Pokemon GO
עמוד 53 מתוך 89 ראשוןראשון ... 343515253545563 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 781 עד 795 מתוך 1329
  1. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Alice צפה בהודעה
    הגרלתי פרסים כי חנוכה וזה. תקבלו בקרוב הודעה פרטית עם הפרס שלכם!

~מיילס~
    סקיטי חופר בור, וקופץ לתוכו במהירות, חומק בשנייה האחרונה מהעלים הזוהרים של צ'יקוריטה. אתה שומע רחשים קטנים מהאדמה, צ'יקוריטה נראת מתרכזת וקופצת הצידה בהתחמקות בדיוק בשנייה שסקיטי מנסה להתקיל אותה מתוך האדמה. המצח של סקיטי מתחיל לזהור באור ורוד, מוכן לחבטת זן. הוא חובט בצ'יקוריטה שזועקת מעט מעוצמת המכה, ומתרחק מיד אחרונית. אתה מעודד אותו, ונראה שהוא שמח מהעידוד. צ'יקוריטה לעומת זאת, לא נראית שמחה במיוחד. היא פוערת את פיה וכדור אנרגיה ירקרק מופיע מולה, היא משגרת את הכדור במהירות עצומה, סקיטי לא מספיק להתחמק ועף אחורנית, היישר על שיח קוצני.
    "לא נורא סקיטי! התחלנו בצורה מעולה!" אני נותן לו חיזוק חיובי,
    "עכשיו, תשתמש שוב בחפירה בדיוק כמו מקודם רק במקום חבטת זן תשתמש בהתקלה בכל הכוח סקיטי! אני מאמין שאתה יכול לסיים את זה פה!" אני מורה לו.
    "היי ראלטס, אם יש לך עצות אני ממש אשמח לשמוע אותן כרגע" אני פונה אל ראלטס בחיוך ובקשה לעזרה
    s"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define Reality. But what does it mean to be 'correct' or 'true'? Merely vague concepts... Their Reality may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world, shaped by their beliefs?"d

.Uchiha Itachi -

2. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    ~מוריס~
    אתה מעודד את פנאפי שלא לוותר. הוא משתמש בכח עתיק, מכוון את ההתקפה לכנפיים של סקארמורי. סקארמורי עייף מידי, לא מספיק להתחמק וצונח ארצה, לא מסוגל לעוף. אתה קופץ על המעורב ומתחיל לנקר את עיניו, הוא עדיין לא מתעור ולכן אין דבר שיפריע לפעולה. סקארמורי חובט בך מהצד, מעיף אותך מהשותף שלו. המעורב פוקח עיניים וצועק מכאב, הוא מביט בך מבולבל, נראה שהראייה שלו מטושטשת הודות לך. הוא מרים את כנפיו לצדדים והן מתחילות לזהור באור מתכתי, הוא רץ אלייך, מתחיל לעופף באוויר תוך כדי, ונראה שהוא עומד לפגוע בך כל רגע עם הכנפיים האלו! אתה מבין שאין לך זמן להתחמק, אתה עוצם עיניים, וכלום לא קורה. המעורב פספס! הראייה המטושטשת שלו מנעה ממנו להבין איפה בדיוק אתה נמצא. בינתיים, סקארמורי רץ בחוסר שיווי משקל את פנאפי, עם מקור זוהר.

~מייקל~
    "יש לך המון ביטחון עצמי, הה?" אתה אומר לצ'ימצ'אר בחיוך גדול. אתה מרים אותו ומושיב אותו על כתפך. אתה אומר לצ'ימצ'אר כמה ביטחון זה דבר חשוב. אתה פונה לפרופסור ומודה לו, ומתכוון ללכת. "רק רגע" עוצר אותך הפרופסור, וקולו נעשה רציני. "מייקל, אני יכול לראות כבר עכשיו כמה פוקימונים ומעורבים חשובים לך. ולכן אני עומד לספר לך משהו חשוב מאוד. לא הרבה יודעים על כך, אך מידי פעם, לעיתים מאוד נדירות נולד מעורב\ת אגדי. המעורבים האלו החלו להיוולד רק בשני העשורים האחרונים ולכן רובם מאוד צעירים, אבל-גם מאוד חזקים. הארי שם לעצמו מטרה ללכוד אותם. אם תיתקל במסע שלך במעורב כזה, בבקשה, צרף אותו למסע שלך והגן עליו. אסור לתת להארי לנצח". "הגיע הזמן ללכת" הוא אומר פתאום, מבלי לחכות לתשובה ודוחף אותך אל מעבר לדלת. אתה שואל את צ'ימצ'אר מה הדבר הראשון שהיה רוצה לעשות, ומציע לו להתאמן. "זה רעיון טוב. אולי כדאי שנתקדם לדרך הראשונה ונחפש פוקימונים להילחם נגדם שם?" הוא מציע לך.

~מיילס~
    "לא נורא סקיטי! התחלנו בצורה מעולה!" אתה מחזק אותו. סקיטי חופר בור, ונכנס במהירות אל תוך האדמה. צ'יקוריטה מקשיב היטב, וכמו קודם, מתחמק בשנייה האחרונה. סקיטי מתקיל בחוזקה את צ'יקוריטה, שנראה מתעייף. ראלטס מופתע מכך שאתה מבקש ממנו עזרה ומתחיל להסמיק תוך כדי דיבור "נ..נראה שלצ'יקוריטה יש חושים די טובים. אז אולי עדיף לא להשתמש בחפירה, כי הוא מבין איפה סקיטי נמצא.. אני חושב" הוא אומר. "אתה לא רע" אתה שומע את צ'יקוריטה אומרת לסקיטי בחיוך.
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

3. משתמש מנוסה
    ~מוריס~
    ~מיילס~
    "לא נורא סקיטי! התחלנו בצורה מעולה!" אתה מחזק אותו. סקיטי חופר בור, ונכנס במהירות אל תוך האדמה. צ'יקוריטה מקשיב היטב, וכמו קודם, מתחמק בשנייה האחרונה. סקיטי מתקיל בחוזקה את צ'יקוריטה, שנראה מתעייף. ראלטס מופתע מכך שאתה מבקש ממנו עזרה ומתחיל להסמיק תוך כדי דיבור "נ..נראה שלצ'יקוריטה יש חושים די טובים. אז אולי עדיף לא להשתמש בחפירה, כי הוא מבין איפה סקיטי נמצא.. אני חושב" הוא אומר. "אתה לא רע" אתה שומע את צ'יקוריטה אומרת לסקיטי בחיוך.
    "יופי של חשיבה ראלטס, תודה על העזרה" אני מחמיא לו, מנצל את הקרב כדי לנסות ולגרום לראלטס להיפתח קצת יותר.
    " אוקיי סקיטי, בוא ונוכיח לצ'יקורטה שאתה הרבה. יותר מ'לא רע'!"
    'עכשיו שיש שני בורות שחפורים באדמה ניתן לנצל את זה לטובתנו... ' אני חושב לעצמי ומתחיל* לפתח בראש תכנית.
    "סקיטי, תתחיל לתקוף את ציקוריטה שוב ושוב עם התקלה, לאו דווקא במטרה לפגוע אלא כדי לדחוק אותו לכיוון אחד הבורות, כאשר אתם קרובים מספיק תפגע בו ישירות עם התקלה ותנסה להפיל אותו לתוך הבור; כשהוא כלוא בתוך הבור ואין לו לאן לברוח תשתמש בחבטת זן בכל הכוח שיש לך! אני יודע שזה מסובך, אבל אני מאמין שאתה מסוגל!" אני מורה לו בנחישות.
    'התכנית הזאת היא אתגר רציני, צריך להיות פה שילוב של מזל והרבה יכולת ברמה גבוהה של סקיטי... אני מקווה שהוא יצליח" אני חושב לעצמי בלחץ.

4. blue To My Bones
    שם: Noawsomeness
    ~מייקל~
    "יש לך המון ביטחון עצמי, הה?" אתה אומר לצ'ימצ'אר בחיוך גדול. אתה מרים אותו ומושיב אותו על כתפך. אתה אומר לצ'ימצ'אר כמה ביטחון זה דבר חשוב. אתה פונה לפרופסור ומודה לו, ומתכוון ללכת. "רק רגע" עוצר אותך הפרופסור, וקולו נעשה רציני. "מייקל, אני יכול לראות כבר עכשיו כמה פוקימונים ומעורבים חשובים לך. ולכן אני עומד לספר לך משהו חשוב מאוד. לא הרבה יודעים על כך, אך מידי פעם, לעיתים מאוד נדירות נולד מעורב\ת אגדי. המעורבים האלו החלו להיוולד רק בשני העשורים האחרונים ולכן רובם מאוד צעירים, אבל-גם מאוד חזקים. הארי שם לעצמו מטרה ללכוד אותם. אם תיתקל במסע שלך במעורב כזה, בבקשה, צרף אותו למסע שלך והגן עליו. אסור לתת להארי לנצח". "הגיע הזמן ללכת" הוא אומר פתאום, מבלי לחכות לתשובה ודוחף אותך אל מעבר לדלת. אתה שואל את צ'ימצ'אר מה הדבר הראשון שהיה רוצה לעשות, ומציע לו להתאמן. "זה רעיון טוב. אולי כדאי שנתקדם לדרך הראשונה ונחפש פוקימונים להילחם נגדם שם?" הוא מציע לך.
    "הפרופסור הזה תמיד היה כלכך נחמד?" שאשל את צ'ימצ'אר תוך כדי שימוש בציניות מובהקת. "נשמע כמו רעיון טוב. נלך ביחד, אבל תהיה דרוך להתקיף אם משהו יחליט לקפוץ עלינו." אדריך את צ'ימצ'אר מה לעשות ואתקדם איתו בדרך הראשונה, תוך כדי שאנסה להכין את עצמי נפשית ופיזית. "סוף סוף, משהו אמיתי להילחם בו. מישהו שישים את כל מה שהתאמנתי עליו למבחן." אומר בדריכות וארגיש את הלהט שבתוכי גובר וקטן.

5. student of Gakuen Alice
    ~מיילס~
    "יופי של חשיבה ראלטסת תודה על העזרה" אתה מחמיא לראלטס. אתה חושב, מסתכל על שני הבורות בזירה במטרה לפתח תוכנית בראשך. סקיטי תוקף את צ'יקוריטה בהתקלות קטנות שגורמות לו לסגת לאחור. צ'יקוריטה לא מבינה מה הוא מנסה לעשות ונסוגרה לאט לאט אחורה, שהיא קרובה יחסית לפתח הבור סקיטי דוחף אותה חזק יותר, והיא נופלת פנימה. המצח של סקיטי זוהר באור ורדרד והאו צולל אל תוך הבור. אתה שומע רחשים, לא בדיוק מבין מה קורה. כמה שניות לאחר מכן צ'יקוריטה נזרקת אל מחוץ לבור, מובסת. סקיטי מזנק החוצה אחריה ומסתובב סביב עצמו כמה פעמים בשמחה.

~מייקל~
    "הפרופסור תמיד היה כל כך נחמד?" אתה שואל את צ'ימצ'אר בציניות, והוא מתחיל לצחוק. אתה מסכים עם הרעיון של צ'ימצ'אר ומתקדם אל עבר הדרך הראשונה תוך כדי שאתה מכין את עצמך נפשית ופיזית, מתרגש להילחם בפוקימון אמיתי. אתה עובר על יד שלט "דרך 29" והמסע שלך מתחיל.
    המקום נראה כמו יער בעל עצים נמוכים יחסית. אתה שומע רעשים מכל עבר ומסתכל לכל כיוון. אתה במהרה מאתר לא מעט פוקימונים
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

6. אני שלד
    שם: עמית
    הגרלתי פרסים כי חנוכה וזה. תקבלו בקרוב הודעה פרטית עם הפרס שלכם!

~ג'ימי~
    אתה רואה את המכון, וישר נזכר באלקטרו. לאחר כמה וויכוחים פנימיים אתה מחליט שאתה חייב לבדוק אם הוא הגיע למכון במקרה. "לינה..אני.. אני רוצה שניכנס לפה, אני רוצה.. לבדוק משהו" אתה אומר לה בהיסוס. "אוקיי. בוא ניכנס" היא עונה, רואה בעינייך כמה חשוב לך להיכנס. אתם עוברים דרך השער ומנסים לפתוח את הדלת, מגלים שהיא לא נעולה. אתם נכנסים לרחבה ומבחינים בכמה מדענים מדברים אחד עם השני. מדען אחד נראה בוגר יותר מהשאר ועל החלוק שלו תגית "מנהל מכון. פרופסור רוברט". רוברט מבחין בכם וניגש אלייכם. "שלום, אפשר לעזור?" הוא שואל
    ״אממ... כן.. יכול להיות במקרה שנכנס לפה בימים האחרונים ילד? בערך בין 12? הוא כנראה היה עם וויבראווה״ אני שואל, עדיין לא לגמרי החלטי אם זה שאני מברר עליו
    ~~~~
    סליחה על התגובה הקצרה דא

Spoiler ספוילר

7. משתמש מנוסה
    ~מיילס~
    "יופי של חשיבה ראלטסת תודה על העזרה" אתה מחמיא לראלטס. אתה חושב, מסתכל על שני הבורות בזירה במטרה לפתח תוכנית בראשך. סקיטי תוקף את צ'יקוריטה בהתקלות קטנות שגורמות לו לסגת לאחור. צ'יקוריטה לא מבינה מה הוא מנסה לעשות ונסוגרה לאט לאט אחורה, שהיא קרובה יחסית לפתח הבור סקיטי דוחף אותה חזק יותר, והיא נופלת פנימה. המצח של סקיטי זוהר באור ורדרד והאו צולל אל תוך הבור. אתה שומע רחשים, לא בדיוק מבין מה קורה. כמה שניות לאחר מכן צ'יקוריטה נזרקת אל מחוץ לבור, מובסת. סקיטי מזנק החוצה אחריה ומסתובב סביב עצמו כמה פעמים בשמחה.
    "כל הכבוד סקיטי!!" אני קורא בשמחה ומנסה לצרף את ראלטס ביחד איתי לריקוד הניצחון שלו.
    "אנחנו צוות נהדר חבר'ה" אני מסתכל על שניהם בגאווה, "ובנוגע אלייך ציקוריטה - יופי של קרב, אתה מוכשר מאוד" אני מחמיא לו ברצינות.
    " עכשיו, בואו ונמשיך להתקדם בדרך" אומר ושואף שאיפות עמוקות מהאוויר הנקי שבדרך,
    'איזו התחלה נהדרת. .. הכל מתחבר לי' אני חושב בסיפוק בעודי מסתכל על ראלטס וסקיטי.

8. blue To My Bones
    ~מייקל~
    "הפרופסור תמיד היה כל כך נחמד?" אתה שואל את צ'ימצ'אר בציניות, והוא מתחיל לצחוק. אתה מסכים עם הרעיון של צ'ימצ'אר ומתקדם אל עבר הדרך הראשונה תוך כדי שאתה מכין את עצמך נפשית ופיזית, מתרגש להילחם בפוקימון אמיתי. אתה עובר על יד שלט "דרך 29" והמסע שלך מתחיל.
    המקום נראה כמו יער בעל עצים נמוכים יחסית. אתה שומע רעשים מכל עבר ומסתכל לכל כיוון. אתה במהרה מאתר לא מעט פוקימונים
    "הממ... כולם נראים כמו פוקימונים ידידותיים לטירונים כמונו... מה דעתך על הטיילו ההוא שם?" אומר לצ'ימצ'אר ואצביע על העכבר הסגול. "אם נצליח להביס אותו, אולי הוא ירצה להצטרף אלינו!" אומר לצ'ימצ'אר ואשאל את דעתו. לאחר מכן, אנסה להתקרב אל טיילו בזהירות על מנת שלא יבהל ואשאל אותו מה דעתו.

9. משתמש על פעיל
    שם: אלמוג,דאלאמבר-שם ספרטה-מיקום
    [QUOTE=Alice;1493212]~מוריס~
    אתה מעודד את פנאפי שלא לוותר. הוא משתמש בכח עתיק, מכוון את ההתקפה לכנפיים של סקארמורי. סקארמורי עייף מידי, לא מספיק להתחמק וצונח ארצה, לא מסוגל לעוף. אתה קופץ על המעורב ומתחיל לנקר את עיניו, הוא עדיין לא מתעור ולכן אין דבר שיפריע לפעולה. סקארמורי חובט בך מהצד, מעיף אותך מהשותף שלו. המעורב פוקח עיניים וצועק מכאב, הוא מביט בך מבולבל, נראה שהראייה שלו מטושטשת הודות לך. הוא מרים את כנפיו לצדדים והן מתחילות לזהור באור מתכתי, הוא רץ אלייך, מתחיל לעופף באוויר תוך כדי, ונראה שהוא עומד לפגוע בך כל רגע עם הכנפיים האלו! אתה מבין שאין לך זמן להתחמק, אתה עוצם עיניים, וכלום לא קורה. המעורב פספס! הראייה המטושטשת שלו מנעה ממנו להבין איפה בדיוק אתה נמצא. בינתיים, סקארמורי רץ בחוסר שיווי משקל את פנאפי, עם מקור זוהר.

" פנפאי בוא תנסה זאת שוב , אבל הפעם תכוון את הכח העתיק אל בטנו של סקארמורי" אנעי מורה ויורה חצי רעל אל עבר המעורב

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

10. student of Gakuen Alice
    ~ג'ימי~
    בקטנה, קורה לכולם לפעמים
    ~~
    הפרופסור חושב לכמה רגעים. "לא. אני חושב שלא" הוא עונה לאחר ניסיון להיזכר.
    ".....אחת ההתקפות הכי חזקות שראיתי! כן, היו לו כנפים זאפדוס מדהימות! כמה חבל ש..." אתה שומע לפתע, אתה מביט הצידה ורואה מדענית אחת מדברת עם חבריה בהתלהבות.

~מיילס~
    צ'יקוריטה בת
    ~~
    אתה קורא בשמחה לסקיטי ומנסה לצרף את ראלטס יחד אתך לריקוד הניצחון שלו. ראלטס מסתובב פעם אחת, מסמיק ורץ להתחבא מאחוריי הרגל שלך. "אנחנו צוות נהר חבר'ה" אתה אומר ומסתכל על שני השותפים שלך בגאווה, ובנוסף, מחמיא לצ'יקוריטה שמחייכת "בפעם הבאה, אני אנצח אותך" היא אומרת לסקיטי שקופץ עליה, והם מתחילים להיאבק יחד במשחק בדשא. אתה קורא לסקיטי ולצ'יקוריטה כדי שתוכלו להתקדם וחושב על איזו התחלה נהדרת יש לך למסע. אתה ממשיך ללכת, ומתחיל לראות מבנה לפנייך בין כל הפרחים. אתה רואה שזהו מבנה עגול יחסית גדול בעל קירות לבנים, דלת הכניסה נראת פתוחה ומעליה תלוי שלט "ברוכים הבאים למרכז לחקר התפתחויות פוקימונים!"

~מייקל~
    אתה בוחן את הפוקימונים שלפנייך, וחושב שכולם נראים טובים להתחלה. אתה שואל את צ'ימצ'אר לדעתו על טיילו, הפוקימון המעופף הכחול (לא הייתי סגורה אם התכוונת לרטטה או טיילו כי אמרת טיילו ורשמת עכבר סגול. אז אם התכוונת לרטטה תתייחס לזה כרטטה). צ'ימצ'אר מסכים אתך, ועונה לך שלדעתו הוא יהיה שותף עוצמתי מאוד. אתה מתקרב בזהירות אל טיילו כדי לא להבהיל אותו. טיילו מרים את מבטו וקולט אותך מתקרב. "א..אפשר לעזור?" הוא שואל מעט בביישנות. "תילחם מולינו" אומר לו צ'ימצ'אר בקול ישיר, טיילו נראה מופתע מהבקשה. "או..אוקיי" הוא עונה, לא נשמע בטוח בעצמו.

~מוריס~
    פנאפי מתחמק בקלות מהניקור של סקארמורי הודות לחוסר שיווי המשקל של הפוקימון. הוא מכוון כח עתיק אל סקארמורי שוב, הפעם לבטנו. גל כח נפלט מגופו של פנאפי ופוגע בסקארמורי, שמתעלף מיד. אתה יורה חצי רעל אל עבר המעורב, שנופל, מובס. פנאפי מקפץ במקום מאושר, ולפתע מתחיל לזהור ולשנות את צורתו. תוך כמה שניות, עומד מולך פוקימון שונה, גדול יותר ובצבע שונה מפנאפי. "מה...מה קורה פה?" הפוקימון שואל ומביט בך, מבולבל.

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

11. משתמש על פעיל
    שם: אלמוג,דאלאמבר-שם ספרטה-מיקום
    ~מוריס~
    פנאפי מתחמק בקלות מהניקור של סקארמורי הודות לחוסר שיווי המשקל של הפוקימון. הוא מכוון כח עתיק אל סקארמורי שוב, הפעם לבטנו. גל כח נפלט מגופו של פנאפי ופוגע בסקארמורי, שמתעלף מיד. אתה יורה חצי רעל אל עבר המעורב, שנופל, מובס. פנאפי מקפץ במקום מאושר, ולפתע מתחיל לזהור ולשנות את צורתו. תוך כמה שניות, עומד מולך פוקימון שונה, גדול יותר ובצבע שונה מפנאפי. "מה...מה קורה פה?" הפוקימון שואל ומביט בך, מבולבל.
    " אני חושב שהשתנת , עכשיו אתה נראה עוצמתי יותר ממקודם . אני בוטח שתואהב את הצורה החדשה שלך! " אני מחביא לו ופונה אל השאר " נכון חברים ?" לאחר סוף דיבורי אני מוכן לקרב הבא במרכז הקרבות.

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

12. אני שלד
    שם: עמית
    ~ג'ימי~
    בקטנה, קורה לכולם לפעמים
    ~~
    הפרופסור חושב לכמה רגעים. "לא. אני חושב שלא" הוא עונה לאחר ניסיון להיזכר.
    ".....אחת ההתקפות הכי חזקות שראיתי! כן, היו לו כנפים זאפדוס מדהימות! כמה חבל ש..." אתה שומע לפתע, אתה מביט הצידה ורואה מדענית אחת מדברת עם חבריה בהתלהבות.

~מיילס~
    צ'יקוריטה בת
    ~~
    אתה קורא בשמחה לסקיטי ומנסה לצרף את ראלטס יחד אתך לריקוד הניצחון שלו. ראלטס מסתובב פעם אחת, מסמיק ורץ להתחבא מאחוריי הרגל שלך. "אנחנו צוות נהר חבר'ה" אתה אומר ומסתכל על שני השותפים שלך בגאווה, ובנוסף, מחמיא לצ'יקוריטה שמחייכת "בפעם הבאה, אני אנצח אותך" היא אומרת לסקיטי שקופץ עליה, והם מתחילים להיאבק יחד במשחק בדשא. אתה קורא לסקיטי ולצ'יקוריטה כדי שתוכלו להתקדם וחושב על איזו התחלה נהדרת יש לך למסע. אתה ממשיך ללכת, ומתחיל לראות מבנה לפנייך בין כל הפרחים. אתה רואה שזהו מבנה עגול יחסית גדול בעל קירות לבנים, דלת הכניסה נראת פתוחה ומעליה תלוי שלט "ברוכים הבאים למרכז לחקר התפתחויות פוקימונים!"

~מייקל~
    אתה בוחן את הפוקימונים שלפנייך, וחושב שכולם נראים טובים להתחלה. אתה שואל את צ'ימצ'אר לדעתו על טיילו, הפוקימון המעופף הכחול (לא הייתי סגורה אם התכוונת לרטטה או טיילו כי אמרת טיילו ורשמת עכבר סגול. אז אם התכוונת לרטטה תתייחס לזה כרטטה). צ'ימצ'אר מסכים אתך, ועונה לך שלדעתו הוא יהיה שותף עוצמתי מאוד. אתה מתקרב בזהירות אל טיילו כדי לא להבהיל אותו. טיילו מרים את מבטו וקולט אותך מתקרב. "א..אפשר לעזור?" הוא שואל מעט בביישנות. "תילחם מולינו" אומר לו צ'ימצ'אר בקול ישיר, טיילו נראה מופתע מהבקשה. "או..אוקיי" הוא עונה, לא נשמע בטוח בעצמו.

~מוריס~
    ״לינה״ אני לוחש לה בשקט ובמהירות
    ״התלבטות מהירה, לעקוב אחרי הפרופסורית או לשאול אותה איפה היא ראתה את המעורב שהיא מדבר עליו?״
    ״מצטער, אין זמן להסביר, פשוט תעני, לכי על תחושות הבטן שלך.״
    ~~~~~
    דא, יש תחרויות במשחק נכון?

Spoiler ספוילר

13. משתמש מנוסה
    ~ג'ימי~

~מיילס~
    צ'יקוריטה בת
    ~~
    "מרכז לחקר התפתחויות פוקימונים..." אני קורא את השלט,
    "טוב, אני מניח שלהזיק זה לא יכול" אני אומר בחצי חיוך לשותפים שלי ומתקדם לתוך הבניין
    s"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define Reality. But what does it mean to be 'correct' or 'true'? Merely vague concepts... Their Reality may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world, shaped by their beliefs?"d

.Uchiha Itachi -

14. blue To My Bones
    ~מייקל~
    *יאפ, מצטער. התכוונתי לטיילו. רק עכשיו שמתי לב שכתבתי לא נכון.
    --------------------------------------------------------
    "רגע!" אומר ואעצור את צ'ימצ'אר לפני שיתקוף. "אתה בטוח שאתה רוצה להילחם?" אשאל את טיילו ואנסה להתקרב אליו מעט יותר. "תסתכל עליו," אומר לצ'ימצ'אר. "אני לא חושב שהוא מוכן לדבר כזה בפתאומיות כזאת." אסביר לצ'ימצ'אר ואפנה אל טיילו. "תשמע, אני ממש לא רוצה להילחם בך סתם. פוקימונים אחרים דורשים מאנשים כמוני להוכיח את עצמם בקרב לפני שהם מצטרפם אליהם, אבל זה לא חייב להיות כך. אם אתה רוצה, ורק אם אתה רוצה, אתה יכול להצטרף אלינו. אתה מוזמן גם לסרב."

15. student of Gakuen Alice
    ~מוריס~
    חברייך מחכים בקוצה התחתונה
    ~~~~
    "אני חושב שהשתנת, עכשיו אתה נראה עוצמתי יותר ממוקדם. אני בטוח שתאהב את הצורה החדשה שלך!" אתה אומר ל'פנאפי'. אתה שומע את הפוקדע שלך מצפצץ מהכיס שלך "דונפן, פוקימון הפיל. דונפן הוא הצורה המפותחת של פנאפי".
    אתם יוצאים לרחבה של הקומה ונכנסים למעלית. אתם יוצאים לקומה חדשה, שכמות האנשים בה הרבה יותר קטנה. שוב יש מסך שעליו רצים תמונות של הנוכחים בחדר. אתה מוצא את השם שלך ליד הכיתוב E4. אתה נכנס לחדר הזה ומולך עומדת נערה, בת שלוש עשרה בערך עם זנב כתום שבקצהו להבה. לידה עומד פוקימון קטן כתום, עם זנב זהה. הצפירה לתחילת הקרב נשמעת.

~ג'ימי~
    תחרויות סרט? יש עיר אחת שיש בה
    ~~~~
    לינה מביטה בך בבלבול. "אמ.. נשמע שהיא דיברה בהתלהבות על משהו שהיא ראתה, לא משהו שהיא יודעת עליו ממש. אולי אז עדיף לך לשאול אותה, אני לא חושבת שיצא משהו מלעקוב אחריה..." היא עונה לך, לא ממש בטוחה מה לומר.
    "אני עם לינה" עונה לך ליף, מביט בך בתמיהה. אתה מרגיש את אל נצמד לרגל שלך, מנסה לנחם אותך. לרגע אחד אתה חש פעימה של דאגה בלבך, אתה מרגיש.. שהדאגה הזו היא לא שלך. שנייה לאחר מכן ההרגשה נעלמת.

~מיילס~

אתה קורא את השלט ומחליט שלא יכול להזיק לך להיכנס. אתה נכנס יחד עם שותפייך החדשים ורואהה כמה מדענים מתרוצצים בכל האזור. אתה שם לב לשלשות פוקימונים שעוקבות אחרי המדענים. אחד מהם, לבוש חלוק לבן ניגש אלייך. "שלום! אני ראש המכון המדעי הזה. אנחנו חוקרים כאן התפחויות של פוקימונים. וואוו! יש לך פה סקיטי, עבודת המחקר שלי באוניברסיטה הייתה על הקשר בין ההתפתחות של סקיטי לאבן ירח...." הוא אומר ולרגע שוקע במלמולים מדעיים שאתה לא מבין. "אוי, סליחה!" הוא אומר, לפתע יוצא מההרהורים אליהם שקע. "תרצה לעבור סיור?" הוא שואל בחיוך

~מייקל~

"רגע!" אתה אומר ועוצר את צ'ימצ'אר לפני שהוא מספיק לתקוף. "אתה בטוח שאתה רוצה להילחם?" אתה שואל אותו ומתקרב. אתה מדבר עם צ'ימצ'אר, ואומר לו שלדעתך הוא לא מוכן להילחם בפתאומיות. אתה מסביר לטיילו שאתה לא רוצה להילחם בו סתם, ושהוא יכול להצטרף אלייך אם יירצה גם ללא קרב. טיילו מביט בך כמה רגעים, ואז על צ'ימצ'אר. "א..אני יכול להיל..חם" הוא עונה, מסמיק. נראה שהוא מעט ביישן. צ'ימצ'אר חוזר לעמדה שלו מול טיילו. "ב3?" הוא שואל את טיילו שמהנהן בתגובה. צ'ימצ'אר סופר עד 3, ולפתע טיילו נוסק לשמיים, אתה לרגע חושב שאולי הוא מנסה לברוח שלפתע אתה רואה אותו צולל אל עבר צ'ימצ'אר, במקור זוהר.

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

עמוד 53 מתוך 89 ראשוןראשון ... 343515253545563 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •