קאמראפט כמו מקדחה, גורם לו לא מעט נזק.
    מה תעשה?
    פלטצ'ינדר - 4/10
    הונצ'קרוו - 10/10

נועם
    *מאזלט! זכית בעוד 1,000 פ"ד על כך שאתה הראשון שהמציא מתקפה, ועוד מתקפת קומבו. Well Done!
    *יופי שנזכרת חחח
    *זמן - אחה"צ
    *במהלך משימה רשמית
    *כסף - 19,380 פ"ד
    אתה אומר לפוקימונים שלך מה לעשות כדי לשחזר את המתקפה ממערת סרוליאן (שאני אוסיף למתקפות חדשות, ותיקרא מכת רסיסי קרח Ice Shards Strike. סחתיין על אלתור מתקפה!). לנטרן יוצרת בועת מים, סניז מקפיא אותהף יוצר כדור קרח מרחף, מאוויל מקיף את הבועה בגלים סגלגלים שמגבירים את הנוכחות שלה. אתה רואה פרצופים מפוחדים על פניהם של החיילים. טאלופליים עושה סיבוב גדול באוויר, מעיף את בועת הקרח גבוה לשמיים, ואז סניז משסע בה את ידיו, הופך אותה לרסיסים של קרח ואנרגיית רוח שמרחפים את כל יריביך.אריאדוס וגארבודור מתעלפים, דאסטוקס נפגע קשה ולקפקי נפגע באופן רגיל. החייל הראשון והמאכוזב אומר:"גארבודור, אריאדוס, חזרו!" אומאסטאר, סליגו, צאו!" הוא אומר, בעוד מפוקדור יוצאים מעין חילזון בקונכיה וחילזון סגלגל בלי קונכיה ממשית : . משהו בעיניים של אומאסטאר בוהק בגוון אדום, כמעט....
    Spoiler ספוילר
    . החיילים אומרים:"קלפקי, נעילת פיה! (), דאסטוקס, רוח כסופה! סליגו, טורנדו עלים על לנטרן! אומסטאר, אתה יודע מה לעשות!". קלפקי עוטף את זירת הקרב בשלשלאות ומנעולים זוהרים, מונע כניסה/ יציאה של פוקימונים אל הזירה. דאסטוקס יוצר רוח כסופה, פוגע איתה בכל פוקמוניך בדרגות עוצמה שונות, גורם לעצמו להיות זריז ומיומן יותר בהמשד בקרב, מחזק את עצמו. סליגו יוצר מעין טורנדו מלא בעלים, מעיף אותו אל לנטרן וגורם לה הרבה מאוד נזק, ואומאסטאר גורם לעיניו לזרוח באדום בנבזיות, מייצר מעין צליל משולב עם תווים אדומים, שנשברים במרכז שדה הקרב ויוצרים מעין מערבולת קטנה בצבעי אדום שחור. נראה שהיא מתרחבת עם הזמן. לנטרן וטאלונפליים נלחצים מנוכחות המערבולת, בעוד מאוויל וסניזל, ששניהם מתחילים להיחלש, מסתכלים במיקוד ובזעם על המערבולת. החייל של אומסטאר צוחק ברשעות. אתה מסתכל טוב על עיניו ורואה שהן חסרות אישון, לבנות כולם, ופניו חסרות הבעה מלבד לצחוק השטני שלו. נראה שזוהר מתחיל לבקוע מגופו, מה שמלחיץ את החייל שלידו.
    מה תעשה?
    סניז - 2/10
    קראנץ' - 3/10
    לנטרן - 2/10
    טאלונפליים - 6/10

טוטודייל
    *לך כן, לשותפים שלך פחות חחח
    *זמן - צהריים
    *בזמן משימה רשמית
    *כסף - 75 פ"ד
    אתה משבח את פידג'אוט ומברך את טרייסי על הדודריו שלה. אתה אומר לשותפיך לא לזלזל בלאבדיסק שלו, עם כמה שהם צוחקים עליו. קודי אומר:"דודואו, צא! מתקפת זעם על לאמפנט! פרסיאן, וידוא על לאמפנט! תגמרו אותו יחדיו!". אתה אומר לפידג'אוט ופוניטה מה לעשות, וטרייסי מורה לדודריו:"דודריו, ניקור על ת'רו!". פידג'אוט מזנק קדימה לפני גכולם, פוגע בבלייזיקן בחוזקה ומצליח לעלף אותו. החייל המתוסכל שלו מחזיר אותו. פוניטה מזנקת לע לאבדיסק, בועטת בו אך לא מצליחה לגרום לו נזק משני בנוסף. פרסיאן ודודואו מסתערים על לאמפנט, מצליחים לעלף אותו במאמץ משותף. החייל שלו אומר:"לאמפנט, חזור! נאזליף צא!", ומפוקדורו יוצא מעין פוקימון עצי עם עלה על ראשו. יש במראהו משהו אפלולי : . דודריו מזנקת על ת'רו בניקור, גורמת לו הרבה מאוד נזק. החיילים אומרים:"דיגרסבי, רעידת אדמה! גמור את אלו שעל הקרקע! ת'רו, הטלת סופה על פוניטה! לאבדיסק, משאבת הידרו על פידג'אוט! נזאליף, מתקפת עילפון על דודריו!". דיגרסבי מזנק על הקרקע, מרעיד אותה, מעלף את פרסיאן ופוגע קשה מאוד בפוניטה. לאבדיסק מעיפה זרנוק מים עוצמתי ועבה על פידג'אוט, מצליחה לגרום לו לא מעט נזק. החיילים האחרים ,שחלקם עוד צחקקו פה ושם, השתתקו. נאזליף מזנק אל דודריו, פוגע בה וגורם לה לא מעט נזק. לסיום, ת'רו מטיל בחוזקה את פוניטה, גורם אל לא מעט נזק ומשאיר אותה חלשה.
    מה תעשה?
    פידג'אוט - 3/10
    פרסיאן של קודי - 0/10
    גות'וריטה של קודי - 0/10
    דודריו של טרייסי - 7/10
    ויוילון של טרייסי - 0/10
    פוניטה - 2/10
    דודואו של קודי - 10/10

טל
    *מיקום - בסיס צוות מגמה-רמפא"ג, חורבות הטירה, מדבר רוזרט, יונובה
    *זמן - בוקר מאוחר
    *עוד 2 ימים עד למשימה הרשמית הבאה
    *כסף - 355 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    את חושבת במהרה על תכנית חלופית. את לוחשת למייטיינה לאגור כוחות, ופוקדת על פיירי לשלוח מתקפת חול אל מקסי. החול מועף אל מקסי, אך משקפיו חוסמות את החול. הוא מנקה אותן ואומר:"עברת לשחק מלוכלך, ילדה? הרגשת שאת באיום?". פיירי שולחת כוכבים צהובים יחד עם רוח ורדרדה על עבר צ'נסי, שנפגעת, אך רק מרפאה את עצמה בעוד שהיא שולחת עוד פצצת ביצה על פיירי. נראה שהקרב המייאש הזה לא מתקרב לסיום.
    מה תעשי?
    ניינטיילס - 2/10
    פיירי - 6/10
    אואו כמה שהתגעגעתי
    -----------
    "פוניטה, פידג'יוט להמשיך כל עוד יש בכם טיפת כוח!" אצעק באסרטיביות לעברם "פידג'יוט מערבולת לכיוון לאבדיסק, פוניטה השתמשי בגלגל להבה לעבר נאזליף."

3. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    *חברים! כמו שאמרתי בתגובה הקודמת, המ"ת יתחיל להעלות הילוך (ואפשר לראות את זה אצל העלילה של נועם, למי שמעוניינים לקרוא), ולכן, כמו שאני מתחיל להגביר את רמת ההשקעה ותשומת הלב, אני מצפה ליחס זהה מכם! העלו את קצב התגובות בניסיון להתאים אותו אליי, ובנוסף, נסו להשקיע כמה שיותר בכל תגובה! מחשבות, תחושות, רגשות, פירוטים - תוסיפו לדמות שלכם קצת רגש. אני יודע שכולכם יודעים לעשות את זה, ולעשות את זה טוב, ואני אשמח ליהנות מכתיבת כל רגע ורגע בהמשכים שלי, מה שיקרה עם התגובות שלכם יהיו מהנות.
    *תחדשו, תהיו יצירתיים ותחשבו מחוץ לקופסא. יכול להיות שאני אנסה להכשיל אתכם, אך זה במטרה לפתח תגובות יותר יצירתיות ומיוחדות. אני לא מנסה לגרום לכם למות ולסיים את המ"ת (לפחות לא כרגע)
    *ובנימת סיום, תמשיכו להנות ובהצלחה!

Amitlv
    *ברגע שקלטתי שאין לך סיכוי לנצח הוספתי את זה חח
    *זמן - ???
    *כסף - 0 פ"ד
    אתה אומר לג'ייס שלא רק הורסי רוצה מאוד לנצח ופוקד עליו מה לעשות. הורסי שולח מפיו מטח בועות שהוא מסדר כמעין מסך, ואז מזנק דרכו בחוזקה, יוצר אצל פוליוואג תדהמה עקב ההפתעה של הבועות המתפוצצות והורסי שמזנק, ולכן גורם לו הרבה מאוד נזק. ג'ייס, מעט לחוץ ,אומר:"פוליוואג, היפנוזה ואז אקדח מים! מהר!". פוליוואג שולח גלי היפנוזה ורדרדים, אך הורסי, שמתחיל כבר לכעוס על פוליוואג ונמאס לו קצת מהקרב, פשוט מרחף הצידה ומתחמק מההיפנוזה. לאחר מכן פוליוואג, שמבולבל מכך שההיפנוזה שלו לא פגעה שולח אקדח מים, שהורסי כמעט ומפספס, ולכן הוא כמעט ולא נפגע ממנו, ברמה שהנזק לא מורגש. שיניו של ג'ייס נראות קצת חורקות ולחץ מתחיל לבעבע בו, אך הוא משתדל להסתיר את זה.
    מה תעשה?
    הורסי - 5/10

נועם
    *אני כותב לך את העלילה הכי מעניינת מכל הדמויות ואתה עוד מתלונן? sheesh
    *זמן - אחה"צ
    *במהלך משימה רשמית
    *כסף - 19,380 פ"ד
    אתה מדבר לעברו, מסביר לו על מהות הלהיות סוכן. נראה שסקרנת את הישות, והוא מקשיב לך, מה שגורם למתקפת הפתע של טאלונפליים להפתיע אותו מעט. טאלונפליים שולח מטח אש על קלפקי, שנפגע ונופל ארצה, מה שגורם לו להיבלע אל תוך המערבולת. החייל השני לופת את פניו בהלם, לא מבין ששניים מפוקימוניו נעלמו. אומסטאר ניזון מהאנרגיה ומעביר אותה לאדונו. אתה מחזיר את ארבעתם לפוקדורים, קורץ לעברו ובורח להזעיק עזרה, אך לא לפני שהישות צורחת צרחה צורמת, על-טבעית כמעט, ובהחלט לא אנושית, שגורמת לאומאסטר לשלח אליך קוץ אדום קטן. אתה מרגיש את הקוץ פוגע, וכאב חד אך סביל באזור בו הוא פגע. "עוד נתראה, קלאן" הקול אומר לך בעוד הוא, אומסטאר והמערבולת נבלעים בקרקע. נראה שכמה חיילים מסביב שמו לב להתרחשות וכעת הם רצים מבוהלים. החיילים של צוות אג'נטרה שנלחמו נגדם עומדים בפרצוף ממוקד וכעוס מעט. אתה חושב על להזעיק עזרה, רץ ומחפש את מגנו. הוא רואה את הפרצוף המבוהל על פניך ושואל:"מה קרה קלאן? אתה נראה לי מעט טרוד". אתה מסביר לו את כל אשר קרה לך, והוא אומר, בפרצוף קודר מעט:"אני מאוד מקווה שזה לא מה שאני חושב שזה. כך או כך, לך להואן. לעיר ראסטבורו. תחפש את מורגן, ותגיד לו שהגיע הזמן להוציא את נשק X. הוא יבין כבר על מה אני מדבר" הוא אומר בעודו הולך, אומר:"יש לי כמה עניינים לטפל בהם" ומשתגר משם.
    מה תעשה?
    סניז - 2/10
    קראנץ' - 3/12
    לנטרן - 2/10
    טאלונפליים - 6/10

טוטודייל
    *יש מצב אתה מנסה לצטט רק את שלך? למרות שאתה מהטלפון? גם לי קורה מדי פעם להגיב מהטלפון ואני מצליח, וזה יכול מה זה להקל עליי אם תעשה את זה.
    *וגם אני התגעגעתי היה חסר לי הזמן תגובות הזה
    *זמן - צהריים
    *במהלך משימה רשמית
    *כסף - 75 פ"ד
    אתה צועק אל פוניטה ופידג'אוט להמשיך כל עוד יש בהם טיפת כוח. קודי אומר:"אתה המוצא האחרון שלי לקרב הזה! טאנגלה, צא!" הוא אומר בעוד הטאנגלה שלו יוצא. "טאנגלה, ספיגת מגה על דיגרסבי! דודואו, מתקפת זעם על דיגרסבי! אתם יכולים!". טרייסי אומרת:"דודריו, ניקור על ת'רו! אני יודעת שאת יכולה!". פידג'אוט משתמש במערבולת על לאבדיסק, מנופף בכנפיו ומעיף אותה אחורה, אך היא לא פוגעת בשום דבר ולכן לא נגרם לה שום נזק. פוניטה יורה אש מפיה, מתגלגלת במהירות אל עבר נאזליף, כמו גלגל אש, פוגעת בו בחוזקה וגורמת לו לא מעט נזק. בנוסף נראה כי נאזליף חטף כוויות מהמתקפה ונשרף. טאנגלה שולח קרניים ירקרקות אל עבר דיגרסבי, סופג ממנו כמות מכובדת של אנרגיה. לאחר מכן דודואו מנקר בחוזקה את דיגרסבי פעמיים, גורם לו מספיק נזק כדי לעלף אותו. דודריו מנקרת בחוזקה את ת'רו תוך כדי דהרה מהירה מאוד, גורמת לו מספיק נזק כדי לעלף גם אותו. המאמנים המתוסכלים של דיגרסבי ות'רו מחזירים אותם, ונשארים לצפות בקרב. החייל של נאזליף אומר לחייל של לאבדיסק:" נראה כי נשארנו רק אתה ואני. נאזליף, מתקפת עילפון על פוניטה! אני יודע שאתה יכול!" החייל של לאבדיסק אומר לו:"לאבדיסק, משאבת הידרו על פידג'אוט, שוב! אני יודע שאתה יכול לעלף אותו!". נאזליף נעלם, מתקיף את פוניטה בחוזקהו אכן מצליח לעלף אותה. גם לאבדיסק שולח זרנוק מים עוצמתי ורחב אל עבר פידג'אוט, שלא מספיק להתחמק, נפגע ומתעלף גם הוא. החיילים מגחכים. "נראה שאתה לא כזה חזק אחרי הכל!" הם אומרים לעברך. נאזליף נפגע מעט מכוויותיו.
    מה תעשה?
    פידג'אוט - 0/10
    פוניטה - 0/10
    דודריו של טרייסי - 7/10
    דודואו של קודי - 10/10
    טאנגלה של קודי - 10/10

טל
    *כמה זמן לקח לך לעלות על זה שגם את צ'נסי אפשר להרדים חחח
    *נ.ב. רק עכשיו קלטתי שעוד לא עדכנתי את גולדאק חחח
    *זמן - בוקר מאוחר
    *כסף - 355 פ"ד
    אתה אומרת לעברו באנחה שהוא ראש של צוות שמנסה להשתלט על העולם ושמותר לך, אך הוא מצחקק ואומר:"הו לא, אני לא הראש של צוות רמפא"ג. נראה לך שאני רוצה אפילו יותר אחריות מפעם שעברה? שאז נכשלתי? אני רק מפקד את החטיבה של צוות מגמה-רמפא"ג, ותו לא". את צוחקת בקול רם, ומקסי מסתכל עליך בבלבול, כאילו הוא לא מצליח לפענח את התנהגותך. את ממלמת לעצמך של החיים ועל המוות, ואומרת לפיירי מה לעשות. היא שולחת כוכבים צהובים מהירים משולבים עם רוח ורדרדה על צ'נסי, גורמים לה כמות יפה של נזק, ואז את מתקדמת במהירות אל עבר הזירה ומרססת עליה בתרסיס שינה, מרדימה אותה. לאחר מכן את פוקדת לפיירי מה לעשות. היא מפזרת רוח פיה, שלא משפיעה כל כך על מקסי המבולבל, ואז צווחת צרחה איומה, שנראה שהיא מסבה נזק למקסי וגורמת לו לסתום את אוזניו, מייטיינה, שהספיק להתאושש, קופץ על ההזמנות ומזנק על מקסי, בלי לפגוע בו (כי לפגוע בטרוי זה בסדר אבל במקסי זה לא), מפיל אותו על הקרקע ונוהם עליו. בעוד שמקסי המבוהל מנסה להוריד את מייטיינה ממנו בקריאות:"לא! מייטיינה רע!" שלא עובדות לו כל כך, את רואה זוהר אדום בוקע מהחדר שמעבר לחלון הזכוכית. במרכז החדר, קרוב לצינור הצהוב, מופיע מעין חייל מגמה-רמפא"ג שלא נראה אנושי כל כך, עם עיניים אדומות כדם ועור זוהר בלבן, כשלצידו אומסטאר עם עיניים אדומות ושחורות. הישות מסתובבת לעברך במהירות ואת מתכופפת למטה, אך הוא אומר לעברך, בקול שנשמע כערבוביה של הרבה מאוד קולות מאיימים, בטון עמוק ובצליל עתיק יותר ממה שאי פעם שמעת:"אין טעם להסתתר, אליס. אני חש הכל. כולל את האבן הקסומה שמסתתרת בתיקך. בואי, עלי, יש לי הצעה בשבילך" הוא אומר. גופך עולה, אך ללא רצונך. נראה שאיזה כוח חיצוני גרם לו להתיישר. הישות מדברת אליך:"את לא מכירה אותי, וכנראה גם לעולם לא תכירי אותי. אני עתיק יותר מהיקום כולו. הגעתי לכאן מסביה אחת ברורה - כעת התעוררתי, ואני מחפש אנשים חזקים ואמיתיים, בעלי פוטנציאל אמיתי, שיצטרפו אליי במסע כיבושי. אם תבטיחי את הצטרפותך, אני מבטיח רק בריאות לך, לפוקימונייך, למשפחתך ולחברייך. אם לא, לעומת זאת..." הוא אומר בעוד אומסטאר יוצר מעין מערבולת אדומה-שחורה שמתמקמת במרכז החלל שמעבר לחלון:"לך ולכל העולם הזה מצפה גורל עגום מעט" הוא אומר. את רואה שהסביבה שסביב המערבולת מתחילה להתקפל לתוכה אט-אט, והאנרגיה שבה מזינה את הישות ואת אומסטאר. אומסטאר: . טרוי מתנתק מהקרב שלו ושואל אותך:"אליס, קרה משהו?", אך הוא נשמע מטושטש. נראה כי כל העולם כעת מטושטש מלבדך ומלבד הסביבה שסביב הישות.
    מה תעשי?
    Spoiler ספוילר

4. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    טל
    *כמה זמן לקח לך לעלות על זה שגם את צ'נסי אפשר להרדים חחח
    *נ.ב. רק עכשיו קלטתי שעוד לא עדכנתי את גולדאק חחח
    *זמן - בוקר מאוחר
    *כסף - 355 פ"ד
    אתה אומרת לעברו באנחה שהוא ראש של צוות שמנסה להשתלט על העולם ושמותר לך, אך הוא מצחקק ואומר:"הו לא, אני לא הראש של צוות רמפא"ג. נראה לך שאני רוצה אפילו יותר אחריות מפעם שעברה? שאז נכשלתי? אני רק מפקד את החטיבה של צוות מגמה-רמפא"ג, ותו לא". את צוחקת בקול רם, ומקסי מסתכל עליך בבלבול, כאילו הוא לא מצליח לפענח את התנהגותך. את ממלמת לעצמך של החיים ועל המוות, ואומרת לפיירי מה לעשות. היא שולחת כוכבים צהובים מהירים משולבים עם רוח ורדרדה על צ'נסי, גורמים לה כמות יפה של נזק, ואז את מתקדמת במהירות אל עבר הזירה ומרססת עליה בתרסיס שינה, מרדימה אותה. לאחר מכן את פוקדת לפיירי מה לעשות. היא מפזרת רוח פיה, שלא משפיעה כל כך על מקסי המבולבל, ואז צווחת צרחה איומה, שנראה שהיא מסבה נזק למקסי וגורמת לו לסתום את אוזניו, מייטיינה, שהספיק להתאושש, קופץ על ההזמנות ומזנק על מקסי, בלי לפגוע בו (כי לפגוע בטרוי זה בסדר אבל במקסי זה לא), מפיל אותו על הקרקע ונוהם עליו. בעוד שמקסי המבוהל מנסה להוריד את מייטיינה ממנו בקריאות:"לא! מייטיינה רע!" שלא עובדות לו כל כך, את רואה זוהר אדום בוקע מהחדר שמעבר לחלון הזכוכית. במרכז החדר, קרוב לצינור הצהוב, מופיע מעין חייל מגמה-רמפא"ג שלא נראה אנושי כל כך, עם עיניים אדומות כדם ועור זוהר בלבן, כשלצידו אומסטאר עם עיניים אדומות ושחורות. הישות מסתובבת לעברך במהירות ואת מתכופפת למטה, אך הוא אומר לעברך, בקול שנשמע כערבוביה של הרבה מאוד קולות מאיימים, בטון עמוק ובצליל עתיק יותר ממה שאי פעם שמעת:"אין טעם להסתתר, אליס. אני חש הכל. כולל את האבן הקסומה שמסתתרת בתיקך. בואי, עלי, יש לי הצעה בשבילך" הוא אומר. גופך עולה, אך ללא רצונך. נראה שאיזה כוח חיצוני גרם לו להתיישר. הישות מדברת אליך:"את לא מכירה אותי, וכנראה גם לעולם לא תכירי אותי. אני עתיק יותר מהיקום כולו. הגעתי לכאן מסביה אחת ברורה - כעת התעוררתי, ואני מחפש אנשים חזקים ואמיתיים, בעלי פוטנציאל אמיתי, שיצטרפו אליי במסע כיבושי. אם תבטיחי את הצטרפותך, אני מבטיח רק בריאות לך, לפוקימונייך, למשפחתך ולחברייך. אם לא, לעומת זאת..." הוא אומר בעוד אומסטאר יוצר מעין מערבולת אדומה-שחורה שמתמקמת במרכז החלל שמעבר לחלון:"לך ולכל העולם הזה מצפה גורל עגום מעט" הוא אומר. את רואה שהסביבה שסביב המערבולת מתחילה להתקפל לתוכה אט-אט, והאנרגיה שבה מזינה את הישות ואת אומסטאר. אומסטאר: . טרוי מתנתק מהקרב שלו ושואל אותך:"אליס, קרה משהו?", אך הוא נשמע מטושטש. נראה כי כל העולם כעת מטושטש מלבדך ומלבד הסביבה שסביב הישות.
    מה תעשי?
    [/QUOTE]

Oh Shit
    I think i'm doomed
    ~~
    "הכל בסדר טרוי, לך לקרב שלך" אמלמל מעט בטשטוש, נאחזת ברגעים האחרונים של מחשבות צלולות כדי להרחיק את טרוי מסכנה.
    "מייטהינה, קח ממקסי את צמיד המגה שלו (מה שלא יהיה השם של החפץ שמשתמשים בו למגות)" אומר מעט בבלבול, נזכרת במטרה הראשונה שלי בקרב. "א..איזה מסע כיבוש? על מה אתה מדבר? למה אני?" אשאל את אומסטאר בבלבול, מנסה להתפקס עליו ולהבין מה קורה.
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

5. משתמש מנוסה
    *חברים! כמו שאמרתי בתגובה הקודמת, המ"ת יתחיל להעלות הילוך (ואפשר לראות את זה אצל העלילה של נועם, למי שמעוניינים לקרוא), ולכן, כמו שאני מתחיל להגביר את רמת ההשקעה ותשומת הלב, אני מצפה ליחס זהה מכם! העלו את קצב התגובות בניסיון להתאים אותו אליי, ובנוסף, נסו להשקיע כמה שיותר בכל תגובה! מחשבות, תחושות, רגשות, פירוטים - תוסיפו לדמות שלכם קצת רגש. אני יודע שכולכם יודעים לעשות את זה, ולעשות את זה טוב, ואני אשמח ליהנות מכתיבת כל רגע ורגע בהמשכים שלי, מה שיקרה עם התגובות שלכם יהיו מהנות.
    *תחדשו, תהיו יצירתיים ותחשבו מחוץ לקופסא. יכול להיות שאני אנסה להכשיל אתכם, אך זה במטרה לפתח תגובות יותר יצירתיות ומיוחדות. אני לא מנסה לגרום לכם למות ולסיים את המ"ת (לפחות לא כרגע)
    *ובנימת סיום, תמשיכו להנות ובהצלחה!

טוטודייל
    *יש מצב אתה מנסה לצטט רק את שלך? למרות שאתה מהטלפון? גם לי קורה מדי פעם להגיב מהטלפון ואני מצליח, וזה יכול מה זה להקל עליי אם תעשה את זה.
    *וגם אני התגעגעתי היה חסר לי הזמן תגובות הזה
    *זמן - צהריים
    *במהלך משימה רשמית
    *כסף - 75 פ"ד
    אתה צועק אל פוניטה ופידג'אוט להמשיך כל עוד יש בהם טיפת כוח. קודי אומר:"אתה המוצא האחרון שלי לקרב הזה! טאנגלה, צא!" הוא אומר בעוד הטאנגלה שלו יוצא. "טאנגלה, ספיגת מגה על דיגרסבי! דודואו, מתקפת זעם על דיגרסבי! אתם יכולים!". טרייסי אומרת:"דודריו, ניקור על ת'רו! אני יודעת שאת יכולה!". פידג'אוט משתמש במערבולת על לאבדיסק, מנופף בכנפיו ומעיף אותה אחורה, אך היא לא פוגעת בשום דבר ולכן לא נגרם לה שום נזק. פוניטה יורה אש מפיה, מתגלגלת במהירות אל עבר נאזליף, כמו גלגל אש, פוגעת בו בחוזקה וגורמת לו לא מעט נזק. בנוסף נראה כי נאזליף חטף כוויות מהמתקפה ונשרף. טאנגלה שולח קרניים ירקרקות אל עבר דיגרסבי, סופג ממנו כמות מכובדת של אנרגיה. לאחר מכן דודואו מנקר בחוזקה את דיגרסבי פעמיים, גורם לו מספיק נזק כדי לעלף אותו. דודריו מנקרת בחוזקה את ת'רו תוך כדי דהרה מהירה מאוד, גורמת לו מספיק נזק כדי לעלף גם אותו. המאמנים המתוסכלים של דיגרסבי ות'רו מחזירים אותם, ונשארים לצפות בקרב. החייל של נאזליף אומר לחייל של לאבדיסק:" נראה כי נשארנו רק אתה ואני. נאזליף, מתקפת עילפון על פוניטה! אני יודע שאתה יכול!" החייל של לאבדיסק אומר לו:"לאבדיסק, משאבת הידרו על פידג'אוט, שוב! אני יודע שאתה יכול לעלף אותו!". נאזליף נעלם, מתקיף את פוניטה בחוזקהו אכן מצליח לעלף אותה. גם לאבדיסק שולח זרנוק מים עוצמתי ורחב אל עבר פידג'אוט, שלא מספיק להתחמק, נפגע ומתעלף גם הוא. החיילים מגחכים. "נראה שאתה לא כזה חזק אחרי הכל!" הם אומרים לעברך. נאזליף נפגע מעט מכוויותיו.
    מה תעשה?
    פידג'אוט - 0/10
    פוניטה - 0/10
    דודריו של טרייסי - 7/10
    דודואו של קודי - 10/10
    טאנגלה של קודי - 10/10

[B][U][COLOR="#008000[/COLOR]
    אשתדל לא מבטיח כלום חחחחח
    ------------
    'שיט, איזה טעות של טירון... לא מאמין שלא הצלחתי לחסל את הלאבדיסק הזה. טוב נו... נתנחם בזה שנאזליף עם כוויות' אכעס על עצמי ואחר כך אנחם. "שכחת רק דבר אחד. אתם עם שני פוקימונים כשרק בזירה נותרו לנו שלושה ומרגע זה ארבעה. צא מאצ'וק! תתקוף באגרוף קרח את נאזליף, נראה לי שהוא צריך טיפה להתקרר." אורה עליו ואומר לשותפיי "לאבדיסק שלך קודי. אני וטרייסי על נאזליף."

6. היזהרו מחיקויים!
    *הוספתי דרגה אל רשימת המידע שלפני תגובה, למען הסר כל ספק.
    *בהצלחה!

טל
    *זמן - בוקר מאוחר
    *דרגה - טוראית
    *כסף - 355 פ"ד
    את אומרת לטרוי שהכל בסדר, ושומעת אותו עונה:"טוב.." שקט שכזה, שבקושי ושמעת. מיטטינה שומע אותך ומנתץ את המשקפיים של מקסי לרסיסים, אוחז בפיו אבן בצבעי הקשת בענן יחד עם פיסה ממשקפיו. מקסי צורח משהו כמו :"העיניים! העיניים!" אך את לא מתרכזת בו. את לוקחת את האבן שמייטיינה הביא לך ומכניסה אל תיקך. את פונה אל אומסטאר ושואלת אותו שאלות. הישות עונה לך, באותו קול עתיק ועמוק:" את באמת חושבת שאני טיפש כמו שאר הנבלים שאת מכירה? אני לא הולך לחשוף בפני אדם שלא הצהיר כוונותיו את כוונותיי שלי. כל מה שאני מוכן להעביר לך כרגע הוא שעולמכם עומד בצומת דרכים, ואת צריכה לבחור עם איזה צד ללכת - עם הצד של הצוות של מלחמות האדם המטופשות שלכם, או עם הצד המנצח. אז, ורק אם תעשי את הבחירה הנכונה, תיחשפי לזהות האמיתית ויחד, נוכל לעצור את התמוטטות הכוכב הזה, בדיוק לפני שזה יהיה מאוחר מדי, כי לא עוד הרבה זמן מעכשיו, והרשעים הארציים הטיפשיים שלכם ישחררו כוח כל כך גדול, שאף ברנדון לא יוכל לעצור אותו. אז מה אתה אומרת, אליס? האם תלכי איתנו, או שמא תבחרי להיצמד לחייך כל עוד את יכולה?"
    מה תעשי?

טוטודייל
    *תשתדל מאוד חח
    *זמן - צהריים
    *במהלך משימה רשמית
    *דרגה - טירון
    *כסף - 75 פ"ד
    אתה חושב על הטעות של טירון שעשית (בכל זאת, אתה עדיין טירון חח), ומתנחם בכך שלנאזליף יש כוויות. אתה אומרת לחייל שהוא שכח שהם בחיסרון מספרי ומוציא את מאצ'וק, שהעוטף את אגרופו בקרח ופוגע בנזאליף, גורם לו הרבה מאוד נזק. נאזליף כבר חלש (ד"א איזה פאנץ'ליין חח). טרייסי אומרת:"דודריו, ניקור על נאזליף! סיימי אותו!" בעוד קודי אומר:"טאנלגה, שאיבת מגה על לאבדיסק! דודואו, מתקפת זעם!". דודריו מזנקת אל עבר נאזליף, מנקרת אותו בחוזקה ומעלפת אותו. טאנגלה שולחת עוד קרניים ירוקות, הפעל אל לאבדיסק, גורם לו הרבה מאוד נזק, ודודואו מנקר בחוזקה את לאבדיסק שלוש פעמים, מספיק בשביל לעלף אותו. החיילים המאוכזבים מחזירים את פוקימוניהם, כשלפתע צרחה מקפיאת דם וצורמנית במיוחד קורעת את המולת הקרב. לא מעט חיילי מגמה-רמפא"ג רצים בפחד, בעוד כמה סוכני אג'נטרה מנוסים בוהים באוויר בשתיקה. טרייסי אומרת בלחץ:"קודי, מה זה היה?" וקודי עונה לה, בלחץ קצת יותר מעודן:"אני לא בטוח, אבל זה לא נשמע טוב. יש לך רעיון טוב ריצ'י, או שפשוט נברח?".
    מה תעשה?
    Spoiler ספוילר

7. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    [QUOTE=TheHeliolisk;1500500]
    *בהצלחה!

טל
    *זמן - בוקר מאוחר
    *דרגה - טוראית
    *כסף - 355 פ"ד
    את אומרת לטרוי שהכל בסדר, ושומעת אותו עונה:"טוב.." שקט שכזה, שבקושי ושמעת. מיטטינה שומע אותך ומנתץ את המשקפיים של מקסי לרסיסים, אוחז בפיו אבן בצבעי הקשת בענן יחד עם פיסה ממשקפיו. מקסי צורח משהו כמו :"העיניים! העיניים!" אך את לא מתרכזת בו. את לוקחת את האבן שמייטיינה הביא לך ומכניסה אל תיקך. את פונה אל אומסטאר ושואלת אותו שאלות. הישות עונה לך, באותו קול עתיק ועמוק:" את באמת חושבת שאני טיפש כמו שאר הנבלים שאת מכירה? אני לא הולך לחשוף בפני אדם שלא הצהיר כוונותיו את כוונותיי שלי. כל מה שאני מוכן להעביר לך כרגע הוא שעולמכם עומד בצומת דרכים, ואת צריכה לבחור עם איזה צד ללכת - עם הצד של הצוות של מלחמות האדם המטופשות שלכם, או עם הצד המנצח. אז, ורק אם תעשי את הבחירה הנכונה, תיחשפי לזהות האמיתית ויחד, נוכל לעצור את התמוטטות הכוכב הזה, בדיוק לפני שזה יהיה מאוחר מדי, כי לא עוד הרבה זמן מעכשיו, והרשעים הארציים הטיפשיים שלכם ישחררו כוח כל כך גדול, שאף ברנדון לא יוכל לעצור אותו. אז מה אתה אומרת, אליס? האם תלכי איתנו, או שמא תבחרי להיצמד לחייך כל עוד את יכולה?"
    מה תעשי?

אם לא היו לי תוכניות עם נעם
    הייתי אומרת לו כן
    ~~~
    "אתה צודק. העולם מלא במלחמות וכאב וסבל, ובני אדם לא תמיד עושים את הבחירות הנכונות, האמת שכמעט אף פעם לא. אבל הם מנסים לתקן את הטעויות שלהם- הם לומדים מטעויות העבר. אתה אומר שהרעים ישחררו כח גדול? לא עדיף שאהיה שם לעצור אותם מלשחרר אותו?. אני מאמינה לך, אם הם ישחררו כח שיכול להשמיד את העולם צריך לעצור אותם, אבל אני לא מסכימה עם הדרך שלך. אני לא יודעת אם אראה אותך שוב אי פעם-אבל אם העולם בסכנה, זה אומר שהחברים שלי בסכנה-ואם הם בסכנה, אני אעשה הכל כדי להציל אותם" אומר ואסמיק מעט שאבין איזה נאום תקעתי הרגע. אביט בחייל ואחכה לתגובתו בציפייה.
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

8. משתמש מנוסה
    *בהצלחה!

טוטודייל
    *תשתדל מאוד חח
    *זמן - צהריים
    *במהלך משימה רשמית
    *דרגה - טירון
    *כסף - 75 פ"ד
    אתה חושב על הטעות של טירון שעשית (בכל זאת, אתה עדיין טירון חח), ומתנחם בכך שלנאזליף יש כוויות. אתה אומרת לחייל שהוא שכח שהם בחיסרון מספרי ומוציא את מאצ'וק, שהעוטף את אגרופו בקרח ופוגע בנזאליף, גורם לו הרבה מאוד נזק. נאזליף כבר חלש (ד"א איזה פאנץ'ליין חח). טרייסי אומרת:"דודריו, ניקור על נאזליף! סיימי אותו!" בעוד קודי אומר:"טאנלגה, שאיבת מגה על לאבדיסק! דודואו, מתקפת זעם!". דודריו מזנקת אל עבר נאזליף, מנקרת אותו בחוזקה ומעלפת אותו. טאנגלה שולחת עוד קרניים ירוקות, הפעל אל לאבדיסק, גורם לו הרבה מאוד נזק, ודודואו מנקר בחוזקה את לאבדיסק שלוש פעמים, מספיק בשביל לעלף אותו. החיילים המאוכזבים מחזירים את פוקימוניהם, כשלפתע צרחה מקפיאת דם וצורמנית במיוחד קורעת את המולת הקרב. לא מעט חיילי מגמה-רמפא"ג רצים בפחד, בעוד כמה סוכני אג'נטרה מנוסים בוהים באוויר בשתיקה. טרייסי אומרת בלחץ:"קודי, מה זה היה?" וקודי עונה לה, בלחץ קצת יותר מעודן:"אני לא בטוח, אבל זה לא נשמע טוב. יש לך רעיון טוב ריצ'י, או שפשוט נברח?".
    מה תעשה?
    "רגע, לפני שאנחנו בורחים. קליידול צא והשתמש בריפוי! נצטרך את כל הכוחות שלנו כדי שלא יקרו טעויות." לאחר הריפוי אברח איתם החוצה אך אסתובב ואומר להם "תמשיכו לרוץ תחכו לי בחוץ, אני לא רוצה שתבואו איתי ותסכנו את עצמכם, אני חוזר לבפנים לבדוק מה זה היה ואני שוב פעם חוזר, תחכו לי בחוץ! אני אחזור." אומר בנימה דרמטית ואחזור למקור הצעקה. 'מעכשיו זה רק אני לבד, בפעם הראשונה מאז שהצטרפתי. מעניין מה זו הצעקה הזו...' אעסיק את עצמי במחשבות בזמן הריצה.

9. blue To My Bones
    נועם
    *אני כותב לך את העלילה הכי מעניינת מכל הדמויות ואתה עוד מתלונן? sheesh
    *זמן - אחה"צ
    *במהלך משימה רשמית
    *כסף - 19,380 פ"ד
    אתה מדבר לעברו, מסביר לו על מהות הלהיות סוכן. נראה שסקרנת את הישות, והוא מקשיב לך, מה שגורם למתקפת הפתע של טאלונפליים להפתיע אותו מעט. טאלונפליים שולח מטח אש על קלפקי, שנפגע ונופל ארצה, מה שגורם לו להיבלע אל תוך המערבולת. החייל השני לופת את פניו בהלם, לא מבין ששניים מפוקימוניו נעלמו. אומסטאר ניזון מהאנרגיה ומעביר אותה לאדונו. אתה מחזיר את ארבעתם לפוקדורים, קורץ לעברו ובורח להזעיק עזרה, אך לא לפני שהישות צורחת צרחה צורמת, על-טבעית כמעט, ובהחלט לא אנושית, שגורמת לאומאסטר לשלח אליך קוץ אדום קטן. אתה מרגיש את הקוץ פוגע, וכאב חד אך סביל באזור בו הוא פגע. "עוד נתראה, קלאן" הקול אומר לך בעוד הוא, אומסטאר והמערבולת נבלעים בקרקע. נראה שכמה חיילים מסביב שמו לב להתרחשות וכעת הם רצים מבוהלים. החיילים של צוות אג'נטרה שנלחמו נגדם עומדים בפרצוף ממוקד וכעוס מעט. אתה חושב על להזעיק עזרה, רץ ומחפש את מגנו. הוא רואה את הפרצוף המבוהל על פניך ושואל:"מה קרה קלאן? אתה נראה לי מעט טרוד". אתה מסביר לו את כל אשר קרה לך, והוא אומר, בפרצוף קודר מעט:"אני מאוד מקווה שזה לא מה שאני חושב שזה. כך או כך, לך להואן. לעיר ראסטבורו. תחפש את מורגן, ותגיד לו שהגיע הזמן להוציא את נשק X. הוא יבין כבר על מה אני מדבר" הוא אומר בעודו הולך, אומר:"יש לי כמה עניינים לטפל בהם" ומשתגר משם.
    מה תעשה?
    סניז - 2/10
    קראנץ' - 3/12
    לנטרן - 2/10
    טאלונפליים - 6/10
    זה מתגמל :]
    --------------------------------

"זה היה... קרוב. יותר מדי קרוב, למען האמת." אומר ואשלוף את מכשיר השיגור. "לראסטבורו? כן, לראסטבורו." אתהה לשנייה ואשתגר מיד לאחר מכן. כשאגיע, אחפש את המעבדות בהן מורגן יושב.

10. עמיטריד.
    שם: עמיטריד

Amitlv
    *ברגע שקלטתי שאין לך סיכוי לנצח הוספתי את זה חח
    *זמן - ???
    *כסף - 0 פ"ד
    אתה אומר לג'ייס שלא רק הורסי רוצה מאוד לנצח ופוקד עליו מה לעשות. הורסי שולח מפיו מטח בועות שהוא מסדר כמעין מסך, ואז מזנק דרכו בחוזקה, יוצר אצל פוליוואג תדהמה עקב ההפתעה של הבועות המתפוצצות והורסי שמזנק, ולכן גורם לו הרבה מאוד נזק. ג'ייס, מעט לחוץ ,אומר:"פוליוואג, היפנוזה ואז אקדח מים! מהר!". פוליוואג שולח גלי היפנוזה ורדרדים, אך הורסי, שמתחיל כבר לכעוס על פוליוואג ונמאס לו קצת מהקרב, פשוט מרחף הצידה ומתחמק מההיפנוזה. לאחר מכן פוליוואג, שמבולבל מכך שההיפנוזה שלו לא פגעה שולח אקדח מים, שהורסי כמעט ומפספס, ולכן הוא כמעט ולא נפגע ממנו, ברמה שהנזק לא מורגש. שיניו של ג'ייס נראות קצת חורקות ולחץ מתחיל לבעבע בו, אך הוא משתדל להסתיר את זה.
    מה תעשה?
    הורסי - 5/10
    אני גם רוצה עלילה כמו נועם ))):
    --------------
    "קצה קשה אז בוכים?" אנסה להקניט אותו ולהוציא אותו מריכוז "זה בסדר לפעמים מנצחים" אאצור לרגע דרמטי "ולפעמים מפסידים" אגיד בנימה קצת רעה ועוקצנית "הורסי קדימה זה הזמן לסיים את הקרב הזה" אחזק את הפוקימון שלי "מסך בועות ואז תתקוף בדחיפה ממיקום מפתיע" אצווה בתקווה לסיים את זה

כמו תמיד. עמיטריד.

11. אני שלד
    שם: עמית
    עמית
    *מיקום - האנגר מסתורי, ???
    *זמן - ???
    *כסף - 0 פ"ד
    אתה מגמגם משהו על ספיגה ואז אומר לפוקימוניך מה לעשות. בליצל טס לעבר צ'יקוריטה, פוגע בה בחוזקה, בעוד טריקו מעיף מבט חודר אל שרומיש, גורם לו לאי נוחות ונראה כי הוא מחליש את הגנותיו. טריקו לוקחח יוזמה ומיד לאחר מכן חובט בשרומיש, גורם לו יותר נזק עקב חוסר הריכוז שלו. צ'יקוריטה ושרומיש נראים סביב חצי מהבריאות המיטבית שלהם כרגע. האיש אומר:"כל הכבוד! צ'יקוריטה ושרומיש, התקלה על טריקו!" האיש אומר כששני הפוקימונים נתקלים בחוזקה בטריקו, גורמים לו לא מעט נזק. יחד עם השיתוק והכל, טריקו מתחיל להיראות חלש. האיש אומר:"גם אם אין מתקפות רחבות טווח, הכיוון ההפוך גם עובד - לרכז את כל הפוקימונים על יריב אחד, וככה להוריד אותו יותר מהר" הוא אומר. אתה הולך אחורה ומועד על הפוקדורים. הוא אומר לך:"נסה להיות יותר קשוב לסביבה שלך. ותירגע. אף אחד לא בוחן אותך כאן. חוץ ממני". הוא אומר בניסיון אצילי להרגיע אותך.
    מה תעשה?
    בליצל - 8/10
    טריקו - 2/10 *משותק

אצילי להחריד
    ~~~~~~
    'אוקי' אני חושב לעצמי ונושף בניסיון להרגע
    'אתה בסדר.. הגיע הזמן להרגע.. ולהצליח את זה.. בוא נתרכז, אנחנו רוצים להוכיח שאנחנו כן מסוגלים להצטרף לפה, אחרת, למה באנו?' (הפכתי לגולום)
    "אוקי" אני אומר ונושף אוויר מהריאות
    "טריקו! בליצל! מתקפה מהירה על צ'יקוריטה!" אני אומר, נענה להצעתו של האיש

Spoiler ספוילר

12. היזהרו מחיקויים!
    *שלום לכם חברים! מקווה שאתם ממשיכים להנות. כמו שאני מניח שכולכם שמים לב, אנחנו מתקרבים אט-אט לסיום שנת הלימודים ואל חופשת הקיץ המיוחלת. בגלל שמן הסתם, בקיץ רובנו נוכל להגיב בתדירות גבוהה יותר, הייתי רוצה לראות את המ"ת מתקדם יותר מהר, ולכן אני מכריז כעת על איוונט נוסף ומיוחד: "קיץ 2016 - קיץ ההתפתחויות!"

*איוונט מספר 2 - "קיץ 2016 - קיץ ההתפתחויות!"

Spoiler ספוילר

טל
    *עם כמה שזה מפחיד אותי
    אני אתן לקנוניה הזו להמשיך בינתיים
    *זמן - בוקר מאוחר
    *דרגה - טוראית
    *כסף - 355 פ"ד
    את עונה לו בנאום חוצב לבבות, שמטרתו הכללית היא שאת צריכה להישאר כאן כדי להציל את חבריך. הישות אומרת:"כרצונך אליס. אבל אני לא מחכה ליום שבו כמה גיבורים ארציים יתחילו לעשות מעשה. אני מוחק את כדור הארץ כבר עכשיו, לפני שאתחיל בסדר עולמי חדש יותר, וטוב יותר, בלי שייגרם נזק ליקום כולו. להתראות לך" הוא אומר בעוד טווח המערבולת מתרחב וגדל. המערבולת מתחילה לשאוב יותר ויותר מהחדר, ואת כבר רואה את הסוף מתקרב. הטשטוש שהרחיק אותך משאר החדר נמחק, ואת שומעת את טרוי צועק:"אליס! אליס! אליס! תברחי!!!" בעודו מנסה למשוך אותך. אך את מרותקת לתנועת המערבולת המכלה את היקום לאט-לאט, לא מצליחה לזוז. טווח המערבולת מתרחב ומתחיל לרסק את קיר הזכוכית, ואת מתחילה להרגיש את כוח המשיכה שלה. את רואה את הסוף מול עינייך, כשלפתע תנועת המערבולת נעצרת על ידי אור תכול-ורוד בהיר שבוקע מהמסדרון שמוביל לחדר שבו המערבולת. לפתע, את מסתנוורת מאורו של מעין צבי ענק, מלכותי ואצילי, שדוהר במהירות על אל תוך החדר, על גבו סוכן אג'נטרה שאת כמעט בטוחה שכבר ראית. הצבי: הוא אומר:"תתכופפי! זרניאס, אור הרס!" כשזרניאס, הצבי, שולח מבין הקרניים הגדולות שלו מעין קרן אור ורודה שפוגעת במרכז המערבולת בעוצמה גדולה מאוד, יוצרת רעש נפץ חזק ואור מסנוור. זרניאס מתאמץ בכל כוחו לפגוע במרכז המערבולת כמה שיותר חזק, ואת רואה את המערבולת מצטמצמת אט-אט, עד שהיא נעלמת לחלוטין. אומאסטאר וישות נראים כועסים במיוחד. זרניאס התאמץ מאוד מהמתקפה והוא קורס, לא מתעלף אך נח כמעט באפיסת כוחות על הקרקע. הסוכן יורד ממנו, ואת שומעת את הישות מדברת לך ישר לתוך המוח וכנראה שגם לסוכן:"טיפש! אמרתי לך לא להסתבך בזה קלאן! אתה הרגע חרצת את גורל היקום! כנראה שאין לי ברירה אלא לצאת נגדך - נגדכם" הוא אומר ומסתכל עליך. גם קלאן מעיף בך במט - את רואה שהוא שזוף ושערו בלונדיני וקצר. "בכל כוחי" הוא ממשיך ואומר:"אומסטאר, התחבר! הבא את כוחו של ההליקס!" הוא אומר, בעוד האור המסמא שהוא מתקלף החוצה מהחייל, משאיר גופה חרוכה ובגדים על הקרקע. אומסטאר מרחף באוויר, נכנס לתוך הישות והופך למעין גרסה גדולה ושטנית של עצמו:
    Spoiler ספוילר
    . הקול אומר לכם, כעת ביותר זעם, נראה כי הוא משוחרר יותר ולכן יכול יותר לזעום: "אני הוא ההליקס. הגעתי לעולמכם על מנת להציל את היקום ממלחמות האדם המטופשות, אך במקום שתצטרפו לצד המנצח, בחרתם לצאת בורים ולהמשיך במלחמותיכם. על זה, התכוננו להתאייד! הוא אומר בזעם, טוען קרן אנרגיה. קלאן אומר לך:"תוציאי מישהו! אני מיד אחריך!"
    מה תעשי?

טוטודייל
    *זמן - צהריים
    *במהלך משימה רשמית
    *דרגה - טירון
    *כסף - 75 פ"ד
    אתה מוציא את קליידול שמרפא את כל הפוקימונים של כולם, ואומר לטרייסי וקודי ללכת. שניהם לא מתווכחים אתיך יותר מדי ואתה רץ, לבד לראשונה מאז שהצטרפת לצוות, לעבר מקור הצליל. אתה מתחיל להתקרב לאזור חשוך יותר ועתיד יותר, כשלפתע את שומע צהלה עוצמתית וזז הצידה בפחד. במרכז הנתיב דוהר צבי ענק צבעוני כשעל גבו סוכן בלונדיני: הצבי ממשיך לדהור ואז צועק צעקה. אתה רואה אור ורוד בוקע מהאזור, והאזור מוקף מהר מאוד במעין בועת מגן ורודה בלית חדירה. אתה רואה אורות מרצדים רבים מפנים הבועה ומבין שלא תוכל לעבור אותה. אתה חושב ששמעת מישוה צועק בבהלה:"קודי!!".
    מה תעשה?

נועם
    *שמח לשמוע. תתכונן לקרוסאובר אגדי.
    *זמן - אחה"צ
    *במהלך משימה רשמית
    *דרגה - טירון
    *כסף - 19,380 פ"ד
    אתה אומר לעצמך שזה היה קרוב מדי ומשתגר לראסטבורו. אתה רץ במהרה לעבר האזור שבו המבנים הגבוהים ביותר בעיר, מתוך אינסטינקט, ונתקל בהרבה מאוד בניינים גבוהים וגדולים, ביניהם גם המבנה הידוע והמוכר של תאגיד דבון, ואתה רואה ביניהם גם מבנה מפלצתי, קובייה ירוקה כהה בגובה כמה עשרות מטרים מטרים, מוקפת בגדר חשמל. על הקוביה תלוי דגל גדול של צוות אג'נטרה. אתה מתקרב לשער ומעביר את סיכת הסוכן שלך,רץ במהירות לאורך שביל הגישה אל הקובייה עצמה. אתה מגיע לכניסה ושני סוכנים שריריים וגדולים אומרים לעברך:"ברוך הבא לקוביה, סוכן. מה מעשיך כאן?". אתה אומר להם שמגנו שלח אותך למורגן, ואחד מהם אומר:"אלאקזאם צא! סרוק מוח לזדוניות!" הוא אומר בעוד מפוקדורו יוצא מעין יצור גדול צהוב-חום: . אתה מרגיש מגע במוחך, אך לא כמו המגע של האקזגיוטור של ברנדון, המגע של אלאקזאם הוא הרבה יותר מדויק, מחושב ומהיר. הוא סורק במהירות את כל מוחך, גורם לך כאב ראש. נראה שהוא מזועזע מהדברים שהוא ראה, אך הוא מסמן למאמנו לתת לך לעבור. הסכונים זזים ואתה ממשיך לרוץ פנימה. הפקידה מפנה אותך למעלית מסוימת עם כרטיס מגנטי אפור. אתה מעביר אותו בחריץ ליד הכפתורים והמעלית אומרת:"ברוך הבא לקובייה. מיד תגיע למעבדת הואן". אתה יורד במעלית כמה דקות, לארח מכן יוצא אל תוך מעבדה שכולה עשויה מחומרים לבנים בוהקים. המעבדה נראית חדשנית ומודרנית במיוחד, ואנשים בחלוקי מעבדה לבנים ועליהם סיכת סוכן חומה בהירה מסתובבים מסביב. אתה מחפש את מורגן, מגלה שהוא נמצא במעלה מדרגות, בתוך מעין משרד מופרד. אתה דופק על דלת המשרד ושומע קול אומר:"פתוח". את נכנס ורואה אדם עם שיער שחור, חולצה לבננה, עניבה אדומה, מכנסיים כחולות ומעין מחשב כף יד במכנסיו. על דש חולצתו יש סיכת סוכן כתומה הוא אומר:"אני מורגן, המדען הראשי של צוות אג'נטרה. ואתה?". אתה מציג את עצמך ואת מה שמגנו שלח אותך להביא. פרצופו של מורגן נהיה קודר, והוא אומר:"בוא איתי". הוא לוחץ על כפתור כסוף הקבוע בקיר, וחלק מהקיר נפתח. אתם עוברים דרכו ויורדים לאורך גרם מדרגות ארוך. מורגן אומר לך:"במשך שנים הייתי מודע שיבוא יום, וכוחות הרשע על כדור הארץ יתאגדו. עודל פני שצוות רמפא"ג קם, ידעתי זאת, והתחלתי בחיפושיי. לקחתי מטוס לקאלוס, שם שמעתי על אגדה מסתורית על פוקימון שהוא הכוח המנוגד למוות, ויכול להעניק חיי נצח. אמרו עליו שהוא מתעורר פעם ב1,000 שנים ונותן חיים לכל היצורים. חיפשתי אותו ביערות, בהרים, בגבעות ובעמקים של קאלוס, עד שמצאתי את זה" הוא אומר ופותח דלת לדחר. החדר הוא מעין חורש קטן, שמרכזו עץ לבן נטול עלים: . העץ הזה ידוע גם בשם זרניאס, פוקימון החיים. כרגע הוא בעיצומה של שנתו, אך בבוא השעה, כשהחשכה תאפיל על כדור הארץ, זרניאס יעלה ויילחם בה. ומכיוון שכעת החשכה עלתה, הגיע הזמן שהוא יתעורר". מורגן אומר, עוצם עיניו ושם יד על העץ. העץ מתחיל לזרוח באור כחול, לגדול ולזרוח, עד שצורתו משתנה - ענפיו הערומים מתגלים כקרניים, וגזעו הופך לגופו של צבי ענק וצבעוני: . מורגן אומר: "זרניאס! זהו קלאן! קח אותו איתך, אל מקור הרוע שמתעורר כעת בעולם, אל אב כל השדים, והילחמו בו! יחדיו!". מורגן אומר לך:"בבוא הזמן, כשתתייצב מול מערבולת האבדון, פקוד על זרניאס להשתמש באור הרס. הוא יעצור את התפשטות המערבולת, אך הישות שיצרה אותה תכעס. הוא ישתנה לצורתו האמיתית, מה שהיא לא תהיה, וינסה להשמיד אתכם. אז הענק לזרניאס את זה" הוא אומר ומגיש לך מעין גביש תכול בהיר: . "גביש החיים יעניק לזרניאס את כוחו המלא ויעביר אותו לצורתו האמיתית" הוא אומר בעוד זרניאס יורד על ברכיו, נותן לך לעלות על גבו. "עלה על זרניאס. תוחזיק חזק!" הוא אומר לך בעוד מטפס עליו. אתה מתמקם על גבו של זרניאס, והוא מזנק באוויר, חודר דרך החלל כאילו הוא כלום, היישר אל השמיים. אתה רואה את העיר ראסטבורו, ולאחריה את כל האי שהוא מחוז הואן, מהשמיים. משם, זרניאס דוהר מזרחה, אל עבר יבשה גדול שבמזרחה שלושה חצאי איים, שכשאתה מתקרב אתה מזהה אותם כיונובה. הוא מזנק אל מרכזם, על המדבר, וחודר כלפי מטה דרך כל השכבות של הסלע בחורבות הטירה היישר אל הבסיס. אתם נוחתים במרכז המולת הקרב וזרניאס, שהוא ענק מכל אדם, מזנק לו לעבר החדר שבו זימנת את גיראטינה. שם, אתה רואה את הישות, את אומסטאר, ומערבולת ענק שבדיוק עומדת לכלות סוכנת בערך בגילך. היא מסתכלת עליך בעודך פוקד על זרניאס להשתמש באור הרס, מה שמשמיד את המערבולת אך מביא את זרניאס לאפיסת כוחות. אומאסטאר והישות נראים כועסים במיוחד. זרניאס התאמץ מאוד מהמתקפה והוא קורס, לא מתעלף אך נח כמעט באפיסת כוחות על הקרקע. אתה יורד ממנו, ואתה שומע את הישות מדברת לך ישר לתוך המוח וכנראה שגם לסוכנת:"טיפש! אמרתי לך לא להסתבך בזה קלאן! אתה הרגע חרצת את גורל היקום! כנראה שאין לי ברירה אלא לצאת נגדך - נגדכם" הוא אומר ומסתכל על הסוכנת. היא גם מעיפה בך מבט - אתה רואה שעורה בהיר, שערה ג'ינג'י וארוך והיא מנומשת. "בכל כוחי" הוא ממשיך ואומר:"אומסטאר, התחבר! הבא את כוחו של ההליקס!" הוא אומר, בעוד האור המסמא שהוא מתקלף החוצה מהחייל, משאיר גופה חרוכה ובגדים על הקרקע. אומסטאר מרחף באוויר, נכנס לתוך הישות והופך למעין גרסה גדולה ושטנית של עצמו:
    Spoiler ספוילר
    . הקול אומר לכם, כעת ביותר זעם, נראה כי הוא משוחרר יותר ולכן יכול יותר לזעום: "אני הוא ההליקס. הגעתי לעולמכם על מנת להציל את היקום ממלחמות האדם המטופשות, אך במקום שתצטרפו לצד המנצח, בחרתם לצאת בורים ולהמשיך במלחמותיכם. על זה, התכוננו להתאייד! הוא אומר בזעם, טוען קרן אנרגיה. הסוכנת אומרת לך:"תעשה משהו! אני מיד אחריך!"
    מה תעשה?

Amitlv
    *חכה חכההה אתה עוד לא התחלת בכלל לשחק
    *זמן - ???
    *דרגה - ???
    *כסף - 0 פ"ד
    אתה מקניט אותו, מסה להוציא אותו מריכוז אך ג'ייס לא נכנע ללחץ. "משחק מלוכלך הא קטנצ'יק? אמא מרשה לך בכלל?" הוא אומר בניסיונותיו שלו להקניט אותך על גודלך וגילך. כשהוא אומר זאת אתה שם לב שג'ייס בן כ-20, הרבה יותר בוגר וגבוה ממך. הורסי יוצר שוב מסך בועות, מסתער דרכו בעוצמה ובצהלה באפו, מתנגש בפוליוואג וגורם לו לא מעט נזק, משאיר אותו חלוש ובקושי עומד על הרגליים. ג'ייס הלחוץ אומר:"פוליוואג! הימור אחרון! קח את הורסי איתך!" ופוליוואג אוגר אנריגה בתוכו, מזנק בזינוק התאבדות על הורסי, שרק בקושי מצליח להתחמק. הורסי נפגע קשה מאוד וכמעט מתעלף, אך פוליוואג נפגע גם הוא מההתנגשות והתעלף בעצמו. ג'ייס תופס את פניו ואומר:"לא. לא!! עד שברחתי מהצינוק בג'וטו, אני לא מתכוון לחזור שוב!" הוא צועק וחובט בגפיו בעוד שני חיילי אקווה-רמפא"ג לוקחים אותו משם, חייל שלישי לוכד את פוליוואג המעולף בכדור אקווה חדש, למגויסים הבאים. אתה מחכה רגע בזמן ששני הקרבות האחרים נגמרים ושני אנשים נוספים נגררים לצינוק, ואז החייל שפגשתם בהתחלה ניגש אלייך ולשני האנשים הנוספים שלידך, אחד מהם עם פיפלאפ והשני עם קלאונצ'ר. חיילים נוספים תופסים מחדש בארבוץ' ואושאווט שהובסו. החייל שפגשתם בהחתחלה אומר: "ברכותיי! כעת, אתם חלק רשמי מצוות אקווה-רמפא"ג! אתם מוזמנים להצטרף אליי לטקס קבלת המדים, קומה אחת למעלה, בבסיס המבצעי" הוא אומר והולך אל מעלית שממוקמת בפינת החדר.
    מה תעשי?

עמית
    *נכון??
    *מיקום - האנגר מסתורי, ???
    *זמן - ???
    *דרגה - ???
    *כסף - 0 פ"ד
    אתה מדבר לעצמך בראש, אומר לעצמך מילות עידוד ונרגע. אתה נושף אוויר מהריאות ונענה לעצתו של האיש. בליצל טס קדימה במתקפה מהירה, בעוד טריקו מנסה גם הוא לטוס אך השיתוק מעט אותו מעט. שניהם עדיין מגיעים במהירות גבוהה מאוד על צ'יקוריטה, פוגעים בה קשה מאוד. האיש אומר:"צ'יקוריטה, התקלה על טריקו! שרומיש, אבקת שינה על בליצל!". צ'יקוריטה מזנקת אל טריקו, מתנגשת בו בחוזקה ומעלפת אותו. שרומיש מעיף אבקה ירקרקה באוויר, שמטרה לפגוע בבליצל, אך בליצל מהיר במיוחד ומצליח לדהור במהירות אל מחוץ לטווח האבקה. האיש מתרשם ואומר:" בליצל שלך מפגין מהירות מרשימה. כדאי לך לנסות לתעל את זה לטובתך".
    מה תעשה?
    טריקו - 0/10
    בליצל - 8/10
    Spoiler ספוילר

13. blue To My Bones
    נועם
    *שמח לשמוע. תתכונן לקרוסאובר אגדי.
    *זמן - אחה"צ
    *במהלך משימה רשמית
    *דרגה - טירון
    *כסף - 19,380 פ"ד
    אתה אומר לעצמך שזה היה קרוב מדי ומשתגר לראסטבורו. אתה רץ במהרה לעבר האזור שבו המבנים הגבוהים ביותר בעיר, מתוך אינסטינקט, ונתקל בהרבה מאוד בניינים גבוהים וגדולים, ביניהם גם המבנה הידוע והמוכר של תאגיד דבון, ואתה רואה ביניהם גם מבנה מפלצתי, קובייה ירוקה כהה בגובה כמה עשרות מטרים מטרים, מוקפת בגדר חשמל. על הקוביה תלוי דגל גדול של צוות אג'נטרה. אתה מתקרב לשער ומעביר את סיכת הסוכן שלך,רץ במהירות לאורך שביל הגישה אל הקובייה עצמה. אתה מגיע לכניסה ושני סוכנים שריריים וגדולים אומרים לעברך:"ברוך הבא לקוביה, סוכן. מה מעשיך כאן?". אתה אומר להם שמגנו שלח אותך למורגן, ואחד מהם אומר:"אלאקזאם צא! סרוק מוח לזדוניות!" הוא אומר בעוד מפוקדורו יוצא מעין יצור גדול צהוב-חום: . אתה מרגיש מגע במוחך, אך לא כמו המגע של האקזגיוטור של ברנדון, המגע של אלאקזאם הוא הרבה יותר מדויק, מחושב ומהיר. הוא סורק במהירות את כל מוחך, גורם לך כאב ראש. נראה שהוא מזועזע מהדברים שהוא ראה, אך הוא מסמן למאמנו לתת לך לעבור. הסכונים זזים ואתה ממשיך לרוץ פנימה. הפקידה מפנה אותך למעלית מסוימת עם כרטיס מגנטי אפור. אתה מעביר אותו בחריץ ליד הכפתורים והמעלית אומרת:"ברוך הבא לקובייה. מיד תגיע למעבדת הואן". אתה יורד במעלית כמה דקות, לארח מכן יוצא אל תוך מעבדה שכולה עשויה מחומרים לבנים בוהקים. המעבדה נראית חדשנית ומודרנית במיוחד, ואנשים בחלוקי מעבדה לבנים ועליהם סיכת סוכן חומה בהירה מסתובבים מסביב. אתה מחפש את מורגן, מגלה שהוא נמצא במעלה מדרגות, בתוך מעין משרד מופרד. אתה דופק על דלת המשרד ושומע קול אומר:"פתוח". את נכנס ורואה אדם עם שיער שחור, חולצה לבננה, עניבה אדומה, מכנסיים כחולות ומעין מחשב כף יד במכנסיו. על דש חולצתו יש סיכת סוכן כתומה הוא אומר:"אני מורגן, המדען הראשי של צוות אג'נטרה. ואתה?". אתה מציג את עצמך ואת מה שמגנו שלח אותך להביא. פרצופו של מורגן נהיה קודר, והוא אומר:"בוא איתי". הוא לוחץ על כפתור כסוף הקבוע בקיר, וחלק מהקיר נפתח. אתם עוברים דרכו ויורדים לאורך גרם מדרגות ארוך. מורגן אומר לך:"במשך שנים הייתי מודע שיבוא יום, וכוחות הרשע על כדור הארץ יתאגדו. עודל פני שצוות רמפא"ג קם, ידעתי זאת, והתחלתי בחיפושיי. לקחתי מטוס לקאלוס, שם שמעתי על אגדה מסתורית על פוקימון שהוא הכוח המנוגד למוות, ויכול להעניק חיי נצח. אמרו עליו שהוא מתעורר פעם ב1,000 שנים ונותן חיים לכל היצורים. חיפשתי אותו ביערות, בהרים, בגבעות ובעמקים של קאלוס, עד שמצאתי את זה" הוא אומר ופותח דלת לדחר. החדר הוא מעין חורש קטן, שמרכזו עץ לבן נטול עלים: . העץ הזה ידוע גם בשם זרניאס, פוקימון החיים. כרגע הוא בעיצומה של שנתו, אך בבוא השעה, כשהחשכה תאפיל על כדור הארץ, זרניאס יעלה ויילחם בה. ומכיוון שכעת החשכה עלתה, הגיע הזמן שהוא יתעורר". מורגן אומר, עוצם עיניו ושם יד על העץ. העץ מתחיל לזרוח באור כחול, לגדול ולזרוח, עד שצורתו משתנה - ענפיו הערומים מתגלים כקרניים, וגזעו הופך לגופו של צבי ענק וצבעוני: . מורגן אומר: "זרניאס! זהו קלאן! קח אותו איתך, אל מקור הרוע שמתעורר כעת בעולם, אל אב כל השדים, והילחמו בו! יחדיו!". מורגן אומר לך:"בבוא הזמן, כשתתייצב מול מערבולת האבדון, פקוד על זרניאס להשתמש באור הרס. הוא יעצור את התפשטות המערבולת, אך הישות שיצרה אותה תכעס. הוא ישתנה לצורתו האמיתית, מה שהיא לא תהיה, וינסה להשמיד אתכם. אז הענק לזרניאס את זה" הוא אומר ומגיש לך מעין גביש תכול בהיר: . "גביש החיים יעניק לזרניאס את כוחו המלא ויעביר אותו לצורתו האמיתית" הוא אומר בעוד זרניאס יורד על ברכיו, נותן לך לעלות על גבו. "עלה על זרניאס. תוחזיק חזק!" הוא אומר לך בעוד מטפס עליו. אתה מתמקם על גבו של זרניאס, והוא מזנק באוויר, חודר דרך החלל כאילו הוא כלום, היישר אל השמיים. אתה רואה את העיר ראסטבורו, ולאחריה את כל האי שהוא מחוז הואן, מהשמיים. משם, זרניאס דוהר מזרחה, אל עבר יבשה גדול שבמזרחה שלושה חצאי איים, שכשאתה מתקרב אתה מזהה אותם כיונובה. הוא מזנק אל מרכזם, על המדבר, וחודר כלפי מטה דרך כל השכבות של הסלע בחורבות הטירה היישר אל הבסיס. אתם נוחתים במרכז המולת הקרב וזרניאס, שהוא ענק מכל אדם, מזנק לו לעבר החדר שבו זימנת את גיראטינה. שם, אתה רואה את הישות, את אומסטאר, ומערבולת ענק שבדיוק עומדת לכלות סוכנת בערך בגילך. היא מסתכלת עליך בעודך פוקד על זרניאס להשתמש באור הרס, מה שמשמיד את המערבולת אך מביא את זרניאס לאפיסת כוחות. אומאסטאר והישות נראים כועסים במיוחד. זרניאס התאמץ מאוד מהמתקפה והוא קורס, לא מתעלף אך נח כמעט באפיסת כוחות על הקרקע. אתה יורד ממנו, ואתה שומע את הישות מדברת לך ישר לתוך המוח וכנראה שגם לסוכנת:"טיפש! אמרתי לך לא להסתבך בזה קלאן! אתה הרגע חרצת את גורל היקום! כנראה שאין לי ברירה אלא לצאת נגדך - נגדכם" הוא אומר ומסתכל על הסוכנת. היא גם מעיפה בך מבט - אתה רואה שעורה בהיר, שערה ג'ינג'י וארוך והיא מנומשת. "בכל כוחי" הוא ממשיך ואומר:"אומסטאר, התחבר! הבא את כוחו של ההליקס!" הוא אומר, בעוד האור המסמא שהוא מתקלף החוצה מהחייל, משאיר גופה חרוכה ובגדים על הקרקע. אומסטאר מרחף באוויר, נכנס לתוך הישות והופך למעין גרסה גדולה ושטנית של עצמו:
    Spoiler ספוילר הצג ספוילר
    . הקול אומר לכם, כעת ביותר זעם, נראה כי הוא משוחרר יותר ולכן יכול יותר לזעום: "אני הוא ההליקס. הגעתי לעולמכם על מנת להציל את היקום ממלחמות האדם המטופשות, אך במקום שתצטרפו לצד המנצח, בחרתם לצאת בורים ולהמשיך במלחמותיכם. על זה, התכוננו להתאייד! הוא אומר בזעם, טוען קרן אנרגיה. הסוכנת אומרת לך:"תעשה משהו! אני מיד אחריך!"
    מה תעשה?
    *פאק, זה היה ארוך
    *i love you
    *אתה מודע לזה שכרגע הפכת אותי לשחקן הכי עוצמתי במשחק, כן?
    -------------------------------------------------------------
    "זארניס, פוקימון החיים... זה... זה כבוד גדול" אומר לו, בעודי מקווה שהוא מבין אותי. לאחר מכן, אעלה על גבו וארכב בעזרתו לעבר מקור המערבולת. "הנה, זה שם!!! זרניאס, מתקפת אור הרס!!!" אקרא ואביט בפוקימון העוצמתי משמיד את המערבולת. "זראניאס!!!" אקרא בפחד לאחר שאראה שהוא קורס מעוצמת המתקפה. "יצור קדמוני! ההליקס!!! אני כאן!!!" אקרא לעברו על מנת לקבל את תשומת לבו המלאה. "בני אדם היו אלה שעמדו בראש הכישלונות הגדולים בהיסטוריה!!! אך אנו בני אדם אחרי הכל!! וכשם שאנחנו טועים... יש חן בכשלונותינו!!! אנחנו מסוגלים ללמוד ולהתפתח בעזרת הכשלונות שלנו!!! וכשם שבני האדם... בכל תקופת זמן שהייתה ותהיה, ניצבו בראש מורם, חסרי פחד, אל מול האיומים הגדולים שהמין שלי ידע... הליקס!!! אני קלאן, ואני הולך לעצור אותך ואת הכוונות שלך!! בכל מחיר!!" אומר לו ואשלוף את הגביש שמורגן העניק לי. "הגיע הזמן, זרניאס!!! רתום את כוח גביש החיים והתשנה לצורתך האמיתית!!! ביחד, בן אנוש והפוקימון העוצמתיים ביחד, נעמוד מול ההליקס ונסכל את כוונותיו הזדוניות... למען החיים והמין האנושי!!!"

14. עמיטריד.
    שם: עמיטריד
    Amitlv
    *חכה חכההה אתה עוד לא התחלת בכלל לשחק
    *זמן - ???
    *דרגה - ???
    *כסף - 0 פ"ד
    אתה מקניט אותו, מסה להוציא אותו מריכוז אך ג'ייס לא נכנע ללחץ. "משחק מלוכלך הא קטנצ'יק? אמא מרשה לך בכלל?" הוא אומר בניסיונותיו שלו להקניט אותך על גודלך וגילך. כשהוא אומר זאת אתה שם לב שג'ייס בן כ-20, הרבה יותר בוגר וגבוה ממך. הורסי יוצר שוב מסך בועות, מסתער דרכו בעוצמה ובצהלה באפו, מתנגש בפוליוואג וגורם לו לא מעט נזק, משאיר אותו חלוש ובקושי עומד על הרגליים. ג'ייס הלחוץ אומר:"פוליוואג! הימור אחרון! קח את הורסי איתך!" ופוליוואג אוגר אנריגה בתוכו, מזנק בזינוק התאבדות על הורסי, שרק בקושי מצליח להתחמק. הורסי נפגע קשה מאוד וכמעט מתעלף, אך פוליוואג נפגע גם הוא מההתנגשות והתעלף בעצמו. ג'ייס תופס את פניו ואומר:"לא. לא!! עד שברחתי מהצינוק בג'וטו, אני לא מתכוון לחזור שוב!" הוא צועק וחובט בגפיו בעוד שני חיילי אקווה-רמפא"ג לוקחים אותו משם, חייל שלישי לוכד את פוליוואג המעולף בכדור אקווה חדש, למגויסים הבאים. אתה מחכה רגע בזמן ששני הקרבות האחרים נגמרים ושני אנשים נוספים נגררים לצינוק, ואז החייל שפגשתם בהתחלה ניגש אלייך ולשני האנשים הנוספים שלידך, אחד מהם עם פיפלאפ והשני עם קלאונצ'ר. חיילים נוספים תופסים מחדש בארבוץ' ואושאווט שהובסו. החייל שפגשתם בהחתחלה אומר: "ברכותיי! כעת, אתם חלק רשמי מצוות אקווה-רמפא"ג! אתם מוזמנים להצטרף אליי לטקס קבלת המדים, קומה אחת למעלה, בבסיס המבצעי" הוא אומר והולך אל מעלית שממוקמת בפינת החדר.
    מה תעשי?
    מה.תעשי??? חצוף
    ~~~~~~~~~

'הוא אמר מוזמנים' אחשוב 'לא חייבים' אחייך. אחזיר את הורסי לפוקדור שלו "שיהיה לנו בהצלחה שותף" אגיד לו ואחכה שכולם יעלו במעלית ואז אתחמק לחקור קצת את הבסיס

כמו תמיד. עמיטריד.

15. משתמש מנוסה
    *שלום לכם חברים! מקווה שאתם ממשיכים להנות. כמו שאני מניח שכולכם שמים לב, אנחנו מתקרבים אט-אט לסיום שנת הלימודים ואל חופשת הקיץ המיוחלת. בגלל שמן הסתם, בקיץ רובנו נוכל להגיב בתדירות גבוהה יותר, הייתי רוצה לראות את המ"ת מתקדם יותר מהר, ולכן אני מכריז כעת על איוונט נוסף ומיוחד: "קיץ 2016 - קיץ ההתפתחויות!"

*איוונט מספר 2 - "קיץ 2016 - קיץ ההתפתחויות!"

Spoiler ספוילר

טוטודייל
    *זמן - צהריים
    *במהלך משימה רשמית
    *דרגה - טירון
    *כסף - 75 פ"ד
    אתה מוציא את קליידול שמרפא את כל הפוקימונים של כולם, ואומר לטרייסי וקודי ללכת. שניהם לא מתווכחים אתיך יותר מדי ואתה רץ, לבד לראשונה מאז שהצטרפת לצוות, לעבר מקור הצליל. אתה מתחיל להתקרב לאזור חשוך יותר ועתיד יותר, כשלפתע את שומע צהלה עוצמתית וזז הצידה בפחד. במרכז הנתיב דוהר צבי ענק צבעוני כשעל גבו סוכן בלונדיני: הצבי ממשיך לדהור ואז צועק צעקה. אתה רואה אור ורוד בוקע מהאזור, והאזור מוקף מהר מאוד במעין בועת מגן ורודה בלית חדירה. אתה רואה אורות מרצדים רבים מפנים הבועה ומבין שלא תוכל לעבור אותה. אתה חושב ששמעת מישוה צועק בבהלה:"קודי!!".
    מה תעשה?

[/COLOR]
    'מה זה היה?' אחשוב בראש ואתחיל לרוץ לעבר הצעקה. 'מה קרה לקודי?!' הראש שלי יתחיל להכנס לסרטים בזמן הריצה לכיוונו של קודי. "קודי אני בדרך!" אצעק בתקווה שטרייסי או קודי שומעים אותי 'מי היה הבן אדם הזה? לא הצלחתי לראות כלום חוץ מאת השיער שלו. האם זה היה ברנדון? ומה זה הפוקימון הזה שהוא רכב עליו?' אתמלא בשאלות אך אדאג לקודי קודם כל.

עמוד 79 מתוך 89 ראשוןראשון ... 29697778798081 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •